Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Избор на телевизор за хол

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #1

    Избор на телевизор за хол

    Здравейте, дойде време за смяна на телевизора ми който от токов удър изгоря.Стария ми беше едно LG извито 55 инча олед и смея да кажа че бях много доволен.Сега питането ми е за съвет за избор на нов.Главно държа на картината да е хубава и от 55 инча на горе да е разбира се.Гледа се на него блурей и 3д.
    По възможност WI FI и тубата да работят за да си пускам музика през телефона.Ще се радвам за съвети и препоръки така да се каже кой е по добрия избор.
    Бюджета е около 2000-2500лв.Разбира се ако има някои модел който наистина си заслужава парите и е малко казвам малко по скъп също ще бъде разгледан.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #2

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    За бюджета ти - LG B8 се вписва чудесно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #3

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Благодаря, сега ще го погледна да видя за какво става дума.

  5. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #4

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    За чисто нов 3D телевизор обаче забрави... няма такива от 2-3 години вече.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #5

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Е това не го знаех де факто да се разделя със 3дето така ли, а то ми беше любимо

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #6

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    djzmei, щом е така, май е време да се прехвърлиш към раздела с проекторите

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #7

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    djzmej ,виж още LG OLED 55C8 - 2609лв. и Panasonic OLED 55 FZ800 - 2429лв. в Технополис ,цените са до 14.04.2019г./неделя/ включително.
    Имай предвид ,че това са последни бройки и е най-добре да отидеш да ги видиш във физически магазин.
    Вчера имаше Panasonic 55 FZ800 неразпечатвани в Младост и Люлин ,днес не знам.

    Вземи си задължително комбинирано SONO -25 лв. за защита на телевизори от токови удари.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #8

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    djzmei, щом е така, май е време да се прехвърлиш към раздела с проекторите
    Е да ама там вече наистина нищо не разбирам а и няма къде да го закача по тавана и сигнал да му подавам и кабели да фърчат на секъде, стена нямам чиста за да прожектира абе с две думи май нямам необходимите условия за проектор.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #9

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Има, ама човек трябва малко да се поинтересува. Аз лично ползвам portable screen 84", който се разгъва при необходимост и се сгъва в компактно тяло, което стои на секцията, а може да стои и в ъгъл до земя. Гледам с късофокусен от 1.3 м разстояние, перфектно е. Има ST проектори, 3D/4K проектори също, има много неща и начини... А гледането на филми е несравнимо като удоволствие, особено на 3D, където малкият екран е по-скоро минус. Отговорих ти накратко, но за да не става офф тук, чети в другата секция. Ако не, нямаш избор за 3Д-то много с телевизорите, то остана главно при проекторите поради ред причини.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #10

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Предполагам че е гледането ще е супер но нямам свободна стена където да го гледам.Явно 3дто отпадна остава хубажата картина като основен критериии и елементарните смарт функций който така като гледам ги имат всички телевизори.Каква е разликата между LGB8 и LGC8.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #11

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Разликата е процесорите. B8 e с алфа 7, C8 с алфа 9.
    Както се досещаш, този на C8 e по-добрият, но няма някаква кой знае каква разлика в качеството на картината.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #12

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Да затова питам и аз защото и аз само това забелязах за процесорите и щях да попитам дали има разлика в картината.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #13

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Цитат Първоначално публикувано от djzmei Виж публикацията
    Предполагам че е гледането ще е супер но нямам свободна стена където да го гледам.
    Точно това се опитах да ти обясня, че не ти трябва свободна стена, нито стена въобще, но така и не ме разбра. Успех с избора на нов телевизор.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #14

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    След 4 тото прочитане схванах за какво иде реч.На тези твои условия бих опитал да продължа да гледам 3д, сега чета в темата за проектори.Що се отнася до избора ми на телевизор за сега съм се спрял на LG B8
    Този пост е редактиран от djzmei; 13-04-19 в 11:26.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #15

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Телевизорът при всички положения ти трябва, най-малкото за телевизия. Не че и с проектор не можеш да гледаш ТВ, но трябва да имаш константно място и да си хабиш лампата за тоя що клати гората. Проекторът аз го ползвам само за филми. И както се казваше в една реклама едно време "Мъжете знаят защо". Разбира се както с ТВ, така и с проектор, "задължително" допълнение за киноманяка е добра система за озвучаване/домашно кино.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на тна телевизор
    От bazel във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-16, 22:20
  2. Избор на телевизор 49-50'
    От Izoplovdiv във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-11-16, 09:33
  3. Избор на телевизор
    От azbuki във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-01-16, 20:21
  4. Избор на телевизор
    От me4oka7 във форум Телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 11-06-12, 02:48
  5. избор на телевизор
    От pipata_ във форум Телевизори
    Отговори: 48
    Последно: 14-04-12, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе