Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23
Like Tree4Одобрявам

Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #16

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    55 инчовия Pus8807 е с IPS, но 8007 мисля че е с VA, за което не съм сигурен. 8807 вариянта съм го изключил тъй като няма откъде да взема нов, който да не е мостра и да ми влиза в бюджета.

    Както и да е, питането ми е между 58PUS8507 и 55PUS8007 кой е по-добрия избор? 8507 модела гледам е с P5 Gen5 процесор, а 8007 е с Pixel Precise Ultra. При работа дали ще има разлика между двата ? Като цяло кой е по-добрия избор от двата ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,265
    #17

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид


  4. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #18

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    Сравнявах ги в този сайт и двата, но не си отговарям на върпоса, кой да взема. Или това е препоръката ? Да взема 8507 ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,265
    #19

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    Да, това е препоръката.
    Като няма нов 8807 и ракът е риба.
    AntrAcsA одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #20

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    Взех 58pus8507 и първите впечатления са добри.Доста плавно работи, картината е добра, общо взето добър избор.
    Gena_bs одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #21

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    Цитат Първоначално публикувано от marto7 Виж публикацията
    Взех 58pus8507 и първите впечатления са добри.Доста плавно работи, картината е добра, общо взето добър избор.
    Да, трябва обаче да си поиграеш с настройките, което като цяло са доста неудобни за работа, но ТВ-то е добро ! Взех такова а майка ми, както вече няколко пъти го споменавам, всеки път когато го видя се учудвам колко хубава картина има.

    Тъй като майка ми гледа доста сериали, забелязвам че някои лица, го изкарва с малко по червени носове и очи кажи дали и при теб е така .

    Това мисля че е заради A.I.-то и P5 процесора който в реално време обработва и ъпскелва картината до 4К, особено ако човека е плакал или е на вън и може би е студено, A.I.-то явно мисли че .. трябва да е малко по зачервен в тези зони, защото има огромна бази данни с хора които плачат или са отвън от които взима рефрени, шаблони, и може би там някои са с по червени очи и носове, или пък актьорите са си такива по дефаулт но освен кофти интерфейс с който е известен Филипс, нямам никакви забележки към момента.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #22

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    Ами той телевизора ще седи в салона и приятелката ми ще го ползва. Главно ще се гледат музикалните програми май. Настройките са доста по-зле от на Сонито у нас, но пък плавно върви из менютата и си е много добре за парите

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #23

    Отговор: Избор на бюджетен 55 инчов с Андроид

    Виж настройките на колор гамут или нещо подобно беше. Ако е на wide са такива червени. Сложи на нормал.
    Също бялата точка на cool

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на бюджетен ТВ 43 инча
    От KamenKK във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-11-21, 02:59
  2. Отговори: 7
    Последно: 30-05-19, 10:57
  3. Избор на бюджетен телевизор
    От pavkata88 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-19, 09:13
  4. Избор на бюджетен климатик ?
    От barakuda във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-12, 23:43
  5. Продавам 7 инчов таблет Андроид 2.2 GPS
    От ztomov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-06-11, 18:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе