Резултати от 1 до 5 от общо 5

help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Andrei Odajiev
    Guest
    #1

    help

    SAJALQVAM CHE PISHA LATINICA NO SAM IZVAN BG I NEMOGA DA INSTALIRAM KIRILICA.
    ZNAM CHE E PROTIV PRAVILATA NO SE NADQVAM DA ME RAZBERETE. BLAGODARQ PREDVARITELNO



    obikalqm dosta vreme iz magazinite i edinstvenoto koeto mi grabna okoto kato kartina e panasonic47dt60e tova koeto razbrax za nego e che ima problem sas subtitrite (malki i ne mogat da se yvelichavat) inache raztoqnieto ot koeto 6te go gledam e 2,5-3m i ne mislq 4e 6te sa tolkova malki za tova raztoqnie no... She se izpolzva nai veche sa gledane na efirna televiziq po rqdko filmi 2d ili 3d i veche wifi po rqdko predimno skaip i youtube. ta misalta mi e ako nqkoi moje da kaje nqkoi model koito si zaslujava poveche spqmo cena kachestvo. Kato cqlo ne sam mnogo kompetenten ot kam markite, tova mi e parviq tv koito kypyvam i iskam da napravq dobar izbor. BLAGODARQ PREDVARITELNO

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #2

    Отговор: help

    Това за субтитрите, важи само за вграденият плейър. Тествай с една флашка на място в магазина за да прецениш как са като големина.

    Аналогичен модел (като картина) Sony KDL-47W850A или LG 47LA790V

  4. Andrei Odajiev
    Guest
    #3

    Отговор: help

    za sonito W850V ILI W805 zashtoto nemoga da namerq takav model

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: help

    Sony 47W805 е модел 2013г. с IPS панел.
    Sony 46HX850 е модел 2012г. с VA панел.

  6. Andrei Odajiev
    Guest
    #5

    Отговор: help

    a kato cqlo za panasonica nqkoi moje li da kaje ne6to ili izbora mi ne e mnogo dobar

    iskam da sabera pove4e mneniq i da napravq estestveno po dobriq izbor.
    i za tova priemam i predlojeniq za marki

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе