Резултати от 1 до 5 от общо 5

Bigasoft

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    8
    #1

    Bigasoft

    Здравейте,препоръчаха ми програмата Bigasoft Total video converter, за да мога да конвертирам DTS звука в Dolby,но нещо не ми се получават нещата.След като конвертирам филма и отворя местоположението му тръгва само звук без картина!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2

    Отговор: Bigasoft

    Конвертиране на DTS в Dolby ???? Може би имаш в предвид конвертиране в AAC
    Без да съм работил с програмата- ти си конвертирал и видеото - виж си настройките
    Total Video Converter - Convert Video to MP4,AVI,MKV,WMV,FLV,AVCHD

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: Bigasoft

    Да извинявам се точно така AAC,но как да конвертирам само аудиото?Когато дам на add file излиза филма пробвах да конвертирам във AAC,но след като го пуснах чрез флашка на телевизора отново ми изписва-Неподдържани аудио кодаци.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4

    Отговор: Bigasoft

    При възпроизвеждане на филми с DTS звук - телевизора ми не възпроизвежда звука.
    Телевизора ви няма втраден DTS декодер.Преконвертирайте DTS аудиото с Audioconverter на AC3 или AAC.
    Повечето торенти, независимо дали са копирани цели Blu-ray-ове или са Blu-ray Rip в MKV са с DTS звук. Затова трябва да се конвертира звука, за да може безпроблемно да се пуска през USB плеъра на телевизора.
    Програмата Popcorn MKV AudioConverter чрез която с няколко клика се конвертира звука на един MKV файл от DTS на AC3.
    http://popcorn-mkv-audioconverter.en.softonic.com/
    Ето ви линк за програма, която с 2-3 кликания ви прави всичко.
    Tutorial for converting audio tracks with HeartWare MKV Audio Converter
    Planeta Optimus Clix
    Използвайте този туториал Tutorial for converting audio tracks with HeartWare MKV Audio Converter като слагате максималния битрейт 640 и слагате отметка на Downmix to stereo за 2ch и премахвате оригиналния DTS.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    8
    #5

    Отговор: Bigasoft

    Благодаря,ще пробвам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе