Резултати от 1 до 14 от общо 14

Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #1

    Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Здравейте,

    Смятам да закупя Плейстейшън Про и телевизор към него. Рових се както във форумите тук, така и във интернет, но информация - бол, а аз не разбирам особено и не мога да взема решение какъв телевизор да купя.
    ПС4 Про поддържа 4к и следователно искам да закупя телевизор, който също поддържа тази резолюция. Ще ползвам телевизора за игри, youtube, twitch, гледане на филми.
    Бюджетът ми е около 1000 лева, имах намерение да взема LED Smart Samsung, 40"(101 cм), 40KU6072, 4K Ultra HD , но попаднах на много противоречиви мнения.

    Искам да купя нещо качествено, а не просто някакъв телевизор за отбиване на номера, и ще съм благодарен, ако ми дадете съвет дали съществува такъв вариант за този бюджет.

    Благодаря,

    Християн

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    52
    #2

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Може би някое ЛГ UH или UJ серия. Отиди в магазин и гледай кой каква картина има. Сони също е добър избор

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    С този бюджет трудно - един геймърски монитор струва повече

    Търси модел с нисък Input lag и RGB матрица
    Input Lag of TVs


    Best 4K UHD TV for PS4 Pro and PS4 in 2017 – Buyer’s Guide | Videogamerplus
    Best TV for gaming 2017: These 4K, HDR televisions will get the most out of your PS4 Pro or Xbox One S | Expert Reviews

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #4

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Здравейте,

    Ходих до Технополис за да разгледам телевизорите и осъзнах, че за тези пари няма да намеря това, което търся. Вдигам бюджета си на около 1500 лева, повече едва ли ще дам и ако не намеря нещо, ще се откажа от цялата ПС4 про идея.

    Благодаря ви за мненията, ако можете да ми препоръчате ТВ, който влиза в този бюджет, ще съм много благодарен. За жалост, не мога да намеря повече от половината телевизори от тези ревюта онлайн. В момента ще разуча този ТВ - https://www.emag.bg/televizor-lg-49-.../pd/DZC8PDBBM/

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO


  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #6

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Погледнах ги, също така цял ден ровя из интернет и стесних избора си до следните телевизори:

    SAMSUNG UE-49MU6472 - LCD TV SAMSUNG UHD UE-49MU6472 | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ

    LG 49UJ7507, 49" - https://www.emag.bg/televizor-lg-49-.../pd/DZC8PDBBM/

    Sony KD49XE8005BAEP - 49 or 43' - https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p489438


    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p486435 - 1550мисля, че това е добра цена
    Този пост е редактиран от Hristiyan; 27-08-17 в 01:38.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #7

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Имай в предвид, че последният е с извит екран - идеално за игри, но не и за семейно(групово) гледане на телевизия
    Gamme Samsung LED QLED 2017 - line-up

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #8

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Първият при унгарците е с 200лв по-евтин - https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p486436

    Аз общо взето не виждам сериозна разлика освен в дизайна между първите серии на Самсунг - от MU6100 до 6500 поне в размерите до 50" ...
    ХЕ8005 също ми се вижда доста скъпо за това , което предлага и ако все още се намира XD83 би бил по-добър избор .

    LG с WRGB панел не бих избрал , особено за гледане отблизо на УХД сигнал, какъвто е тоя от PS4pro .

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #9

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Първият при унгарците е с 200лв по-евтин - https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p486436

    Аз общо взето не виждам сериозна разлика освен в дизайна между първите серии на Самсунг - от MU6100 до 6500 поне в размерите до 50" ...
    ХЕ8005 също ми се вижда доста скъпо за това , което предлага и ако все още се намира XD83 би бил по-добър избор .

    LG с WRGB панел не бих избрал , особено за гледане отблизо на УХД сигнал, какъвто е тоя от PS4pro .
    Благодаря на всички за мненията,

    Поръчах този телевизор от унгарците, с наложен платеж и се надявам да пристигне при мен здрав и работещ. Цената е супер.

    Ще напиша мнение, когато телевизорът и плей стейшънът пристигнат и ги тествам.

    Поздрави,

    Християн

  12. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #10

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Здравейте отново: Поръчах от Унгарците в Неделя в полунощ и в Четвъртък телевизорът беше при мен. Нямаше никакви проблеми с доставката, надявам се да не се стига до използването на гаранцията - за да видя как стоят там нещата.
    Вече почти две седмици играя на плей стейшъна и съм доволен от телевизора - единственият недостатък, който е очевиден е, че не се вижда добре картината в светла стая.
    Това е първият ми изобщо телевизор, така че нямам база за сравнение, но цветовете са добри, вади страхотна картина когато играя игри като Horizon : Zero Dawn.

    Благодаря ви за помощта,

    Християн

  13. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #11
    Цитат Първоначално публикувано от Hristiyan Виж публикацията
    Здравейте отново: Поръчах от Унгарците в Неделя в полунощ и в Четвъртък телевизорът беше при мен. Нямаше никакви проблеми с доставката, надявам се да не се стига до използването на гаранцията - за да видя как стоят там нещата.
    Вече почти две седмици играя на плей стейшъна и съм доволен от телевизора - единственият недостатък, който е очевиден е, че не се вижда добре картината в светла стая.
    Това е първият ми изобщо телевизор, така че нямам база за сравнение, но цветовете са добри, вади страхотна картина когато играя игри като Horizon : Zero Dawn.

    Благодаря ви за помощта,

    Християн
    Честито и дълга и безаварийна работа!
    Доставката колко ти излезе?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #12

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Благодаря ти!

    Доставката излезе 5 лева.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #13

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Цитат Първоначално публикувано от Hristiyan Виж публикацията
    Вече почти две седмици играя на плей стейшъна и съм доволен от телевизора - единственият недостатък, който е очевиден е, че не се вижда добре картината в светла стая.
    Какво имаш в предвид? Не му достига яркост?

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #14

    Отговор: Моля дайте съвет за свестен телевизор за PlayStation 4 PRO

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Какво имаш в предвид? Не му достига яркост?
    Стаята в която е телевизорът е много светла през деня и много се отразява в телевизора. От semi-glass finish-ът ще да е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips или LG, моля дайте съвет
    От emilian83 във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-03-12, 18:29
  2. Колеги, моля ви дайте съвет за TV
    От casparcho във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 17-06-11, 12:18
  3. Моля, дайте съвет за избор на 32"
    От hobit във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 19-04-11, 20:57
  4. Моля дайте съвет за камера до 500 лв.
    От valdes666 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 13-01-10, 18:16
  5. Отговори: 2
    Последно: 29-11-03, 09:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе