Резултати от 1 до 4 от общо 4

Update на firmware

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #1

    Update на firmware

    Телевизорът ми е PHILIPS 32 PFL 5605 H, модел 2010 г. Досега не съм правила update на firmware-а и имам някои притеснения. Последната версия, която видях в нет-а, е от 23.12.2011 г.
    Въпрос:
    Може ли да сложа направо нея или трябва да се инсталират и предишните?
    Има ли риск ъпдейтването?
    При гаф може ли да се възстанови предишната версия?

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #2

    Отговор: Update на firmware

    irenaiva
    1. Слагай направо последната - в нея са включени всички промени от предишните версии.
    2. Да има. В случай че спре тока по време на ъпдейта телевизора става неработоспособен и трябва да се носи в сервиз.
    3. Само в сервиз.

    32PFL5605H/12 Philips Светодиоден телевизор 32PFL5605H 81 см (32") Full HD 1080p цифров телевизор с Pixel Plus HD - Philips Support

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #3

    Отговор: Update на firmware

    Благодаря!
    Не бях видяла, че има отделна тема за Philips. Прочетох подробно и честно казано май ще се откажа от ъпдейта.
    Всичко тръгна от новия HD приемник на Булсатком, който не можах да включа през HDMI входовете, а тръгна от Blu Ray входа. Оттам имах проблеми със сплескана картина за някои канали, но HD каналите си бяха ок.
    Свързах се с Булсатком форума и оттам ми дадоха указания как да оправя картината на цял екран. Справих се, макар че имам някои подозрения за недотам доброто качество на картината за някои канали. Вероятно това се дължи на факта, че са аналогови...
    Отделно в същия форум ме посъветваха да си направя ъпдейт на фирмуера, дотогава не знаех за това.
    Честно казано не съм имала проблеми досега, освен с четенето на субтитри от диск в DVD-то. (Panasonic)

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #4

    Отговор: Update на firmware

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva Виж публикацията
    Благодаря!
    Не бях видяла, че има отделна тема за Philips. Прочетох подробно и честно казано май ще се откажа от ъпдейта.
    Всичко тръгна от новия HD приемник на Булсатком, който не можах да включа през HDMI входовете, а тръгна от Blu Ray входа. Оттам имах проблеми със сплескана картина за някои канали, но HD каналите си бяха ок.
    Свързах се с Булсатком форума и оттам ми дадоха указания как да оправя картината на цял екран. Справих се, макар че имам някои подозрения за недотам доброто качество на картината за някои канали. Вероятно това се дължи на факта, че са аналогови...
    Отделно в същия форум ме посъветваха да си направя ъпдейт на фирмуера, дотогава не знаех за това.
    Честно казано не съм имала проблеми досега, освен с четенето на субтитри от диск в DVD-то. (Panasonic)
    Не се притеснявай - направи си ъпдейта на телевизора.
    Не разбрах, какъв е проблема за свързване на приемника на Булсатком и тв чрез HDMI кабел.

    Четенето на субтитри от диск е проблем на DVD плейъра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Update Firmware for DVD LG LH-T551
    От ArsenLupen във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 30-07-07, 21:18
  2. UPDATE на Firmware на SAMSUNG.
    От TODD_BG във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-06, 11:27
  3. Nokia Firmware Update
    От x15 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 19-08-05, 16:40
  4. Siemens S65 Firmware update
    От unicom във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-10-04, 00:04
  5. TEAC Firmware update
    От XM6002B във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 27-05-02, 00:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе