Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор на 55'' TV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    17
    #1

    Избор на 55'' TV

    Здравейте! Бюджетът ми е 2500 - 3000 лв. и съм се спрял на три варианта, понеже за почти всички чета противоречиви мнения и в общи линии нямам никаква идея какво да взема . Ще се използва изключително за PS4 и филми. Изборът ми е между:

    1. Sony 55W955 - в момента е на промоционална цена до изчерпване на количествата и тайно подозирам, че са мострени бройки. Доколкото четох тук и в чужди форуми, телевизорите Sony са с един от най-ниските input lag и са подходящи за игри. Друг плюс е пасивното 3D, понеже аз съм от тези, които получават главоболие от активното. На някои места срещнах мнения, че W829 се справял по-добре с контраста и като цяло бил по-удачния вариант, нищо че е по-нисък клас, но пък от тях не видях никъде 55"...

    2. LG 55LB870V - според мен е с най-красивият дизайн, проблемът че явно има някакви дефекти със статичните образи, дори има отделна тема създадена тук и ме е яд, понеже този ми беше фаворит.

    3. Samsung 55F8000 - също е промоционален в момента, малко е над бюджета ми, но бих го преглътнал. Проблемът тук е активното 3D и в този ред на мисли ми се иска да попитам (понеже само веднъж съм гледал 3D на Samsung 40D6000 и едно гадно трептене, световъртеж, главоболие) - тук технологията същата ли е? Не, че ще се скъсам да гледам 3D филми, но може веднъж да ми се наложи и...

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Избор на 55'' TV

    1. W955
    Спецификации | W950B Series | Телевизори | Sony BG

    2. 3D-то е същото(активно)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    17
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    1. W955
    Спецификации | W950B Series | Телевизори | Sony BG

    2. 3D-то е същото(активно)
    Благодаря! Понеже в темата за Sony има една таблица публикувана от теб и в нея пише, че е пасивно и заради това съм се объркал. Явно ще правя компромис с пустото 3D

    Корекция : ти си написал за LG-то Прощавай, но пиша от телефон. Та според теб кой е удачният вариант за PS4

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Избор на 55'' TV

    Sony 55W955B - пасивно 3D
    LG 55LB870V - пасивно 3D
    Samsung 55F8000 - активно 3D

    Най-удачният за PS4 е W955 заради ниският Input Lag, добрата заводска настройка на режим Кино,

    и Triluminos подсветката - всеки клъстър се състои от 4 светодиода(2 зелени, 1 червен и 1 син)
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ualizacja2.jpg



    Недостатъците са менюто, дистанционното, вграденият плейър и браузъра.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-09-14 в 22:07.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #5

    Отговор: Избор на 55'' TV

    За висок клас телевизор и аз съм за Сонито

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #6

    Отговор: Избор на 55'' TV

    55LB870V е на цена 2349лв при румънците

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    17
    #7

    Отговор: Избор на 55'' TV

    Да, на добра цена е, но ме притесняват описаните дефекти в тази тема.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #8

    Отговор: Избор на 55'' TV

    PHILIPS 55PFS6609 заслужава ли си!

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...PFS6609-3D-LED

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #10

    Отговор: Избор на 55'' TV

    Този пост е редактиран от regned; 15-10-14 в 06:49.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    1
    #11

    Отговор: Избор на 55'' TV

    Цитат Първоначално публикувано от daktylos Виж публикацията
    Здравейте! Бюджетът ми е 2500 - 3000 лв. и съм се спрял на три варианта, понеже за почти всички чета противоречиви мнения и в общи линии нямам никаква идея какво да взема . Ще се използва изключително за PS4 и филми. Изборът ми е между:

    1. Sony 55W955 - в момента е на промоционална цена до изчерпване на количествата и тайно подозирам, че са мострени бройки. Доколкото четох тук и в чужди форуми, телевизорите Sony са с един от най-ниските input lag и са подходящи за игри. Друг плюс е пасивното 3D, понеже аз съм от тези, които получават главоболие от активното. На някои места срещнах мнения, че W829 се справял по-добре с контраста и като цяло бил по-удачния вариант, нищо че е по-нисък клас, но пък от тях не видях никъде 55"...

    2. LG 55LB870V - според мен е с най-красивият дизайн, проблемът че явно има някакви дефекти със статичните образи, дори има отделна тема създадена тук и ме е яд, понеже този ми беше фаворит.

    3. Samsung 55F8000 - също е промоционален в момента, малко е над бюджета ми, но бих го преглътнал. Проблемът тук е активното 3D и в този ред на мисли ми се иска да попитам (понеже само веднъж съм гледал 3D на Samsung 40D6000 и едно гадно трептене, световъртеж, главоболие) - тук технологията същата ли е? Не, че ще се скъсам да гледам 3D филми, но може веднъж да ми се наложи и...

    Благодаря предварително!
    Аз имам Samsung-a и мога да кажа, че съм доволен от 3d режима. Не съм забелязал трептене. Гледам с вградения плеър.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #12

    Отговор: Избор на 55'' TV

    имам Самсунг 55Н6400 но ми прави впечатление, че mp4 филмите не зарежда субтитрите. Аз ли бъркам нещо или е проблем на телевизора ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  3. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе