Резултати от 1 до 7 от общо 7

Избор на 3 Д телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #1

    Избор на 3 Д телевизор

    Здр на всички във форума , имам едно запитване за избор на 3 Д тв което ще се ползва за гледане на филми 3д , футбол 3д за сърфиране по нета ако е възможно на марката която съм се спрял след доста чете във форума е на ЛГ заради пасивните очила . Ето и моделите които гледам кат цената да е до 3 000 лв разбрах че модели ЛМ са от 2012 гд и затова мисля от тях да зимам надявам се да съм се насочил правилно 3D Телевизор LG 55LM615S - 2749лв , 3D Телевизор LG 55LM620S --3179 тука малко по скъпичко ама сега за 200 лв ако е по добър няма да се прави компромис . Което забелязвам е че нямат тези функции WEB БРАУЗЪР,ИНТЕРНЕТ TV,WI-FI и SKYPE . Например хайде SKYPE може да не се ползва ама другите 3 неща мисля че ще ми трябва за да се ползва интернета през ТВ . Да попитам тази функция ИНТЕРНЕТ TV какво означава през интернета може да се зяпа тв през някои саитове както на пц ? Да попитам като няма WI-FI ще значи че няма да мога да се връзвам със рутера от Тв ли ? И защо ги няма тези 3 фунции след кат са нови модели тв много ми е интерестно . Извинявам се предварително за правописните грешки ако има
    Мерси много за отделеното внимание и се надявам да не досаждам със въпросите

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Re:Избор на 3 Д телевизор

    Нали знаеш ,че пасивното 3Д има минимално отстояние за гледане ,което за 55" е около 2.50 м . Иначе 620 е по-добрият вариант ,но може да погледнеш и
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-55PFL5507K
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-55ES6100

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #3

    Re:Избор на 3 Д телевизор

    И аз съм се насочил към тези два модела на ЛГ , макар че ми се иска ЛМ9.. ама е 5000 лв

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #4

    Re:Избор на 3 Д телевизор

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-55ES6100

    и това не е лошо , ама е със активни очила и аз тв ще го слагам във спалнята и няма да е повече от 3 м далечина на гледане

    тва се чудя от тия две марки Лг или самсунга

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Re:Избор на 3 Д телевизор

    То щом е за спалня май по-добре плазма ,че LCD не са за гледане на тъмно . Иначе ,ако мислиш да гледаш сериозно 3Д ,то е най-добре да отделиш известно време и да погледаш двата варианта за по-дълго . И аз предпочитам активно 3Д ,но се оказа ,че е проблем за жената и взех с пасивно /и по други причини ,но тази беше №1/.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #6

    Re:Избор на 3 Д телевизор

    И при мене трябва да е пасивно че на мацката и е зле на очите със активни . По принцип сериозно ще се гледа 3Д а отностно svetlio1 то е най-добре да отделиш известно време и да погледаш двата варианта за по-дълго какво ще каже тва ? Да изчакам или да видя кои ще е по добър ? А отностно за плазма не ме кефят. И самсунг е много добър ама там са само активни Давайте съвети кво да се зима
    Мерси предварително на всички

    някои може ли да каже защо има толкова голяма разлика във цената от технополис и този сайт за модела ?
    LG 55LM670S, 55
    от този сайт : http://vzimai.com/product/152860/tel...rs-silver.html


    във технополис 3649
    в сайта 3,098.75
    тва са 600 лв ?
    някаква идея

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #7

    Re:Избор на 3 Д телевизор

    Имах предвид да погледаш за по-дълго двата типа 3Д ,за да видиш как ще ти се отрази /за 5-10 мин. гледане на рекламни клипове не можеш да разбереш/ . За пасивно - ЛГ , Панасоник , Филипс и Тошиба имат модели /говореше се и за такъв на Сони/ , но технологията си е на ЛГ и при тях е най-изпипана . Аз взех 47LM660 и за сега съм доволен - приятно ме изненада нивото на черното и равномерната подсветка /леко забележима само в единия ъгъл и то само при много високи нива/ , има и някой неща ,които ме дразнят /няма авто формат и редактирането на списъка с програми / , но и нямам много време в момента ,за да му обърна по-сериозно внимание.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 22:24
  2. Избор на телевизор
    От kingharold във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-14, 00:03
  3. Избор на Телевизор
    От acmilan1899 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-13, 15:38
  4. Избор на ЛСД 40''телевизор
    От bizybone във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-10-11, 16:48
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 15:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе