Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36
Like Tree2Одобрявам

Евтин 39-42 инчов телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #16

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    В заглавието пише 39-42.;-)
    jonov одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    19
    #17

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Понеже не търся супер телевизор, остава като победител в избора ми този ЛГ, понеже един от главните ми приоритети е размера, както и цената де.
    LG 42LN570S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    ще се купи Estillo VGA TO HDMI Конвертор 1080P и с това ще приключа с големия. С какво е толкова по-добър този самсунг 40F5500, освен че има вградено WiFi?? В момента ЛГ-то го дават с wifi флашка подарък.
    За другия, 32 инчовия, като гледам, пак най-добре идва LG
    LG 32LN540B :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    За същите пари има и самсунг
    SAMSUNG UE-32F4000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Пак за 500лв има full hd на тошиба
    http://www.technomarket.bg/products/...oshiba-32l2333
    Не сме говорили за тази марка, струва ли си, да се вземе, след като за същите пари е full hd, въпреки, че това не ме интересува реално.
    На 32-та, няма да му се пуска нищо друго, освен булсатком, така, че не виждам смисъл, да давам тези 60лв, само за слава. Ако имате други доводи, моля да ги споделите.
    Този пост е редактиран от aleksa; 06-01-14 в 11:26.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #18

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от aleksa Виж публикацията
    Понеже не търся супер телевизор, остава като победител в избора ми този ЛГ, понеже един от главните ми приоритети е размера, както и цената де.
    LG 42LN570S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    ще се купи Estillo VGA TO HDMI Конвертор 1080P и с това ще приключа с големия. С какво е толкова по-добър този самсунг 40F5500, освен че има вградено WiFi?? В момента ЛГ-то го дават с wifi флашка подарък.
    За другия, 32 инчовия, като гледам, пак най-добре идва LG
    LG 32LN540B :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    За същите пари има и самсунг
    SAMSUNG UE-32F4000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Пак за 500лв има full hd на тошиба
    TOSHIBA 32L2333 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Не сме говорили за тази марка, струва ли си, да се вземе, след като за същите пари е full hd, въпреки, че това не ме интересува реално.
    На 32-та, няма да му се пуска нищо друго, освен булсатком, така, че не виждам смисъл, да давам тези 60лв, само за слава. Ако имате други доводи, моля да ги споделите.
    Като не те интересуват екстрите, да беше си взел 50" плазма пък нека тя бъде с резолюция 1024x7678....! Като изключим, че F5500 e smart TV, има много по-добра картина от тази на LG-то! Отделно вградения Wi-Fi не може да се сравнява с Wi-Fi dongle!

    Като искате "прост" телевизор - вземете F5000!
    Но Вие си държите на своето и после да не питате, защо е толкова лоша картината на LG-то?
    Като не искате съвет, защо питате?
    Този пост е редактиран от Dominator; 06-01-14 в 16:42.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    19
    #19

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Излиза, че няма нормален телевизор, с хубава картина, ако няма WiFi, Wi-Fi dongle, smart и т.н., така ли? Търся прост телевизор, с добра картина, като за булсаткома, толкова малко искам. Понеже на един уж много хубав и умен телевизор, като F5500 като му пусна булсатком, пак ще се вижда, като на по-евтиния и простия 42 на ЛГ, така ли е или аз се лъжа? Разликата в цената е много малка, но при пускане и на двата булсатком, спред вас ще има ли разлика, ако не, предпочитам по-големия, нищо че самсунга има екстри, които не ми трябват.
    Това сони, въпреки, че не е смарт и е 40, също е опция
    SONY KDL-40R471ABAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #20

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от aleksa Виж публикацията
    Излиза, че няма нормален телевизор, с хубава картина, ако няма WiFi, Wi-Fi dongle, smart и т.н., така ли? Търся прост телевизор, с добра картина, като за булсаткома, толкова малко искам. Понеже на един уж много хубав и умен телевизор, като F5500 като му пусна булсатком, пак ще се вижда, като на по-евтиния и простия 42 на ЛГ, така ли е или аз се лъжа? Разликата в цената е много малка, но при пускане и на двата булсатком, спред вас ще има ли разлика, ако не, предпочитам по-големия, нищо че самсунга има екстри, които не ми трябват.
    Това сони, въпреки, че не е смарт и е 40, също е опция
    SONY KDL-40R471ABAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Щом ще се гледа на Bulsat, всичко над 40 ще е мазаляк!
    Това Sony от линка изглежда да е добро.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    19
    #21

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Взех да се замислям сериозно да сменям теле-доставчика. Исках да продължа с булсатком, понеже те са единствените, които предлагат ф1 без реклами.. Ако сменя доставчика, тогава може да премина на тези около 1000лв, които са доста по добри и реално ще има смисъл да по-добър телевизор
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...L42ET5E-3D-LED
    SONY KDL-42W650ABAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LA620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #22

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Определено SAMSUNG 42F5000!
    Успех!!!

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #23

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Ако ще оставаш на Bulsatcom, търси си телевизор с IPS матрица. По добре се справя със омазания сигнал, в сравнение с VA матриците.

    Иначе, още един избор от мен ------> PANASONIC TX-L42E6

  11. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #24

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Щом ще се гледа на Bulsat, всичко над 40 ще е мазаляк!
    Това Sony от линка изглежда да е добро.
    Чак мазаляк не е, да не преиграваме.Има доста НД канали, които са поносими за тази цена.

    - - - - - - - - - -

    Sony KDL40R473ABU/KDL40R473/KDL40R473A (R47/R4) Review
    В това ревю не го хвалят особено KDL40R473A, просесора за обработка на картината е от ниският клас.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #25

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Чак мазаляк не е, да не преиграваме.Има доста НД канали, които са поносими за тази цена.

    - - - - - - - - - -

    Sony KDL40R473ABU/KDL40R473/KDL40R473A (R47/R4) Review
    В това ревю не го хвалят особено KDL40R473A, просесора за обработка на картината е от ниският клас.
    Да съм казал, че HD-тата са мазало? На село на 32-ката качеството е ужастно!

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #26

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Колеги , вие само HD програми ли гледате ? щото аз гледам предавания а те повечето са там където HD е далече .
    Ако е само за протокола вечер да седне пред ТВ , да пусне една HD програма с картинки и пейзажи съм съгласен , но ако му е за гледане на телевизия , то автора нека се съобрази с представянето на ТВ именно със SD програмите , които ще са болшинство в близките поне 5 години Автора надявам се че поне е оборудван с HD приемници .
    Онзи ден бях седнал на метър от ТВ самсунга на баджанака - уплаших се от картината 32 инча и булсат SD приемник , то не че и на 21 инча кинескоп не се плашех
    Dominator одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #27

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Да съм казал, че HD-тата са мазало? На село на 32-ката качеството е ужастно!
    Тук трябва да се каже че HD приемника е по-добър и дори SD каналите не са толкова зле. Аз гледам на 42 инча и SD каналите са поносими.
    Това зависи и от канала и от качеството на самият филм/предаване, например Нова Телевизия е супер зле и на цифровата телевизия, BTV и HBO COmmedy са си е добре и без да са HD. Някои по стари филми им личи дори и на HD каналите че не са с добро качество.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    19
    #28

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Да с ХД приемник съм от година, но все пак, мисля за смяна на доставчик, понеже ще си пускам и интернет и може да е общо. Видях, че програмата Ф+, където единствено дават Ф1, е предлагат и виваком, как са те като качество на телевизията?

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #29

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от aleksa Виж публикацията
    Да с ХД приемник съм от година, но все пак, мисля за смяна на доставчик, понеже ще си пускам и интернет и може да е общо. Видях, че програмата Ф+, където единствено дават Ф1, е предлагат и виваком, как са те като качество на телевизията?
    От форума тук съм чел, че е от трънм, та на глог...

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #30

    Отговор: Евтин 39-42 инчов телевизор

    Ако нямаш алтернатива за кабелен оператор - скачай на виваком , поне дават HD приемници , дори ако скочиш на модел със сателитен тунер - можеш и модул да вземеш , на место приемник . Имал съм и булсат , но не мога коректно да преценя , понеже приемника на була беше SD . Картината както каза колегата преди мен нали не очакваш да е еднаква на всички канали - зависи колко от нея е резнал оператора каква е самата продукция и с какво оборудване работи и самата програма .
    пример - репортажите на Сашо Диков във К3 снимани с GSM

    ПП. а и така като гледам и булсат ще отиде при ITV/ тотал ТВ / сателайт БГ - което не е хич добре без конкуренция но така е всичко - голямата риба яде малката .
    Този пост е редактиран от jonov; 07-01-14 в 21:10.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. евтин 4K телевизор???
    От Todor Radkov във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 09-12-14, 15:25
  2. Спешен въпрос за евтин 32 Телевизор
    От kaki във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 03-10-13, 19:54
  3. Отговори: 1
    Последно: 27-03-13, 19:23
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-03-11, 10:06
  5. ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР
    От JoroM във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-05, 21:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе