Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

помощ за ибор на 37 инча тв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    19
    #1

    помощ за ибор на 37 инча тв

    здрасти на всички от форума ,, утре или най късно вдругиден ще купувам ТВ и съм пред дилемата около 4 телевизора то няма друг избор при тези инчове ,,ще се гледа много спорт и филми през компа най вече и на двд-то може би . та избора ми е по ред -1 панасоника 37ет5е ,номер 2 самсунга - 37ес6100 ,номер 3 Лдж 37лм620 и последен като място заради кафемашината е филипс 6007 ..т 4-те телевизора с 3Д технология и то тя може да я има като екстра заради детето ако реши да гледа някои филм не че ми трябва на мене,за мене е важен панела и картината и да си гледам филми и спорт ... доста изчетох по форума за марките но все пак последно питане да отивам да го взимам и да не се занимавам да го тествам е ако кажете мога да го тествам за пиксели и други неща стига да се налага то вече доста хора имат тези телевизори и на тази база някои по на вътре в нещата да сподели мнение,,ще се радвам на помоща за което благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #2

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Ако ще пускаш филми от флашка или хард диск, Филипс 37PFL6007 - не подържа български субтитри.
    1,3 и4 са със IPS панели, а 2 е с VA панел.
    1,3 и 4 са с пасивно 3Д
    2- е с активно 3Д

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    76
    #3

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Здрасти,
    Аз съм с Панасоник 37ет5е от три седмици вече. Гледам цифровите и
    HD канали на НЕТ1. Доволен съм - всичко му работи на този Панасоник:
    по DLNA WIFi мрежата и с помощта HMS (руския медиа сървър) вървят филми,
    снимки и музика (снощи му пробвах и DTS-а). 3D-то също работи и е с 3D
    субтитри на български. Повече какво му трябва на човек? Виж не съм слагал
    още Flash-ка, но до сега не ми е дотрябвала. Това е!
    Поздрави

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    19
    #4

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    и аз ще съм на нет1 как са програмите цифровите гледат ли се добре за HD знам я са супер и как е с бързите сцени на цифровите канали и вечер как е на филми и тъмни сцени има ли детайли как се справя

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #5

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    ET5E отваря субтитри медия плеъра, както има и за избор на енкодинга им в опциите. Поздрави! Аз лично от филипса бих се отказал - заради медия плеъра и "тромавото" му меню. Тази серия(6000) е и с изцяло LG матрици. LM620 Wi-fi му е ready, т.е. ако държиш на интернет връзката(безжична) ще трябва да си закупиш донгъла. ES6100 е един доста добър бюджетен модел, но е с активно 3D и в комплекта няма очила. Очилата са ти около 80лв 2 броя. Медия плеъра му също е добър, отваря и чете без проблеми. И все пак, аз лично бих избрал панасоника като качество и картина.

    Поздрави.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #6

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    То като че ли ЕТ5 не е с ЛГ панели ...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    19
    #7

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    то на мене плеъра не ми е фактор ,,,фактор ми е детайлна и контрастна картина с добри цветове и да няма големи размазвания като си гледам мачове и формула или волейбол ,тенис и филми с бързи сцени това е важно за мене ,,:rolleyes:

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #8

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Съвета ми е да се насочиш поне към 40/42" - 37" е много "куц" размер и вече почти няма предлагане на модели.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    19
    #9

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    знам че е така ама както един колега беше писал някъде в форума трябва да върне жената така е и при мене маитап разбира се аз лично се бях спрял на плазмата 42ст50 но не мога да го събера тв-то имам точно 87см на 66 височина и от двете страни врати на шкафове иначе я бях навил на 40 инча но понеже не си бях в БГ доста месеци и бях забравил как е секцията и за това се спрях на този размер за да събера тв-то а иначе самсунга е на промоция с 2 броя очила мислех си вчера и за Лдж-то заради гаранцията но не видях тоя лм620 да е с 5 години гаранция и не знам двоумя се по скоро триумя се между панасоника, лдж-то и самсунга но в неделя отивам да взимам ТВ че е ужас без него ммм трудно е когато се зачетеш по форуми а и ми е първото такова ТВ не знам каквото ми пишете тука до събота вечерта в неделя взимам него :rolleyes:

    - - - Обновено - - -

    намерих и това нещо за 1329 лева
    3D LCD телевизор SONY KDL - 37EX720 BAEP то е модел от миналата година и знам ли базов модел и може би е мостра ама ако е по добро от предложените от мене хм

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #10

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Не е добра идея това Сони - забрави го . LM620 не е с 5 г. гаранция , тя е за моделите "Синема скрийн" - от 640 нагоре. Не съм им обръщал внимание на 37" тази година , но и "на сляпо" пак бих избрал Панасоник-а - 37ЕТ5 макар и това да са "грешни" пари за 37" тв - лично аз веднага бих хванал триона ...

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #11

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Още един глас за 37-цата на Панасоник.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    19
    #12

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    ако зависеше само от мене до сега да бях взел една торба с термити и край на проблема ,,, а и снощи нещо интересно показвам на жената 4 -те ТВ-та и жена какво да го правиш хвана се веднага за дизайна демек Лдж-то заради стойката ужас ,,,тя пък не харесвала панасоник ама и тя не знае защо та ще видим в неделя като отидем в технополиса какво ще вземем панасоник ,, самсунг или Лдж-то аз съм за панасоника да видим какво ще стане ???те реално и 4-те са 100 херцови панели само не знам на кой от тях панелите им са матови ..нали не трябва да са такива в смисъл не са добри въпреки че не ми е толкова много светлината в стаята за да има отражения на светлина от прозореца абе не знам много се обърках егати телевизора :D

    - - - Обновено - - -

    а така само едно предложение за тези пари горе-долу 1300-1400 нещо 40 инча може ли да споделите какво да е ако нещо измислим с жената а

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #13

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Аз матов панел, бих препоръчал за лаптоп, при положение, че ще го ползваш основно през деня и навън. За тв гланцов екран е по-добре, придава дълбочина и детайлност на образа, особено вечер.
    Иначе, щом не можеш да се пребориш за размера, поне за модела удари по масата де-Панасоник 37ЕТ5!

    Eто: http://www.technomarket.bg/products/...-40pfl5527k-12

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    19
    #14

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    значи само панасоника ли има гланцов панел или почти гланцов със сравнение с другите 3 тв-та а? че това ме гложди с тоя гланцов панел и тея херци ако е така взимам панасоника и нема ни да го пробвам нито нищо кашончето пробваме да ли е нов и работили как е що и на колата и в къщи да го поливаме

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #15

    Отговор: помощ за ибор на 37 инча тв

    Цитат Първоначално публикувано от emilio-es Виж публикацията
    значи само панасоника ли има гланцов панел или почти гланцов със сравнение с другите 3 тв-та а? че това ме гложди с тоя гланцов панел и тея херци ако е така взимам панасоника и нема ни да го пробвам нито нищо кашончето пробваме да ли е нов и работили как е що и на колата и в къщи да го поливаме
    А ти виждал ли си ги на живо телевизорите или избираш по картинка и форум. Разликата между гланц и матов е очевадна!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. помощ за избор на телевизор 47-50 инча
    От moviegirl във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-10-14, 17:46
  2. Помощ при избор на телевизор над 40 инча
    От givan във форум Телевизори
    Отговори: 26
    Последно: 30-03-14, 13:17
  3. Помощ при избор на 40-42 инча телевизор.
    От mugen във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 01-03-13, 12:55
  4. Помощ за избор на LED Телевизор - 32 инча
    От zlativ във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-11, 19:12
  5. Помощ за избор на ЛСД 40 инча?
    От Globe във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-03-11, 22:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе