Резултати от 1 до 8 от общо 8

Коя операционна система е най добра?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    34
    #1

    Коя операционна система е най добра?

    Здравейте!Ще си купувам телевизор около 50 инча и се чудя с Андроид ли да бъде или някоя друга система? Благодаря ви предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Отговор: Коя операционна система е най добра?

    Най добра по-какъв показател?
    Най интуитивна?
    Безпроблемна работа?
    На-много възможности?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    34
    #3
    Еми мисля,че с най-много възможности трябва да ме задоволи.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    69
    #4

    Отговор: Коя операционна система е най добра?

    С най-много възможности е може би андройд. Но не е най-стабилният или интуитивният и има разни бъгове, който се оправят с рестарт(ако се появат).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #5

    Отговор: Коя операционна система е най добра?

    Те хората правилно са те питали най-добра според какво?

    Зависи и колко ти е мощен хардуера за да работи добре OS-a.

    Аз лично се интересувам дали има ъпдейти. Ако няма ъпдейти не си купувам.

    SONY предоставят такива поне няколко години, но сони са с андроид. SAMSUNG са с TIZEN и май няма ъпдейти много много или са пачове към същата версия. При LG е същото положение пускат minor updates ако въобще пуснат. АКо си си купил TV-то с WebOS 3.5 то така ще си остане, няма да имаш ъпдейт до WebOS 4.0.
    Tакива са поне моите наблюдения.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #6

    Отговор: Коя операционна система е най добра?

    Един въпрос - ако OS работи стабилно, има цялата функционалност, от която имаш нужда, за какво ти е upgrade до по-нова версия? Още повече, че hardware платформата за по-новите е съвсем друга. Искаш нова OS, която ще е тегава за ползване или такава, оптимизирана за работа с текущата "железария"? Лично аз предпочитам второто. Пиша за upgrade на самата OS, а не за текущите функционални updates, добавящи нещо или отстраняващи бъгове.

    При компютрите MS счита (това не е меродавно и се отнася само за техните продукти), че след 10 години top hardware е безнадеждно остарял. При телевизорите този срок е между 3 и 5 години, като клони към по-малката цифра. Като добавим и постоянно изникващите стандарти за изображение, просто повечето от новостите на новата версия OS няма да са приложими за стария hardware.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #7

    Отговор: Коя операционна система е най добра?

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Един въпрос - ако OS работи стабилно, има цялата функционалност, от която имаш нужда, за какво ти е upgrade до по-нова версия? Още повече, че hardware платформата за по-новите е съвсем друга. Искаш нова OS, която ще е тегава за ползване или такава, оптимизирана за работа с текущата "железария"? Лично аз предпочитам второто. .
    Ами лично на ме основиният ми телевизор е SONY KD-55XF9005 с андроид, след като зарязах айфоните съм само с телефони да гугъл преди нексус сега пиксели и следя ъпградейте на андорида, дори днес си изтеглих октомврйксия ъпдейт за пиксел 2 хл, та като гледам по старият нексус 6п всеки следващ андроид беше по-добър и оптимизиран за него. Да сонито се влачи на моменти ама е вече две мейджър версии назад. От телефоните може да кажа, че всяка следваща е по-добра, а и за телефоните пуснаха и Android Go, която е за по-слаби устройства. Надявам се сони да оптимизират нещата, поне пускат ъпдейти.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    109
    #8

    Отговор: Коя операционна система е най добра?

    Според мен WebOS на LG.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 10-07-14, 18:26
  2. Отговори: 4
    Последно: 28-06-08, 21:25
  3. M$ пуска нова операционна система
    От FearMe във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 19-03-08, 15:36
  4. Коя операционна система ползвате?
    От nocToRHHo 3JIo във форум Анкети
    Отговори: 38
    Последно: 29-01-07, 12:41
  5. Отговори: 3
    Последно: 06-03-05, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе