Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19
Like Tree4Одобрявам

4K Филми - От къде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив

4K Филми - От къде?

Здравейте! Замислих се от къде мога да свалям 4К филми и не се сетих за много места. Нашите основни тракери (замунда и арена) нямат голям избор на такива заглавия. Често нямат и сийдъри. Тук от форума разбрах за руския (rutracker), но и там не намирам много заглавия. Моля споделете вие от къде си намирате за сваляне филми в такъв формат. Предполагам ще е полезна тема за всички.

2.  
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2019

Отговор: 4K Филми - От къде?

Ако не я затворят темата. Рутракер има квото е излезнало. Основният източник е hd-torrents.org, и понеже българи го държат забелязвам, че uhd филмите се качват в замунда преди рутракер, но сийдъри има само за последните качени. Аз свалям предимно от руснаците. Вчера си свалих Индиана Джоунс 1 част uhd блурей от братушките, че скоростта от замунда беше 1 МБс срещу 15 МБс от рутракер... За hd torrents ти трябва покана и рейтинг, ако нямаш възможност за сийд си плащаш за вип членство. Аз сийдвам 1ТБ филми и ако никой не сваля от мен поне се трупат точки които заменяш за ГБ. Свалям от тях ако не намеря 4к при руснаците, замунда rarbg и пиратите. Screenshot_20211202-120659_Opera.jpg

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
    lazarus18 одобрява това.

4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011

rarbg ми е напълно достатъчен. Там качват всичко ново на 4К.
    ronnie72 одобрява това.

5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016

Аз напоследък свалям предимно от kinozal-tv.appspot.com

6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010

Цитат Първоначално публикувано от evdiko Виж публикацията
    Вчера си свалих Индиана Джоунс 1 част uhd блурей от братушките
    Свалих го този Индиана на харда, обаче не тръгва нормално на Тизен. Тръгва, спира..... и пак така. Какви изисквания има?

7.  
  8. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик

От тук има доста нови заглавия от стрийминг платформите:
    https://www.1377x.to/popular-movies
    Но, ако се гледат с БГ титри ще трябва напасване на тайминга (Subtitle Wоrkshop)

Относно въпросния филм, най вероятно ще трябва
    външен Android TV Box, или PC за да нямаш проблеми като горепосочения.

9. Member
    Тук е от
    Oct 2019

Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Свалих го този Индиана на харда, обаче не тръгва нормално на Тизен. Тръгва, спира..... и пак така. Какви изисквания има?
    Аз съм с андроид. Върви без проблем с всички плеъри. Ползвам коди, не знам има ли го за тизен. За това и си купих андроид, за да нямам проблеми с приложенията...

10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010

Поддържа m2ts формат. Разчита го за FHD,не UHD. Явно и няма процесорна мощ да го въпроизведе. Все пак е телевизор на 3 години. Има го на всякакви компактни копресии.
    Този пост е редактиран от brotzki; 07-12-21 в 12:44.

11. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив

Здравейте! Благодаря ви за полезните линкове!

Цитат Първоначално публикувано от evdiko Виж публикацията
    Ако не я затворят темата. Рутракер има квото е излезнало. Основният източник е hd-torrents.org, и понеже българи го държат забелязвам, че uhd филмите се качват в замунда преди рутракер, но сийдъри има само за последните качени. Аз свалям предимно от руснаците. Вчера си свалих Индиана Джоунс 1 част uhd блурей от братушките, че скоростта от замунда беше 1 МБс срещу 15 МБс от рутракер... За hd torrents ти трябва покана и рейтинг, ако нямаш възможност за сийд си плащаш за вип членство. Аз сийдвам 1ТБ филми и ако никой не сваля от мен поне се трупат точки които заменяш за ГБ. Свалям от тях ако не намеря 4к при руснаците, замунда rarbg и пиратите...
    От къде мога да се сдобия с покана за hd-torrent.org? Можеш ли да ми изпратиш такава (може и на лично)? Също на кой сайт казваш "пиратите"?

12. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007

Тук има абсолютно всичко излязло в 4K SDR/HDR/Dolby Vision/HDR10+

https://proxyrarbg.org/torrents.php?...egory%5B%5D=52
    ronnie72 одобрява това.

13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021

През коди как става схемата да се гледа от Rarbg и Rutracker. На мен в момента ми работят само адоните на замунда и арена. Преди в Exodus и Seren със Elementum burst и a4k scrappers ми вадеше сорсове от rarbg и rutor, сега нищо.

14. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006

Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    На Самсунга плеъра вече почти нищо не поддържа от новите филми. най-вече особено web-rip реллийзите.
    Не че гледам 4k, но и 1080/720р версиите правят проблеми.
    Писна ми и добавих един 4k плеър на DUNE.

Иначе и аз свалям основно от HD-Torrents

Цитат Първоначално публикувано от NeRoX Виж публикацията
    Здравейте! Благодаря ви за полезните линкове!

От къде мога да се сдобия с покана за hd-torrent.org? Можеш ли да ми изпратиш такава (може и на лично)? Също на кой сайт казваш "пиратите"?
    Ако още ти трябва ми пиши ЛС. Имам покана, но разчитам, че ще си сериозен защото иначе ти спират акаунта и се губи поканата.

15. Member
    Тук е от
    Nov 2010

Цитат Първоначално публикувано от t0n3 Виж публикацията
    През коди как става схемата да се гледа от Rarbg и Rutracker. На мен в момента ми работят само адоните на замунда и арена. Преди в Exodus и Seren със Elementum burst и a4k scrappers ми вадеше сорсове от rarbg и rutor, сега нищо.
    Пак от бърст си ги пускаш, ако не става, обнови бърст и ще тръгнат. Или ако не ти се обновява, пусни в бърста торлок.
    t0n3 одобрява това.

16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021

Обновил съм го бърста, но ми вади само по 2 или 3 сорса на филм - SD и 720p, даже и 1080p не ми вади на някой филми, а ги има качени и на 4к. Понеже версията на коди ми е 17 си мисля да не от нея, но като помня колко съм си играл с настройките и адоните докато работи въобще не ми се обновява да не се омаже нещо.

17.  
  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2016

Ако ще обновяваш Коди, до версия 19.3 е добре го инсталираш на чисто, защото лесно се бъгва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

1. Къде да намеря Ultra HD Blu Ray филми?
    От Sagitarius във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 18
    Последно: 03-05-19, 11:02
  2. Документални филми ..... от къде ?
    От obshtinska_mishka във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 27-02-11, 21:35
  3. Архивни филми - от къде????
    От profyt във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 05-02-06, 12:26
  4. Стари Руски Филми - от къде?
    От the_unique във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 13-11-05, 20:19
  5. Филми
    От Pesho13 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 09-05-03, 19:13
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе