Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    11
    #1

    Question Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Здравейте искам да купя телевизор за хола, 32" LED телевизор който исках да поддържа Smart TV, но съм чувал както и съм и чел по форумите, че не поддържат Flash Player и става не функционална в България само за Youtube.


    И ми дойде идеята за Smart TV Box да го комбинирам с някой Лед телевизор, ама като не съм се занимавал до сега с такава технология и не знам какво представлява дали е добър избор или пък не е
    И искам да се консултирам тука с хора които са се борили с тия проблеми и знаят кое какво представлява

    И да дойдем на това както искам аз
    Лед телевизор 32" на които да могат да се свържат 2 обикновени приемника, Марка която е по-издръжлива на стареене и разваляне, 720p като резолюция, хубава картина и общо взето това е маи, другите екстри не ми трябват май все пак ще свържа и Smart TV Box. И наяква цена да кажа горе долу около до 600 лева .
    До тука беше за телевизора

    Сега да попитам и за Smart TV Box, мисля че са с Андроид операционна система.

    И мисля да го закупя от Ebay.com, но голям избор има, не знам кое какви способности има.
    Едните са с 2- ядрени като малки приемници с дистанционни ( Dual Core Android 4 2 Smart TV Box XBMC Media Player 1080p WiFi HDM XBMC Youtube | eBay )
    пък има някои други 4- ядрени пак на същите пари но нямат дистанционно в комплекта и са като флашки каква е разликата ( Quad Core Dual WiFi Antenna Bluetooth Android 4 2 Miracast Dongle Mini PC Stick | eBay ).
    Случайно попаднах и на 1 по-бюджетен ( Android 4 0 1080p Full HD TV Box Network Google Player 3D WiFi | eBay )
    Как се управляват, някои са с дистанционни в комплекта, а други без, дали могат да се управляват с безжична мишка за компютър?
    На мене ми трябва Смарт Тв Бокс с Флаш Плайер с който да мога да гледам онлайн филм в интернет с до 720p може и онлайн Тв програми.
    Безжична интернет връзка, рутера ми е на долния етаж има 1 странична стена и 1 междуетажна стена,
    с телефон без проблем се свързвам към рутера

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    135
    #2

    Отговор: Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Всички последни модели Smart TV потдържат Flash Player стават за гледане на онлайн филми и имат вградено приложение за Youtube. До колко могат да се ползват тези екстри опира до марка и модел.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #3

    Отговор: Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Аз имам android mini pc privileg mpc-1 - може да се управлява с безжична мишка за компютър. Няма дистанционно. По описание е с Андроид 4.0, но моя дойде с 4.1. Може новите да са и с 4.2. Върши перфектна работа - функционира като таблет.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    11
    #4

    Отговор: Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Цитат Първоначално публикувано от techno Виж публикацията
    Всички последни модели Smart TV потдържат Flash Player стават за гледане на онлайн филми и имат вградено приложение за Youtube. До колко могат да се ползват тези екстри опира до марка и модел.
    Знаеш ли кои телевизори като модел поддържат Flash Player ?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Аз имам android mini pc privileg mpc-1 - може да се управлява с безжична мишка за компютър. Няма дистанционно. По описание е с Андроид 4.0, но моя дойде с 4.1. Може новите да са и с 4.2. Върши перфектна работа - функционира като таблет.
    С твоя Андроид мини пс можеш ли да гледаш HD 720p клипове например.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #5

    Отговор: Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Цитат Първоначално публикувано от mesut_kz Виж публикацията
    Знаеш ли кои телевизори като модел поддържат Flash Player ?
    По спомени...
    Philips /поддържа Flash 11 и HTML5/
    Samsung, LG /поддържат Flash 11/
    Panasonic /поддържа HTML5/
    Sharp, Toshiba ??

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #6

    Отговор: Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Цитат Първоначално публикувано от mesut_kz Виж публикацията
    С твоя Андроид мини пс можеш ли да гледаш HD 720p клипове например.
    Безгрижно, дори и 1080р филми от свързано USB drive, но това все пак си зависи и от възможностите на използвания плеър (аз съм инсталирал Archos). Единствения недостатък, който установих и то по отношение на аудиото, че през HDMI не го подава многоканално.
    Но е твърде възможно да е от някоя специфична настройка, която аз да съм пропуснал.

  8.  
     
  9. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #7

    Отговор: Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?

    Колега закупили-джаджата и каква.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 20-01-15, 18:19
  2. Отговори: 5
    Последно: 27-12-14, 13:00
  3. Избор на SMART Телевизор 40 инча
    От menata_79 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 12-10-14, 12:20
  4. Android Smart Media TV Box
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 16-06-13, 16:36
  5. SMART TV с отворен браузър или телевизор + Android TV?
    От mi6letata във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-01-13, 13:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе