Резултати от 1 до 6 от общо 6

UE40ES7000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #1

    UE40ES7000

    Здравейте.Харесъл съм си този модел от преди нова година продължава да е в промоция.Има много екстри и се чудя дали си заслужава парите сега на 2000лв и в двете вериги маг.Доста четох из форума всички си имат плюсове и минуси.Ако някой има подобен тв нека сподели как е ?как се държи?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: UE40ES7000

    Телевизорът не е като автомобила, че да кажем как се държи. Или има добра картина или няма, други екстри няма един тв, а орязани допълнения:rolleyes: Този има хбава картина, като за лсд, естествено с подходящите настройки. Незнам обаче дали не са 4-5 месечни мостри, като гледам наличностите в сайтовете. Друг е въпросът, че за тези пари или по-малко можеш да вземеш по-голям.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3

    Отговор: UE40ES7000

    За тази цена Panasonic 47DT50 мисля че е най добрия избор

    Ако ти е голям P42GT50 стига да не те е "страх" от плазма

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: UE40ES7000

    Що се отнася до това дали са мостри,не не са понеже в полиса в Плевен от където съм има неразпечатвани.А и понеже го следя този модел от преди нова година,Техномаркет го бяха пуснали на промоция и за около десетина дни изчезна от цялата верига изкупиха ги за нула време.За коледа нямаше никаде от къде да се купи.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #5

    Отговор: UE40ES7000

    Аз си взех точно тоя модел по нова година - последна бройка ми казаха от нашия Техномаркет.
    Много съм доволен, страхотен е, доста бях разучавал предварително и също като теб се спрях на него.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: UE40ES7000

    Вече си го купих и много ме кефи.Вкус другар няма.За сега срещнах проблем с 2 3д филма на които резолюцията е 25.. и ми изписва че неподържа тази резолюция.Като го пусна на компа наистина на бисплеара ми пише 25..и нещо си.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе