Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 49

избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #16

    Re:избор на телевизор

    На мен един HDMI сякаш ми стига, а за Lan - връзките ще използвам laptopa. Само дано са има PORT за CAM MODUL и всичко ще е наред. Преподлагам картината няма да е като на G20, но все пак това е чисто нов бюджетен телевизор.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #17

    Re:избор на телевизор

    Да ,това си е точно ТВ за спалня -без много "екстри" . Тунерите /кабелен и ефирен/ си ги има + САМ-а . Те доста по скъпи LCD-та трудно ще имат "същата" картина като G20 , но защо направо не вземеш 550 ,като гледам цената е същата като на 503?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #18

    Re:избор на телевизор

    Заради ето тази промоция. Имам предвид, че това ще ми е единствения телевизор. Не трябва да се излагам
    Общо:
    1,428.00 лв
    Пакетна цена:
    1,049.00 лв
    Купи сега
    1 x SAMSUNG LE-40D503 879.00 лв
    1 x SAMSUNG HT-XA100T 549.00 лв

    Сега погледнах че има Panasonic s30 за 950 лева. Щом е по-нов модел, може да го погледна и него.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #19

    Re:избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pipata_
    Сега погледнах че има Panasonic s30 за 950 лева. Щом е по-нов модел, може да го погледна и него.
    А погледна ли, в кои магазини го има и че е ограничено количество? 100% отново ще ти натресат друга работила мостра, та да се блъскаш след това и с нея.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #20

    Re:избор на телевизор

    Значи все пак тия плазми имат доста ограничен период на работа. След годин, две, три - започват проблемите с тях. А както пишеше в една статия - lcd ще бъде винаги както е било първия ден

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #21

    Re:избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pipata_
    Значи все пак тия плазми имат доста ограничен период на работа. След годин, две, три - започват проблемите с тях. А както пишеше в една статия - lcd ще бъде винаги както е било първия ден
    В голяма грешка сте!

    http://webcache.googleusercontent.co...g&client=opera

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #22

    Re:избор на телевизор

    Благодаря за интересната статия. В тези ред на мисли обаче би следвало, че мострените бройки по нищо не се различават от тези, фабрично новите. Освен ако първите не са работили поне 6 години или някои в магазина не ги е "прегорил", по непредпазливост или умишлено.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #23

    Re:избор на телевизор

    Теоретично -да ,но в нашите магазини никой не спазва правилата за разработване в първите 200-300ч. Сега се сетих за още един модел http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l42u3e .Според мен -избирай между:
    1.Samsung 40D550
    2.LG 42lk530
    3.Panasonic L42U30
    Тия промоции със система за дом. кино не ги гледай много -вече има системи с BD за около 500лв ,които четат mkv .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #24

    Re:избор на телевизор

    Радвам се, че поне не се набутах тогава да взема някой LED от този клас. Доста щях да съжалявам ! Мисля иначе, че Samsung e най добрия вариант за тези пари, въпреки че преди 2 месеца се сдобих с Galaxy s2 и съм крайно разочарован от марката - изгорял пиксел и лоша чуваемост! Интересното е, че продавачът е съшият магазин!

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #25

    Re:избор на телевизор

    @pipata_, дай още 100 кинта отгоре и се мятай на http://www.technomarket.bg/products/09107604/lg-47lk530

    Като съотношение цена/размер/качество, май няма аналог в момента.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #26

    Re:избор на телевизор

    Momchil, ako Vi kaja, che tochno za nego si misleh. Ima 42-ka от този модел за 950 лева, но 47 -те инча много ме блазнят и си струват 100 лева определено. Само да не дойде много голям за отстояние 3 и половина метра.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #27

    Re:избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pipata_
    Само да не дойде много голям за отстояние 3 и половина метра.
    Напротив, мисля че ще заспи, като змия в кошница. :rolleyes:

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #28

    Re:избор на телевизор

    Идеално е за 3.5 м , вземай 47" докато го има.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #29

    Re:избор на телевизор

    Благодаря ви за добрия съвет! Все още очаквам от Техномаркет да ми се обадят и да обявят официално бъдещата замяна за дефектиралата стока. Последните били изпратили снимка на дефекта до Панасоник България и оттам чакали произнасяне, което от своя страна е доста интересно. Обадят ли се налитам на 47 - цата!! Още веднъж благодаря на Svetlio1 i Momchil, за времето което посветиха на проблема ми, такъв който сам си създадох!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    36
    #30

    Re:избор на телевизор

    Здравейте отново! Дойде време за замяната, а сега дилемата остана между LG 42LK530 и TOSHIBA 40TL838G? Кой от двата ще ме посъветвате да грабна утре?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 22:24
  2. Избор на телевизор
    От kingharold във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-14, 00:03
  3. Избор на Телевизор
    От acmilan1899 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-13, 15:38
  4. Избор на ЛСД 40''телевизор
    От bizybone във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-10-11, 16:48
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 15:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе