Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на 32'' FullHD LCD/LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    15
    #1

    Избор на 32'' FullHD LCD/LED

    Здравейте, предстои ми покупка на телевизор. Държа да е 32'', понеже стаята ми е малка и смятам, че по-голям ще ми дойде в повече. Трябва да е FullHD, понеже в пакета на Net1 има и такива програми, а техния ми се стори най-подходящ за моите нужди. Не ме интересуват изобщо каква марка ще е. Също няма значение с каква точно подсветка ще е, понеже и без друго не знам предимствата им. Гледам предимно спорт, затова е важно да виждам топката за тенис при движение, или във волейбола при забиване
    Изисквания:
    -FullHD
    -вграден Mpeg4
    -Добър USB media player

    Спрял съм се на следните предложения:
    PHILIPS 32PFL4606H
    SAMSUNG UE-32D5500
    LG 32LK450
    SAMSUNG UE-32EH5450

    900 лева ми е абсолютния максимум, като колкото по-евтин, толкова по-добре Най ми допада Самсунг 32EH5450, но е и най-скъп. И ако смятате, че с нищо не превъзхожда като качество на картината останалите модели, ще го отхвърля като вариант.
    Към момента не ме интересуват разните му там SmartTV, интернет и т.н. В бъдеще може и да се запаля по идеята, тогава ще му мисля.

    EDIT: ще изчакам до петък, да видя прИмоцията на Техномаркет, какво ще предложи. Но като гледам логото на Близу, май няма да я бъде.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #2

    Re:Избор на 32'' FullHD LCD/LED

    Вземай SAMSUNG-UE-32D5500

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 40" FullHD 3D Smart TV
    От LexHammer във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-13, 00:29
  2. Избор на 40" FullHD 3D Smart TV
    От LexHammer във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-13, 21:05
  3. Избор на LCD - 32' FullHD vs 37' HD Ready
    От night_pz във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 03-04-09, 12:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе