Резултати от 1 до 2 от общо 2

SONY KD-55XF005 или LG OLED 55C8PLA?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на dictator
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    34
    #1

    SONY KD-55XF005 или LG OLED 55C8PLA?

    Колеги,
    Дойде ред за покупка на основния ТВ за хола и тук дилемата е голяма. Доста мнения и ревюта изчетох и се спрях на един от двата варианта:

    SONY-KD-55XF9005
    LG-OLED55C8PLA

    Ще се ползва за Виваком IPTV, филми и Youtube. Помещението е доста светло, няма да се гледа от голям ъгъл.

    SONY-то ми хареса заради Androida и че мога да си инсталирам Kodi и също така има вграден Chromcast, LG-то ми хареса заради ... ами контраста и черното, мега реална е картината.

    Като цяло искам да имам хубава картина, но пък и да не го мисля дали съм го оставил включен на някой канал и дали ще ми се отпечата логото на канала. Също така не знам OLEDa колко се е доказал във времето като издръжлива технология и дали няма след 3-4 години дисплея да си започне да си губи свойствата. LCD LEDa поне в това отношение е изпитана технология.

    Кой бихте препоръчали? Също така искам да ви питам забелязва ли се някаква разлика като ще се гледа IPTV или няма значение, щом източникът е един същ - 1080i?

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на dictator
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    34
    #2

    Отговор: SONY KD-55XF005 или LG OLED 55C8PLA?

    Ами взех си SONY-KD-55XF9005 - имам слабост към SONY и Android. Супер е телевизора, много съм доволен от избора си. Бих го препоръчал на всеки, който иска хубава картина и много екстри.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения за LG Oled 55 E7 N.
    От manchorov във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 26-06-18, 15:34
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 19:11
  3. Отговори: 2
    Последно: 15-05-12, 23:12
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 13:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе