Резултати от 1 до 13 от общо 13

Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #1

    Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Здравейте,
    Разочарован съм от това, което се случва в тв бранша през последите години - всички модели се правят със смарт и какви ли не интернет, безжични и пр екстри, които оскъпяват техниката, а хора като мен, които НИКОГА няма да ползват такива екстри, са принудени да си купят такъв тв (особено висок клас с повече екстри и по-скъп, ако искаш добра картина).
    Въпросът ми е какъв тв да избера с размер 50-55" ако ще се гледа само и единствено цифрова кабелна тв (мтел), SD канали предимно, понеже ХД са малко на брой? Нямам нужда от никакви смарт функции. Интересува ме само добрата картина, обработката на сигнала, функциите за картина и звук.
    Кой модел бихте купили на мое място? Без значение за бюджета?

    ПП. Не ме разбирайте погрешно. Системен администратор съм, техническо лице, но последното нещо, което ще правя е да пускам флашки на тв, да си играя със субтитри, интернет, смарт и т.н. За мен тв е средство за отмора и дори да пускам офлайн видео, тв ще го ползвам само като монитор.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    купи си ШАРП......повечето неща не можеш ги ползва

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #3

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    На първо време потърси оператор с повече ХД програми, щото СД на 55" си е мазохизъм...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #4

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Виж 8-серия Sony 50/55" 828/829, няма как да спестиш от Smart и 3D, но като не искаш просто не ги ползваш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #5

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Перфектен!
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15391
    Успех!!!

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #6

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    За гледане на телевизия,каквото е основното предназначение на един тъп телевизор-Сони от 8-ма нагоре.Филипса не е стока,Шарпа трябва да е от 60" нагоре.......Успех в изборът......

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #7

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    За гледане на телевизия,каквото е основното предназначение на един тъп телевизор-Сони от 8-ма нагоре.Филипса не е стока,Шарпа трябва да е от 60" нагоре.......Успех в изборът......
    Защо мислиш, че Филис не са добри? Защо Сони 705 не е добър ? Кога за последно си гледа на Шарп 6 или 7 серия - нещо за повече от 10 минути!!!

    Давайте отговори, не пълнете темите ......

    Бих избрал - Филипс 58 инча 6809 за 2000 лева. За да гледам TV и играя на PS4. Всичко друго ще пускам през външен плеър, ресивър и колони.
    Този пост е редактиран от hristobotev; 19-05-15 в 23:46.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    58
    #8

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    От днес до 26.05 може да се възползваш и от http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15413
    Много добра цена за този телевизор. VA панел

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #9

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Благодаря ви за съветите. Чудя се все още за диагонала на екрана, може би 48 или 50" е по-добрия избор за мен, предвид, че ще гледам обикновена телевизия. А не да се хвърлям на 55". Хубаво би било все пак да видя някъде как изглеждат тв каналите на голям екран, на 55". Бях в началото на годината ходил при един приятел, Панасоник 47" имаше, нов тв, не знам точния модел, ниска серия трябва да е бил, купен е миналото лято/есен. Качеството на картината не беше добро, беше си лошо направо.
    Затова мисля засега да поизчакам. Продължавам да разглеждам иначе, ако не сега, след няколко месеца ще трябва да взема още един тв.
    Благодаря ви отново.

  12. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #10

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Колкото и да чакаш, качеството на телевизията в България скоро няма да се подобри... Аз гледам на телевизора от подписа Булсатком и качеството е от зле до задоволително (изключвам HD каналите), но много зависи кои канали ще гледаш.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #11

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Ами гледам един шарп 60'' 6-та непрекъснато и е пълен ташак.Гледам и филипс 2014 и е 10 пъти ташак-смяна на канали-5-6сек.,непрекъснати софт. проблеми,марката се сглобява в Турция......Само за телевизия-Сони. Другите са далеч като картина това е истината.Ама трябва да се напъне малко човек,но си струва,защото такъв не се купува всеки ден.Отивай в техно и гледай-успех в избора.....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #12

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    Благодаря.
    А за Самсунг UE-55J6302 какво мислите? SAMSUNG UE-55J6302 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Може би 48 инчовия модел бих взел, ако се спра на този вариант. Заради качеството на телевизията на толкова голям екран. Привлича ме извития дисплей в този вариант за модел, но предполагам че като ниска серия качеството на картината няма да е добро. Имате ли наблюдения върху този модел?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #13

    Отговор: Какъв ТВ 50-55" за стандартно гледане на цифрова телевизия - без никакви смарт екстри?

    И така, за 55J6300 какво мислите? Остават последни бройки, да го купувам ли? Как е качеството на картината при него? Колко херца реални е?
    Извитият дисплей е оферта мисля, за 55". Какво мислите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VLC player настройки за гледане на цифрова телевизия през усб цифровия си приемник на компютър?
    От Пламен Димитров във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 0
    Последно: 29-08-14, 18:54
  2. Отговори: 17
    Последно: 06-11-13, 09:45
  3. Цифрова телевизия с CA модул
    От radodaskalov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 4
    Последно: 08-11-11, 14:01
  4. Програма за гледане на телевизия
    От tristen във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-02-09, 21:28
  5. Цифрова телевизия при LCD
    От Justice във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 20-10-06, 23:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе