Резултати от 1 до 7 от общо 7

Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    8
    #1

    Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Ще се радвам да споделите за да мога да направя правилният избор.Ако има и други модели които си заслужават внимание ще се радвам да ги разгледам.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Отговор: Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Ако преобладаващо ще се гледат външни източници , то с предимство за мен е Самсунг-а . Ако се набляга на цифрова тв от вградения тунер , то по-добре да намерите вариант да ги погледате на такъв сигнал и тогава да решите .

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Значи телевизията която ползвам е изцяло цифрова имам над 30хд(ама наистина хд. 1080п) канала 3д канали 1 или 2 но за мен е важно да няма проблеми с субтитрите да има качествена картина.Гледам някакви отзиви за гледане на клипчета в туба не излиза ли на цял екран на лг-то.Дайте мнения за двата кой е по добре за 3д-то

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4

    Отговор: Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Активното 3Д е по-добро за мен , но пасивното пък е малко "по-леко" за ползване , а и очилата са по-евтини . И ЛГ и Самсунг имат добри плеъри , а субтитрите при ЛГ са "една идея" по-добри . По-често при модели се наблюдава сериозен DSE , то при всички го има в някаква степен , но при тях често е най-сериозен проблема . За ежедневно ползване Самсунг-а също има леко предимство - има две дист. у-я (нормално и "смарт") , докато ЛГ е само с "Меджик" дис. у-е и за мен е леко неудобно за прости ежедневни функции - за "смарт" частта е ОК .
    Бих добавил , че след като сте се спрели на два модела вече би трябвало да е по-лесен избора - отивате на място и ги тествате - крайният избор трябва да е ваш , все пак вие ще си го гледате .

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    8
    #5

    Отговор: Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Да така е днес ходих гледах но май форума е за това някой да те посъветва. Ако е имал някакви проблеми да сподели и тн.Май лг повече ми харесва ама и Самсунга не лош ами нали знаете като трябва да дадеш 2500-600 просто гледаш повече.Поне моята практика е такава(трипъти го режа и се късо)хаххахахах

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #6

    Отговор: Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Доста са изравнени модели са и май по-скоро въпроса е от кой ще има по-читава бройка - с по-равномерна подсветка и по-малко и ненатрапващо се DSE - аз лично съм за Самсунг-а .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #7

    Отговор: Кажете кой от двата да избера 55LA740S vs UE55F6670SS

    Аз си взвх преди месец LG 47LA740s,за 3д няма равен няма спор по този въпрос.Иначе и аз гледам предимно HD канали,имам около 60,за това обикновените програми дори не ги поглеждам предава супер особенно след калибрацията на картината.Субтитрите на LG,са много,много по добри от на Самсунг що се отнася до вградения плеър.Общо взето някои недоволстват от смарт дистанционното на LG,понеже се продава само с него няма обикновено,но за 4-5 дни му се свиква и вече не ми прави впечатление.Общо взето съм страшно доволен от телевизора дори не очаквах такова високо качество,и пак се повтарям най вече 3дто,е направо уникално няма равно.Трябва да вземеш в предвид и че LG има вграден субуфер и 3 дуканални говорителя,което е супер.Звука е на много високо ниво.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кой да избера от двата телевизора .
    От Cool_ice във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-13, 11:05
  2. Кой от двата нетбука да избера ?
    От mimo1975 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 23-12-12, 23:22
  3. Кой от двата климатика да избера
    От loadmaster във форум Климатици Midea
    Отговори: 8
    Последно: 18-06-12, 21:33
  4. Кой от двата модела да избера.
    От vaniosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-08-11, 13:00
  5. Кой от двата LCD TV да избера.
    От velizarr във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 06-05-11, 14:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе