Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree3Одобрявам
  • 2 Post By DUNDURMA
  • 1 Post By titikaka

Съвет за телевизор 55 (+) инча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #1

    Съвет за телевизор 55 (+) инча

    Здравейте! Предстои ми покупка на телевизор, но тъй като вече имам съмнения относно първоначалния си избор, реших да се допитам за мнение.

    Ситуацията е следната - хол с крайна точка на гледане 6-6 метра и половина, ще се гледа минимум от 5. Сигналът ще е сателитен, тъй като става дума за къща, най-вероятно М-тел, следователно наличието на DVB-S тунер е от значение заради удобството. Разбираемо е да е Смарт ТВ, 3D-то не е определящ фактор. Като бюджет - 3000.

    Досега последните 10 години все на Панасоник съм се спирал и не съм се разочаровал, затова и се бях спрял на този модел - http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15441, но при последното оглеждане на мястото и разстоянието ми се струва, че ще дойде малък. Другото, което някак ме разубеждава, е фактът, че цените доста паднаха и скоро не съм го виждал изложен, което ме кара да мисля, че са останали само мостри, които чистят в момента.

    Като варианти на горния разглеждам тези двата последните дни - http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16066, http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16000, но нямам абсолютно никакви наблюдения върху телевизорите на Сони като качество.

    Благодаря предварително за мненията и съветите!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    Отговор: Съвет за телевизор 55 (+) инча

    Разстоянието до телевизора е такова, че колкото и голям да вземеш ще е малък. 60" панасоник 2,5к, 55" 1,5к и двата са 100Хз 55" е VA матрица, 60" IPS.

    Сега като погледнах бих взел това Finlux 65" 1,9k в avforums има ревюта хвалят ги общо взето.

  4. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #3

    Отговор: Съвет за телевизор 55 (+) инча

    качваш на една флашка тестове и в магазина,който ти хареса взимаш

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Jambol, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    37
    #4

    Отговор: Съвет за телевизор 55 (+) инча

    Цитат Първоначално публикувано от Zygot Виж публикацията
    Разстоянието до телевизора е такова, че колкото и голям да вземеш ще е малък. 60" панасоник 2,5к, 55" 1,5к и двата са 100Хз 55" е VA матрица, 60" IPS.

    Сега като погледнах бих взел това Finlux 65" 1,9k в avforums има ревюта хвалят ги общо взето.

    Това с Финлукс сериозно ли? Защото и аз гледам тв от голямо разстояние и си мисля да взимам нещо големичко???

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Отговор: Съвет за телевизор 55 (+) инча

    Гледай ревютата в avforums. Или изчакай промоция на нощо по-марково преди време имаше сони 60" в метро за ~1700лв.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #6

    Отговор: Съвет за телевизор 55 (+) инча

    тва с ФИНУЛКС е все едно да си купиш клима КО ШИ ЯМ или дънки ВАМ ПУМ
    Dominator и bagerista9 харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    24
    #7

    Отговор: Съвет за телевизор 55 (+) инча

    Страшна трагедия е по магазините... Мямат пълна гама от модели и само бюджетни модели държат!

    В тази връзка дайте идея от къде да намеря panasonic tx-55cx800e?
    Swon одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за телевизор 42-50 инча с бюджет 1000лв
    От stoyanow във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 04-09-15, 14:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 22-10-14, 11:51
  3. 3Д телевизор 40-42 инча
    От jikon във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-13, 17:21
  4. Съвет при избор на Телевизор 32 инча
    От donchaz във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 14-08-13, 19:40
  5. Отговори: 1
    Последно: 05-03-10, 22:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе