Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помогнете с избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #1

    Помогнете с избор на телевизор

    Здравейте, имам задтруднения със избора на телевизор. Спрял съм се на 2 телевизора
    LG 55LM670S и Philips 55PFL6007
    и искам Вашето мнение и помощ при избора.
    Двата модела по книга са почти идентични. LG-то съм го виждал наживо и нещото което не ми хареса в него са черните редове при 3D режим. От тук е първия ми въпрос. Това има ли го при Philips-а? Защото гледах някъде реклама че е на друг принцип 3D-то от LG-то а немога да го намеря в локалните магазини за да го видя. Гледах 47' но няма как да си представя 55' за сравнение.
    Следващият ми въпрос е свързан с безжична USB клавиатура и мишка. Някой знае ли дали 2-та телевизора могат да ги поддържат.
    Апликациите и Smart приложенията при кой модел са повече и дали има разлика най-вече в интернет броузъра на двата модела и кой е по-добър?
    Относно звука на телевизора смятам да си взимам система за домашно кино 5.1 а гледах че Philipsa не поддържа DTS. Дали е така или просто неможе да го възпроизведе. Дали ще може да искара DTS звук през оптиката?
    На много места питах по магазините но всеки има различно мнение в зависимост от това на коя марка са заложили в магазина и никой не ми даде адекватен отговор защо да избера единия пред другия.
    Като цяло Philipsa ми харесва заради Ambilight и удобното меню. А LG-то заради дизайна и поддръжката на DTS. Но нещата са на кантар и клонят повече към LG но дали няма да сбъркам се обръщам към Вас за помощ при избора.

    Като цяло вашата оценка на двата модела каква е?
    Моля давайте точни и ясни примери и оценки, защото ми писна да слушам глупости по магазините

    Благодаря предварително за отговорите.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #2

    Отговор: Помогнете с избор на телевизор

    1. И при двата модела 3D-то е пасивно. Тоест и Philips-а ползва панел на LG. Най-вероятно голяма разлика в 3D-то при двата телевизора, няма.
    2. Philips-a би трябвало да поддържа мишка и клавиатура. За LG-то не знам.
    3. Апликациите и Smart приложенията са по-добри при LG-то
    4. Да, Philips не поддържа DTS, само DD през оптиката.

    Като цяло, за мен двата телевизора са на кантар, като картина, може би с лек превес на Philips-a.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    96
    #3

    Re: Отговор: Помогнете с избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    1. И при двата модела 3D-то е пасивно. Тоест и Philips-а ползва панел на LG. Най-вероятно голяма разлика в 3D-то при двата телевизора, няма.
    2. Philips-a би трябвало да поддържа мишка и клавиатура. За LG-то не знам.
    3. Апликациите и Smart приложенията са по-добри при LG-то
    4. Да, Philips не поддържа DTS, само DD през оптиката.

    Като цяло, за мен двата телевизора са на кантар, като картина, може би с лек превес на Philips-a.
    Аз съм с този модел на LG, хич не се замисляй за Philipsa щом няма DTS. Аз повечето HD филми предпочитам да ги свалям само с DTS. Иначе с разните му компресии се губи идеята нещо Пък за разликата в парите между моделите може да сложиш още 100лв и да си вземеш и 5+1 Logitech Z906

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете за избор на телевизор Спешно е
    От paruchev във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 28-03-14, 10:08
  2. Избор на LED телевизор до 800лв помогнете
    От lemur във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-12, 01:18
  3. Помогнете за избор на 37 инчов телевизор
    От kaki във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-12, 22:10
  4. Помогнете за избор на 32 инчов телевизор
    От veni във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 24-06-12, 13:33
  5. Избор на телевизор - помогнете
    От xserk във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-12-08, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе