Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 66
Like Tree33Одобрявам

SkyShowtime мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #31

    Отговор: SkyShowtime мнения

    "Половин цена" и "1.99 евро" не е равнозначно. Винаги половината от актуалната такса. Не пише "цял живот 1.99евро". Когато "3.99евро задраскано" се промени, ние ще бъдем половината на новото "задраскано".

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #32

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    "Половин цена" и "1.99 евро" не е равнозначно. Винаги половината от актуалната такса. Не пише "цял живот 1.99евро". Когато "3.99евро задраскано" се промени, ние ще бъдем половината на новото "задраскано".
    Да, знам, но не съм чул да са направили стандартната такса 8 евро, че прИмоцията да е 4.

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #33

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Е, къде е станала 8 евро?



    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    На 14.02 съм платил 3,89 лева такса.
    От кога става двойна?
    Доколкото знам, промоцията си беше половин такса завинаги.
    Да не се бъркаш нещо заради евро / лева...

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #34

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Е, къде е станала 8 евро?



    Да не се бъркаш нещо заради евро / лева...
    Реших, че колега казва, че промоционалната цена е станала 4 евро.
    А той е имал предвид, че промоцията в свършила.
    Frost одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    47
    #35

    Отговор: SkyShowtime мнения

    В това състояние на услугата, ако вдигнат цената и с стотинки ще я спра веднага.
    Frost и berpan харесват това.

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #36

    Отговор: SkyShowtime мнения

    За мен големият минус е, че не предлагат най-малкото 5.1 звук, иначе като за HD качество е доста добре, но не би било зле да се добави и 4K HDR. Иначе и в HBO MAX има Dolby Vision и Atmos, ама на какъв процент от заглавията...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #37

    Отговор: SkyShowtime мнения

    На някой заглавия има 5.1, аз съм засичал само на ТопГън Маверик.
    Frost одобрява това.

  10. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #38

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Хм, довечера ще проверя. Аз бях пускал Линейката и там не усетих да е 5.1, а той е нов филм.

  11. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #39

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Рекламата ми излезе тук във форума, но никъде не намирам информация за тази промоция. Има 12 на цената на 8 в сайта... освен да е грешка от тяхна страна.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #40

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Да използвам темата и да не пускам нова такава..


    Max стартира днес с 8 пъти повече 4K съдържание, по-висока цена

    Днес HBO Max и Discovery+ се сливат в комбинирана услуга за стрийминг, наречена Max. Базовите цени остават непроменени, но Макс премества 4K HDR и Dolby Atmos към по-скъп план.

    В допълнение към съдържанието от HBO, Warner Bros и DC Studios, Max вече ще включва съдържание от HGTV, Food Network, Discovery Channel, TLC и ID. Max ще продължи да произвежда оригинално съдържание под марката „Max Originals“.

    Съществуващите абонати на HBO Max ще имат достъп до „настоящите си функции на плана за минимум шест месеца след стартирането“. Въпреки това, ако промените плана си или ако сте нов абонат на Max, ще трябва да плащате $20/месец или $200 на година за Max Ultimate, за да получите най-високото видео и аудио качество, т.е. 4K, HDR10, Dolby Vision и Dolby Atmos .


    8 пъти повече 4K съдържание
    Има и добри новини, тъй като Warner и HBO Max ще направят много повече 4K съдържание достъпно за абонатите на Ultimate. Разширението възлиза на повече от 1000 филма и телевизионни епизода в 4K, според компанията.

    – „Ние разбираме стойността на предлагането на нашите потребители на кинематографично изживяване при възпроизвеждане и за тази цел внедрихме по-усъвършенствани технологични работни потоци, които ни позволяват да пускаме повече 4K съдържание по по-бърз и по-ефективен начин“, каза Sudheer Sirivara, Global Technology Platform, Warner Bros. Discovery. „Max ще предложи повече от 1000 филма и епизода в 4K при стартирането и ние ще добавяме повече всеки месец, докато вървим напред.“

    Max plans
    Ad-Lite Ad-Free Ultimate
    Price $10/mo $16/mo $20/mo
    Simultaneous streams 2 2 4
    Offline downloads 0 30 100
    Video quality 1080p SDR 1080p SDR 4K Dolby Vision
    Audio quality 5.1 5.1 Dolby Atmos

    Следвайки ръководството на Netflix, Max добавя и други предимства към своя план Ultimate, включително 4 едновременни потока (срещу 2 в по-евтините планове) и поддръжка за повече офлайн изтегляния на мобилни устройства.

    – „При стартирането Max ще представи ново ниво Ultimate Ad-Free, което ще предлага четири едновременни потока, до 100 офлайн изтегляния и близо 8 пъти повече филми и епизоди на 4K UHD съдържание от HBO Max, включително популярни програми като Game of Thrones , The Last of Us, Harry Potter, трилогията „Властелинът на пръстените“, трилогията „Черният рицар“, филмите „Матрицата“ и други, всичко това за $19,99/месец или $199,99/година“, каза Warner Bros Discovery, компанията зад Max .

    Част от съдържанието ще бъде достъпно и при 60 кадъра в секунда. Освен това, всички филми на Warner Bros, пуснати тази година и в бъдеще, ще бъдат налични в 4K HDR, когато пристигнат на Max след прозорците си в кината.
    Discovery+ ще продължи като самостоятелна услуга.


    Преработено приложение
    Има ново подобрено приложение с обновен потребителски интерфейс и по-опростена навигация, включително центрове за жанрове и персонализирани препоръки. Има профили, включително профили за деца.

    Max е наличен днес в САЩ и ще дойде в други региони, включително Латинска Америка по-късно през 2024 г., Европа в началото на 2024 г. и Азия през 2024 г.

    https://twitter.com/StreamOnMax

    списък с филми
    https://variety.com/2023/digital/new...an-1235622117/

    Открихме множество проблеми с Max при стартирането. Приложението Max не импортира профили на HBO Max, браузърите нямат поточно предаване и нямат бутони за излизане и още...
    https://hd-report.com/2023/05/23/mul...max-on-launch/

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #41

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Ай сиктир. Почват да стават мега нагли всичките стрийминг разпространители. Пиратлък до дупка (докато не са ни резнали тотално)!!!
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 26-05-23 в 08:16.
    Frost и garyhobson харесват това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #42

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Стрийминг услугите се превърнаха в това, от което искаха да се разграничат - доставчиците на телевизия. Плащаш си, но пак ще гледаш реклами. Ако искаш да гледаш еди кой си филм, трябва да имаш Netflix, за друг сериал ти трябва Prime, ще има нова поредица, но тя пък е налична в HBO MAX, друг нов филм има в Apple+.



    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Frost; 25-05-23 в 11:46.
    svetlio1 и CubanLinx харесват това.

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,019
    #43

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Аз се абонирах .. още когато дебютира на Българския пазар, за 4 лв на месец май преди 6-7 месеца, но от тогава изгледах точно един епизод на д-р Хаус..и това е.

    Направих си NAS сървър с 12 TB дискове за има няма 300 лв, качих филмите, музиката и сериалите които харесва, инсталирах му Plex.. май в последно време това главно ползвам.
    Frost одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    623
    #44

    Отговор: SkyShowtime мнения

    е как стана тая далавера 12тб за 300лв ?

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,019
    #45

    Отговор: SkyShowtime мнения

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    е как стана тая далавера 12тб за 300лв ?
    OФФФ тя е дълга история :D ще се опитам на кратко, сори за офтопика.

    Взех един 8 ТБ диск, който е SAS, аз не знаех какво е това нещо, мислих че всички дискове са еднакви, да ама не... че е бил свален от сървър, в ОЛХ за 80 лв,!



    Стоя около година, тъй като не можех да го ползван на нормално РС, след това един слънчев ден реших да се ровя, да чета и да преглеждам за какво мога да го ползвам , в последствие попаднах ма Сървър/Workstation, стар HP proliant ml310e gen8 (страхотна машина, бе като нова, супер запазена, нямаше и прашинка и всичко е метал, и супер здрава изработка, около 20кг е), без RAM и дискове за 120 лв (ОЛХ), има 4 слота за диск, SAS/SATA, след това му поръчах рам от Алиекспрес защото тук в БГ, такава специална DDR3 ECC UDIMM я няма или ако я има е много скъпа !



    На скоро поръчах допълнително едни 2Х2ТБ SAS за 55 лв диска от този колега : Хард диск Hitachi 2TB SAS - сървърен твърд диск, 3.5", 100% здраве гр. Пловдив Кършияка • OLX.bg (взех два така че ми направи 5 лв остъпка) + едно евтино евтино SSD ADATA 64" за буут , около 35 лв (еМАГ), на който инсталирах TrueNAS, 4 броя кадита и адаптер от 2.5 към 3.5 от Aлиекспрес за по 6-7 лв и така като тегля чертата мисля че всичко ми излезе 300-350 лв.



    Може в бъдеще да му сложа един i7 3770S но ще си помисля, за сега работи добре.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 26-05-23 в 00:35.
    Frost, svetlio1, garyhobson и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. JVC - мнения?
    От johnterry7 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-08-17, 22:53
  2. Мнения !!
    От Миряна във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-10-14, 22:18
  3. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 01:54
  4. SIS 748 - мнения
    От Siol En във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-03, 10:57
  5. Мнения за BTC
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-03, 16:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе