Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

3д проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #1

    3д проблем

    здравеите искам да попитам закупих си самсунг ес6710 свалям си 3д филм активирам си очилата и филма започва но просто му дава някаква далбочина на екрана и нищо повече ,изгледал сьм доста филми до сега 3д но нито един нее бил с 3д ефекти както по кината и дори и субтитрите не искачат от екрана .ИСКАМ ДА ПОПИТАМ АЗ ЛИ НЕЩО ГРЕША ИЛИ ПРОСТО ТАКА СЕ ГЛЕДА НА ТВ. ФИЛМИТЕ ГИ СВАЛЯМ ОТ
    Energy-Torrent :: Торенти ОЧИЛАТА МИ СА МОДЕЛ SSG-4100GB
    Този пост е редактиран от maistor4etu; 25-01-13 в 12:48.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #2

    Отговор: 3д проблем

    А какъв е хардуерът, на който се пуска филмът - процесор, видеокарта, памет и т.н.? Рипове или имидж на 3D блурей се пуска?

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: 3д проблем

    филма си го пускам на тв през allshare програмата направил сам си домашен сарвар но филма ми го отвариа тв и се гледа добре просто няма тия ефекти а сам изгледал доста 3д филми и едно и сашто просто една далбочина на картината а нали би трябвало да иска4ат кадрите напрет и субтитрите

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: 3д проблем

    3Д субтитри самсуняците не подържат освен МОЖЕ БИ (не съм го тествал дали е възможно) ако не преконвертираш в реално време от DLNA сървъра което иска по-сериозна машина. Ако си дърпал филми които са конвертирани от 2D в 3D а не снимани в 3D ефекта е точно този който си описал. И последно, моля те, опитай се да пишеш грамотно. Определено е трудно да се четат постовете ти.

  6. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #5

    Отговор: 3д проблем

    И отново ще питам нещата от първия ми пост... дотогава търсиш неволята за помощ.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #6

    Отговор: 3д проблем

    Ок мерси.И аз да те питам нещо за последно,кажи ми сайт с изтински 3D филми за да изгледам и аз нещо качествено

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #7

    Отговор: 3д проблем

    То и там има (в energy-то) , но трябва да сваляш пълните варианти на блу рей дисковете (iso.)- тях обаче само от компютър или мултимедиен плеър . Повечето анимации , които съм гледал са си с добър 3Д ефект - за филмите - рядко , а и субтитрите допринасят донякъде за по-слабия ефект .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    55
    #8

    Отговор: 3д проблем

    И аз имам въпрос , съответно зов за помощ .
    През Медия Сървъра и плеъра на Панасоника гледам по-леки 3Д филмчета ( да речем до 10 гб ) , за по-тежките не става , но не мога да ги подкарам на Пот плеър или БС плеър , за да ги прожектирам през HDMI кабел на ТВ-то .
    Пот Плеъра го разрових до основи , уж поддържа 3Д , а не излиза 3Д .....

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #9

    Отговор: 3д проблем

    Пробвай с KMPlayer 3

    Добавено: Няма да ти свърши работа - 3Д-то е анаглиф.
    Този пост е редактиран от podredko; 28-01-13 в 11:54.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Стара Загора - центъра на Вселената...
    Мнения
    48
    #10

    Отговор: 3д проблем

    PotPlayer-a си пуска нормално 3D SBS и то през HDMI ,както съм вързал РС-то с телевизора...въобще няма никакви ядове при мен,тествано и на плазмата Panasonic TX-P42GT30E и на LG-то от подписа.Какъв е източника,ако е настолен компютър/лаптоп,какво е видеото ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #11

    Отговор: 3д проблем

    Цитат Първоначално публикувано от theshadowmen Виж публикацията
    PotPlayer-a си пуска нормално 3D SBS и то през HDMI ,както съм вързал РС-то с телевизора...въобще няма никакви ядове при мен,тествано и на плазмата Panasonic TX-P42GT30E и на LG-то от подписа.Какъв е източника,ако е настолен компютър/лаптоп,какво е видеото ?
    Потвърждавам и аз за Panasonic TX-PGT30E - с PotPlayer 3D филмите вървят безупречно и си намества субтитрите както трябва.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    55
    #12

    Отговор: 3д проблем

    Хммммм
    Може и да е от лаптопа тогава .
    Лаптопът е Тошиба Сателит C850 1CD, Intel HD Graphics 2000 видео карта , не знам кой модел обаче ....
    Влизам в настройките на картата , подменю 3D , няма нищо за настройване ...

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Отговор: 3д проблем

    Адаш, 3Д филмите нямат нищо общо с 3Д настройките на видео картата. Пробвай с програми от типа на Total Media Theatre, PowerDVD и т.н. и гледай да са най-новите версии. Обнови си DirectX-а. Предполагам, че е въпрос на настройки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    55
    #14

    Отговор: 3д проблем

    Адашче , не съм наясно какво е Дайрект Екс , да започнем оттам ))))
    Пот Плеъра им работи на хората , не искам да свалям нови неща ....

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: 3д проблем

    Я първо провери с нова версия ли си на плеъра и ако не си да я обновиш. (ако ползваш стара може да не подържа 3Д)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе