Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By d0len
  • 1 Post By novla

32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #1

    32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Търся ТВ за баща ми за около 600-700 лв, да речем като този Телевизор Smart LED Samsung 32J5500, 32" (80 см), Full HD - eMAG.bg
    Прави впечатление, че същият го има по веригите с цена от 649 до 799 лв. Да не би разликата да идва от различни матрици в различните партиди? Потърсих мнения във форума за този модел, но без успех.
    Като цяло единственото, което търся при покупката, е да няма проблеми с бързоподвижни сцени (=спортни предавания).
    Ако имате препоръки/впечатления от друг модел/марка, съм насреща. И диагоналът може да "порастне", стига да остане в бюджета. Бях си харесал една останала бройка 43 инчова плазма на Самсунг, но от магазина ми казаха, че нямала търговски вид и е по-добре да не я вземам.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,481
    #2

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Разликата във видеопанелите/матриците не влияе на продажната цена на производителя.
    Разликата в цените се обуславя от ред фактори:
    - какво количество от модела е купено от вносителя, колкото по-голямо толкова по-голяма е и търговската отстъпка дадена от производителя
    - курса на долара и еврото в деня на сделката
    - надценката, която си слага търговецът на дребно

    Всички LCD телевизори от ниският клас имат проблем с бързите сцени.

    Добре е да провериш как баща ти ще се справи с менютата на телевизора. От две години забелязвам, че възрастните хора не се оправят с тях. Казват, че им били сложни, не разбирали и искали само да им се настрои телевизора, а те само да си превключват между програмите.

    Евтин смарт телевизор...
    Други предложения
    PANASONIC TX-32CS600E
    SAMSUNG UE-32J4500
    SONY KDL-32R500C

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #3

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    hristoslav2, благодаря за отговора. Въобще не държа да има smart. Само да се справя добре с бързоподвижни сцени.
    За менютата - ще видим. Оправя се с таблета, дано и със съвременен ТВ да може
    Загледах се и по двата японски модела, които си посочил по-горе - за жалост навсякъде, където са изложени, вървят само рекламни клипове, които не стигат да се направи извод как се държат в реалния живот (с каналите на кабелните оператори).
    Samgung-а го писах в заглавието на темата, защото по нета твърдят, че се справял по-добре от конкурентите си със спортните предавания. Дано някой съфорумец, притежаващ този модел, пише отзиви за него от първа ръка.
    Другия вариант е да търся плазма втора ръка...

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Здравейте и аз търся телевизор като колегата 32" до 600лв. Ще се радвам да си дадете мнението и да сведа избора поне до 3-4 модела .

  6. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #5

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от d0len Виж публикацията
    Здравейте и аз търся телевизор като колегата 32" до 600лв. Ще се радвам да си дадете мнението и да сведа избора поне до 3-4 модела .
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...0C-LED/p/16014, http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...0C-LED/p/16051

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    За 600 лв не може ли да се намери нещо с Full HD ? Или HD на сони е равно на FHD на другите марки
    Dominator одобрява това.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #7

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от d0len Виж публикацията
    За 600 лв не може ли да се намери нещо с Full HD ? Или HD на сони е равно на FHD на другите марки
    http://www.technopolis.bg/bg/bg/TV/TV-LG-32LF5610-LED/p/16229

    http://www.technopolis.bg/bg/bg/TV/T...00-LED/p/15209

  10. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #8

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от d0len Виж публикацията
    За 600 лв не може ли да се намери нещо с Full HD ? Или HD на сони е равно на FHD на другите марки
    Имах такъв модел и мога да те уверя, че вади перфектна картина!

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    3
    #9

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Samsung 32J5200 Някакви мнения за този телевизор ? Бих бил много благодарен ако някой успее да намери колко му е честотата на опресняване на картината,защото аз не мога !


  12. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #10

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от d0len Виж публикацията
    Samsung 32J5200 Някакви мнения за този телевизор ? Бих бил много благодарен ако някой успее да намери колко му е честотата на опресняване на картината,защото аз не мога !
    50 Hz

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #11

    Отговор: 32 инчов ТВ, да речем 32J550 на Самсунг?

    Без да се обиждате!

    Искате предложение за телевизор и хората ви дават предложения, в които Самсунг не се препоръчва. След това поствате линк със запитване дали тоя или оня модел на Самсунг е добър... Като се чудите ходете и го вижте в магазина или направо пишете в раздела на Самсунг да ви предложат телевизор.
    Давам ви пример:http://www.technopolis.bg/bg//TV-%D0...sort=price-asc
    филтрираш си страницата и избираш (както виждате избора не е особено голям; тъй като аз не харесвам Самсунг не е добавен във филтъра, а ако искате да го има си добавете).
    ruuni9 одобрява това.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 03-02-15, 16:12
  2. Избор на 46 инчов Самсунг???
    От erkamu във форум Samsung телевизори
    Отговори: 22
    Последно: 03-02-14, 22:57
  3. Купуване на 3TB 3.5 инчов HDD от USA
    От Gorelek във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-09-12, 12:37
  4. Препоръчайте 46 инчов LCD
    От philips_fan във форум Телевизори
    Отговори: 24
    Последно: 19-01-12, 11:56
  5. Продавам 32 инчов лсд Самсунг
    От granity във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-10, 14:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе