Резултати от 1 до 5 от общо 5

Помогнете Ми да си избера телевизор :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1
    #1

    Помогнете Ми да си избера телевизор :)

    Здравейте! Страхотен сайт и страхотна информация! Едно голямо браво на всички Вас, които търпеливо ни отговаряте на въпросите и молбите . Имам желание да си закупя телевизор и след като това е сериозна инвестиция реших да помоля за съвет.Прочетох въвеждащата информация и горе долу мога да формулирам следните особености: Бюджетът ми е до 900 лв, ще се гледа от около 1.5-2 метра, помещението не е много светло като телевизорът ще бъде с гръб към прозореца. Ще се гледа най-вече телевизия вечерно време! Рядко някой филм от нета !КАто инчове се колебая между 37 и 40! Вие ще кажете най-добре !Най - важното, на което държа е качествена картина и добра видимост дори от различни ъгли. Приятели ми казват да е ЛЕД, но тук прочетох , че лед не означава задължително - по-добро
    Мерси!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #2

    Re:Помогнете Ми да си избера телевизор :)

    Има друго, конкретно място за такива питанки, но все пак - условията и изискванията ти въобще не се връзват с понятието LED (това трябва да е някаква мода, как звучи само, а - ЛЕД!). Инак спокойно можеш да избереш и някой 42 инча. Ако не държиш и не си голям фен на пълната резолюция (1920x1080), можеш да си избереш и някой 1024x768, даже сигурно повече ще ти хареса и е за предпочитане. Не знам дали новите Панасоници биха се вместили в бюджета ти, но нищо не пречи да се насочиш и към другите марки производители (сещаш се, че става дума за плазмени екрани). А пък най-добре е да отидеш на място в магазина, гледаш, сравняваш и който най ти хареса - вземаш. Бюджета ти е достатъчно нисък, за да се втелясваш с разни дълбоки проучвания за някакви си там специфични параметри, които тъй или иначе едва ли ще могат да се видят наяве, не и в този ценови клас. Успех.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #3

    Re:Помогнете Ми да си избера телевизор :)

    не се вързвай на компромисни резолюции а взимай фул 1920-1080p!!!!
    Кире не давай съвети за демоде тв. Моят кумец преди 2 год. си купи евтин 32 шарп и сега ще го сменя щото е малък и не можи да гледа HD програми както му си е реда!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #4

    Re:Помогнете Ми да си избера телевизор :)

    Цитат Първоначално публикувано от GMIR
    не се вързвай на компромисни резолюции а взимай фул 1920-1080p!!!!
    Кире не давай съвети за демоде тв. Моят кумец преди 2 год. си купи евтин 32 шарп и сега ще го сменя щото е малък и не можи да гледа HD програми както му си е реда!
    Ти прочете ли въпроса на човека? Би ли дал определение за демоде тв? Каква е връзката с резолюцията? Нещо не схванах и връзката с размера на тв на кумец ти? Ама що пък вместо съвет да не вземем да ударим една контра на чуждия такъв, нищо че ни в клин, ни в ръкав ще издрънкаме някоя глупост покрай това. Сигурно ще можеш да посочиш някой качествен 40-42 инча с пълна резолюция за 900-1000 лв., нали? Аз понеже не се наемам.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #5

    Re:Помогнете Ми да си избера телевизор :)


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 14-08-14, 16:57
  2. Помогнете да си избера 55 " телевизор.
    От sailor във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 04-06-13, 09:40
  3. Помогнете ми да си избера 40'' TV
    От giorgo във форум Телевизори
    Отговори: 27
    Последно: 30-06-12, 17:04
  4. Помогнете ми да избера ?
    От yavorsub във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 23-06-10, 14:34
  5. Помогнете да избера
    От LZ4 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-03, 00:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе