Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 93 от 152 ПърваПърва ... 43839192939495103143 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,381 до 1,395 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1381

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Sony 48w585 беше в промоция на 1199лв. сега гледам, че е 1299лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #1382

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Това с лошия ъгъл на 48-цата е притеснително, точно към такъв съм се засилил, но UЕ-Н6670. Другото, което ме вълнува - как стои въпроса с аналогов стерео аудио изход от телевизора /предполагам, че и при 6400 ще е същото/?

    Въпрос 1: От СКАРТ-а примерно върви ли линеен изход звук и то не само от тунер/и, а и от смарт/нет и от вгр. плеър на телевизора? И от HDMI /др. странични източници/? За пробата Ви трябва нещо такова /или какъвто и да е кабел scart-rca out/ и "нещо" свирещо с аналогов стерео вход.

    Въпрос 2: Ако отг. на Въпрос 1 е "НЕ", изхода за слушалки има ли отделно регулиране от вгр. говорители на ТВ-то, или ТВ-то млъква щом му "боднеш" жак в изхода за слушалки? Останалата част от Въпрос 1 остава - върви ли на изхода за слушалки звук не само от тунер/и, а и от смарт/нет и от вгр. плеър на телевизора? И от HDMI /др. странични източници/?

    Въпрос 3: Ако отг. на Въпрос 1 и 2 е "НЕ", върви ли на опт. изход звук не само от тунер/и, а и от смарт/нет и от вгр. плеър на телевизора? И от HDMI /др. странични източници/? Има ли избор Dolby/PCM и ако да - как се справя с даунмикса до стерео? Съответно: ползвал ли е някой подобни ДАК-ове /ЦАП/: Линк 1 ; Линк 2 ?

    П.П. Четох при братушките едни страхотии /поне за мен.../, свързани с влизане в разширеното сервизно меню на м-старските шасита '2012 г. и "изкарване" на отделно регулиране на звука /вкл. и EQ/ от изхода за слушалки - не знам въобще дали процедурата е приложима към моделите от 2014 г., но дори и да е - мн. ми се иска да я избегна - риска да си "брикнеш" ТВ-то пътем е прекалено висок, нищо, че накрая "само" сменяш няк'ва 1 с 0 /или обратното.../. Англоезично не намерих нищо читаво, но не съм и търсил твърде - да не забравяме, че ония хора вероятно отдавна са си сменили техниката с такава, която хем ги удовлетворява като звук, хем си има необходимите цифрови входове... Та въпросите ми по-горе са свързани именно с желанието ми да не бъркам там, където не ми е работа из на ТВ-то софт-"карантиите"...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-07-14 в 17:33.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1
    #1383

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте, отваря ми се възможност да закупя SAMSUNG UE46F7090SL, питането ми е дали заради това че е версия за немския пазар ще бъда ощетен по някакъв начин откъм функционалност ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-07-14 в 17:11.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #1384

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Stanislav Ivanov Виж публикацията
    версия за немския пазар

    Това може да е само в плюс
    Stanislav Ivanov одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,530
    #1385

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Stanislav Ivanov Виж публикацията
    Здравейте, отваря ми се възможност да закупя SAMSUNG UE46F7090SL, питането ми е дали заради това че е версия за немския пазар ще бъда ощетен по някакъв начин откъм функционалност ?
    Не би трябвало да има ограничения. Такива щеше да има, ако вземеш модел предназначен за друг континент.
    Stanislav Ivanov одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    37
    #1386

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    От няколко дни се разхождам из магазините да гледам ТВ-та и мога да споделя наблюдение за 55" ТВ-та, които са до 2500 лв.
    ЛЕД
    Сони - ужасно червено в момента в който се изместиш от центъра на ТВ-то червено започва да става лилаво.
    Филипс - допадат ми меките цветове и ъгъла на виждане, но не се справят добре с движещата се картина.
    Самсунг - може би ми допадна най - много от ЛЕД-овете. Това с ъгъла на вижда не е чак такава драма, почти не се забелязва и не е толкова дразнещо.
    ЛГ - не е лош вариант, но картината е зърнеста и лично не ми допана. Пасивното 3Д не ми хареса.

    Плазма
    Панасоник - няма такава картина. Изпъква над всички останали. Пусто му трептене на светлите сцени ще ме умори.
    Този пост е редактиран от Bordiur; 18-07-14 в 09:48.
    root666 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    39
    #1387

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Без конкуренция ... направо си е подарък:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED

    Здравейте !От много време съм във форума, но от скоро имам мерак за по-голям и качествен телевизор и сега искам вашето мнение. Обмислям покупката на телевизор около 47". Разстоянието е от 2,5 до 3 метра. (два дивана различно разположени .. и ми трябва по-голям ъгъл на гледане) Не държа на 3D , но държа на качеството на картината ( с IPS матрица е за предпочитане). и смарт фунциите. В момента съм 32" Sony , HD redy .
    Много ми допадна офертата за PANASONIC TX-48AS640E , но разбрах , че е без IPS panel. Отидох да го видя на живо - много некомпетентни тези в Т......с , а може и да съм попаднал на някакъв чук , та въпросния не знаеше , че този модел е без IPS , а само твърдеше , че всички марки и модели тв. от 2014 са с IPS панели !? Иначе имаше си добър ъгъл на видимост , но липсваше тази острота на изображенията и яркост на цветовете като при съседния с IPS ТВ ,също на Panasonic. Може да е претенция от моя страна за това ви моля за съвет. Някой с лични впечатления от въпросния телевизор или съвет за друг 47" FULL HD 1920 x 1080 Led / IPS телевизор. Не смятам , че си заслужава повече от 1000 - 1400 лв за 47 инчов телевизор, но бих заплатил и повече ако има смисъл.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-07-14 в 19:13.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1388

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-07-14 в 19:12.
    mititaki одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    39
    #1389

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Благодаря ти !
    Този пост е редактиран от mititaki; 18-07-14 в 21:28.

  12. zgk
    zgk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    79
    #1390

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от mititaki Виж публикацията
    Здравейте !От много време съм във форума, но от скоро имам мерак за по-голям и качествен телевизор и сега искам вашето мнение. Обмислям покупката на телевизор около 47". Разстоянието е от 2,5 до 3 метра. (два дивана различно разположени .. и ми трябва по-голям ъгъл на гледане) Не държа на 3D , но държа на качеството на картината ( с IPS матрица е за предпочитане). и смарт фунциите. В момента съм 32" Sony , HD redy .
    Много ми допадна офертата за PANASONIC TX-48AS640E , но разбрах , че е без IPS panel. Отидох да го видя на живо - много некомпетентни тези в Т......с , а може и да съм попаднал на някакъв чук , та въпросния не знаеше , че този модел е без IPS , а само твърдеше , че всички марки и модели тв. от 2014 са с IPS панели !? Иначе имаше си добър ъгъл на видимост , но липсваше тази острота на изображенията и яркост на цветовете като при съседния с IPS ТВ ,също на Panasonic. Може да е претенция от моя страна за това ви моля за съвет. Някой с лични впечатления от въпросния телевизор или съвет за друг 47" FULL HD 1920 x 1080 Led / IPS телевизор. Не смятам , че си заслужава повече от 1000 - 1400 лв за 47 инчов телевизор, но бих заплатил и повече ако има смисъл.
    И аз до скоро се колебаех м/у PANASONIC TX-48AS640E и SONY KDL-50W829, разликата в цената е 370лв. повече за Сони, но въпреки това избрах този ТВ, защото при тестването на двата ТВ, Сонито далеч повече ми хареса /допреди няколко години далеч не бях привърженик на тази марка ТВ, а на Самсунг, но това е др. тема/. Затова, ако дадеш малко повече, ще получиш наистина ТВ, който си заслужава, още повече, че е на изплащане без лихва.
    mititaki и Soma харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    55
    #1391

    Re: Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от mititaki Виж публикацията
    Благодаря ти !
    Ето още един, който си заслужава да видиш

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-47W805-3D-LED
    mititaki одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    12
    #1392

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Добър Ден Колеги,
    Възможно ли е да изкажете вашето компетентно мнение
    за този телевизор http://www.technopolis.bg/b2c/detail...X-39AS600E-LED и с какви алтернативи разполагам в този ценови диапазон. Попринцип телевизора ще стои в спалнята и смятам , че диагонал между 32 и 39 е достатъчен. Впрочем днес бях в Технополис и се засилих за едно 32 инчово сони четейки добрите отзиви от тазгодишните модели, но консултанта ме пресече с реплика "Ти защо ще даваш 850лв. за 32" Сони като за тази цена има 39" Панасоник, който по нищо не му отстъпва ". Та сега съм в дилема Сони, Панасоник или нещо друго. Предварително благодаря на всички дали мнение по темата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    19
    #1393

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте! Искаме да закупим телевизор 40 - 42 инча, да има 3D, да е SMART TV, да има дистанционно и очила като подарък/ако е активно 3D/ в комплекта. Бюджета е 1000 - 1100 лв. От миналата година имаме 32 инча LG с посочените параметри, с magic дистанционно, от което сме доволни - не ни е създавало проблеми. Ходих в ТП и там ми препоръчаха най много този панасоник http://www.technopolis.bg/b2c/detail...42AS650-3D-LED, след него този самсунг http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40H6400-3D-LED, но са ми малко повече от предвидения бюджет. Аз лично се чудя за това LG http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LB671V-3D-LED или това http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LB700V-3D-LED, но отрицателните коментари за моделите от 2014 на тази марка ме разколебават. Какво бихте ми предложили вие в този ценови диапазон и с тези параметри? Ще ви бъда благодарна за предложенията!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,530
    #1394

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    chingala
    Панасоника е добро предложение - виж и този.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...32F6510-3D-LED

    Цитат Първоначално публикувано от КК_1 Виж публикацията
    Здравейте! Искаме да закупим телевизор 40 - 42 инча, да има 3D, да е SMART TV, да има дистанционно и очила като подарък/ако е активно 3D/ в комплекта. Бюджета е 1000 - 1100 лв. От миналата година имаме 32 инча LG с посочените параметри, с magic дистанционно, от което сме доволни - не ни е създавало проблеми. Ходих в ТП и там ми препоръчаха най много този панасоник http://www.technopolis.bg/b2c/detail...42AS650-3D-LED, след него този самсунг http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40H6400-3D-LED, но са ми малко повече от предвидения бюджет. Аз лично се чудя за това LG http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LB671V-3D-LED или това http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LB700V-3D-LED, но отрицателните коментари за моделите от 2014 на тази марка ме разколебават. Какво бихте ми предложили вие в този ценови диапазон и с тези параметри? Ще ви бъда благодарна за предложенията!
    Ето , но няма очила в подарък / активните очила на Самсун стават
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...0AS640E-3D-LED

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    55
    #1395

    Re: Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от chingala Виж публикацията
    Добър Ден Колеги,
    Възможно ли е да изкажете вашето компетентно мнение
    за този телевизор http://www.technopolis.bg/b2c/detail...X-39AS600E-LED и с какви алтернативи разполагам в този ценови диапазон. Попринцип телевизора ще стои в спалнята и смятам , че диагонал между 32 и 39 е достатъчен. Впрочем днес бях в Технополис и се засилих за едно 32 инчово сони четейки добрите отзиви от тазгодишните модели, но консултанта ме пресече с реплика "Ти защо ще даваш 850лв. за 32" Сони като за тази цена има 39" Панасоник, който по нищо не му отстъпва ". Та сега съм в дилема Сони, Панасоник или нещо друго. Предварително благодаря на всички дали мнение по темата.
    Ако следваме логиката на консултанта вземи си ето този

    Телевизор LED Sharp LC-39LD145V, 39" (99 см), Full HD, Черен - eMAG.bg

    Следващият път му кажи, че всеки решава сам какво да си прави парите. Мой приятел си взе 32" Loewe за 700 евро + 50 лв да му го докарат....(даже не съм сигурен, че е смарт и е май HD). Тогава той какъв е?

    Иначе може и да се замислиш за този:

    Телевизор LG 32LB5800 32" на изгодна цена от PCStore.bg
    Този пост е редактиран от zezco; 20-07-14 в 22:30.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе