Резултати от 1 до 6 от общо 6

Нов ТВ в Англия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #1

    Нов ТВ в Англия

    Здравейте,
    реших че ми е време да се обзаведа с телевизор и се нуждая от вашата помощ. В момента живея в Лондон и нямам много време за обикаляне и разглеждане, през почивните дни наблягам на онлайн търсене,защото съм уморен. Изискванията са ми 40-42", да има пасивно 3д и да е около 400 лири. По тези критерии освен ЛГ и филипс какво друго мога да прегледам? В БГ имам LG 42LM620S и за времето което го ползвах останах доволен. Спрях се на 42LB650V , но четох, че новите телевизори давали дефект в матриците.
    Намерих в един сайт телевизори от по-стара серия, който доста ми допаднаха, но много "криминални" ми изглеждат. Като дам на contact us има само email и телефонен номер утре ако нещо стане кой ще диря за гаранция?
    Благодаря предварително на всеки който се опита да помогне!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Нов ТВ в Англия

    Panasonic с IPS матрица. Примерно 42AS650...
    Този пост е редактиран от pilot; 12-11-14 в 23:34.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #3

    Отговор: Нов ТВ в Англия

    Този панасоник е с 200 лири по-скъп от това, което съм дал за критерии.
    Panasonic Store Pinner - TX-42AS650B 42" Full HD LED 3D TV with Freetime Built-in

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Нов ТВ в Англия

    Бърза справка с търсачката ми излиза 479 лири най-евтин. Не съм запознат обаче с тези сайтове. Изчакай черен петък...ако искаш нещо по-добро, трябва да вдигнеш бюджета Евентуално, може да потърсиш нещо от миналата година, като ET60 или FT60.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #5

    Отговор: Нов ТВ в Англия

    "The TX-42AS650 uses passive 3D, so the two pairs of 3D glasses that come with the TV don't need to be charged. As a result, you won’t have to pay so much to buy extra pairs. Sadly, the 3D experience provided by the TV isn't particularly good. We saw a lot of crosstalk, an effect where you can see two images instead of one 3D image, on 3D objects that were in the foreground and in the background. Only objects and characters in the middle of an image appeared in focus."

    Това дали ще развали цялостното усещане при гледане на 3д филм ?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Резервни части от Англия.
    От marksman във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-12, 11:03
  2. Отговори: 2
    Последно: 06-04-12, 19:49
  3. ТВ от Англия ??
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-11, 09:55
  4. е-bay англия
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 13-11-09, 08:33
  5. SMS за Англия.
    От Sitron във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 16-09-04, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе