Резултати от 1 до 5 от общо 5

Стойка за телевизор 43 инча 200x200

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #1

    Стойка за телевизор 43 инча 200x200

    Здравейте, нищо не разбирам от тези стойки, защото досега не ми се е налагало да ползвам. Доколкото видях, моя модел 43UM7450 e VESA 200x200, така че ще помоля за някакви съвети какво трябва да гледам като купувам стойка или направо препоръки за модел от ползващите ги. Видях, че има варианти от 10лв. до 110лв. и нямам никаква представа какво точно ги оскъпява. Вчера с един продавач си говорихме, че по-евтините имали по-кофти дюбели и в крайна сметка ми препоръча някаква на hama, която беше 30лв. но не я взех, защото исках да проуча нещата първо. Трябва ли ми нещо друго освен стойката за допълнително захващане или в комплекта и трябва да има всичко? Всякакви съвети ще са от полза.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #2

    Отговор: Стойка за телевизор 43 инча 200x200

    Зависи каква стойка търсиш. Стационарна , с нагласяне в 1 ,2 ,3 равнини , с изнасяне напред и т.н. Сравнително качествени са на Vogels, в ТП. В комплектите обикновено ими дюбели и видии. Винтовете за закрепване към телевизора трябва да са в окомплектовката на ТВ-то. Ако няма , гледаш резбата и търсиж в магазини за крепежи.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #3

    Отговор: Стойка за телевизор 43 инча 200x200

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Зависи каква стойка търсиш. Стационарна , с нагласяне в 1 ,2 ,3 равнини , с изнасяне напред и т.н. Сравнително качествени са на Vogels, в ТП. В комплектите обикновено ими дюбели и видии. Винтовете за закрепване към телевизора трябва да са в окомплектовката на ТВ-то. Ако няма , гледаш резбата и търсиж в магазини за крепежи.
    Това, което ми каза продавача е, че за LG е задължително да има отстъп от стената, защото иначе няма как да си вкарам кабелите в него, иначе изнасяне напред няма да ми трябва.
    Този пост е редактиран от berpan; 19-08-19 в 12:57.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #4

    Отговор: Стойка за телевизор 43 инча 200x200

    Може предварително да вкопаеш в стената кабелен канал и да прекараш всички нужни ти кабели - 2(3) x HDMI, 1 x LAN, 1 x optical. Така няма да има нужда да сваляш телевизора, за да свържеш нови кабели. Повечето стойки са универсални - имат разпробити дупки за всякакви стандарти. В комплекта на някои освен дюбели и винтове има и нивелирче.

    Има разгъващи се напред стойки, които ти позволяват, да разкачаш или закачаш нови кабели, както и да почистваш от прах телевизора отзад.
    https://www.technopolis.bg/bg/TV-sto...S-P810/p/54005

    Гледай ограниченията за максимално натоварване на стойката - в килограми.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #5

    Отговор: Стойка за телевизор 43 инча 200x200

    Взех вече на Vogels - 45лв. с наклон до 10 градуса и съм доволен, дюбелите бяха ок, нивелир нямаше, но аз имам голям, с който я направих равна. Мерси за информацията, предполагам темата ще е полезна и за други колеги.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 46-52 инча 4K HDR gaming TV с въртяща стойка
    От Yulian Georgiev във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 19-09-17, 19:21
  2. 3Д телевизор 40-42 инча
    От jikon във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-13, 17:21
  3. продавам стойка за телевизор
    От tonivp във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 10-06-13, 07:06
  4. Продавам стойка за телевизор BARKAN за 21' ТВ CRT
    От vcr във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 19-07-10, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе