Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 68
Like Tree52Одобрявам

Тема за разпускане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    640
    #31

    Отговор: Тема за разпускане

    нали е успял да си го купи .......

  2.  
     
  3. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #32

    Отговор: Тема за разпускане



    От AVforums
    Frost одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,005
    #33

    Отговор: Тема за разпускане

    Когато дизайнът ти харесва повече с краката, но в същото време искаш да е закачен на стената...
    (от обява в olx)

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    brotzki одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,608
    #34

    Отговор: Тема за разпускане

    Много кинескоп наизлезе тези дни у маалата



  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,400
    #35

    Отговор: Тема за разпускане

    Много кинескопи има още по мазета и тавани. Хората масово ги прибират къде здрави къде повредени с опцията да ги изкарат след 20 години пак

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #36

    Отговор: Тема за разпускане

    17 години се посветих изцяло на работата си, без да си позволявам прекъсвания или много рядко отпуски. За съжаление, това неумолимо темпо на живот доведе неусетно до бърнаут, което се отрази негативно на здравето ми. Вследствие на това реших да напусна работа и да се отдам на почивка, от която се нуждаех. Това ми предостави възможността да се заема с много задачи вкъщи, които отлагах с години. Най-накрая имах време и за реализиране на проекти, които отдавна ме вълнуваха.


    Един от проектите е да си направя нещо като работилница и помещения където да се събираме с приятели, някоя друга аркадна машина, голям телевизор и т.н.

    Разполагам с постройка, която в продължение на години не се използваше. След много труд и 12 кубика бетон, тя започна да придобива желаната "форма". В едно от помещенията реших да експериментирам с остатъци от 5 мм опал/плексиглас, останали от друг проект. Имах много притеснения как ще се получи крайният резултат, но той надмина всички мои очаквания. С помощта на AI и Photoshop успях да създам желаната визия. Използвах LED модули от AliExpress, които са с лупи и светят много ярко.



    И така успях да си напрвя окачен таван с помоща на фибран, опал, и пълноцветно прозрачно фолио без бял цвят се получи много добре. Ефектът е подобен на LCD панел с локална и директна LED подсветка, за това реших да го споделя с вас. Светлината е залепена само в зони където има нужда, което създава по-контрастно изображение.


    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 18-04-24 в 00:16.
    VanDan, svetlio1 и chepkata харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    640
    #37

    Отговор: Тема за разпускане

    БРАВО!
    Страхотно се е получило
    AntrAcsA одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,608
    #38

    Отговор: Тема за разпускане

    От фб групата "Забелязано в София"




  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #39

    Отговор: Тема за разпускане

    Дайте да видим дали ще разгадаем какъв телевизор си е взел човека с Теслата За съжаление не е от топ моделите на Hisense като U8K или U6/7K, което е срамота :D има пари за тесла но не и за хубав телевизор, все пак аз залагам Hisense 65E7KQ pro в НАЙ добрия случай.

    - - - - - - - - - -



    Tesla model X e 168 см висока , така че кашона под този ъгал е 92 см, ако се изправи е около 100 см, а според displayspecification, височината на опаковката на 65" E7KQ Pro e 101 см, така че пасва



    - - - - - - - - - -
    В крайна сметка оставам на мнение че на 99% е Hisense 65E7KQ Pro
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-04-24 в 22:54.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #40

    Отговор: Тема за разпускане

    20лв за доставка да спестиш... ма иначе си купуваме коли за 100 хил. и тв по 65"
    Frost и CubanLinx харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    638
    #41

    Отговор: Тема за разпускане

    Не знам как е по другите градове, но в София това с теслата стана като с айфоня. Гледат американски продукции и се навиват. Познавам хора, които нямат кой знае какви възможности, но се набутаха само щото е модерно и престижно (аз никога не бих се набутал с тази трошка, но това е лично мнение). А и си мислят, че ще таковат дявола във въздуха, понеже не плащат зони и т.н. Наскоро гледах някакъв репортаж, че по неофициална статистика за 2 години броят на теслите тук се е увеличил с над 200%, като се предполага, че всъщност са много повече
    Gena_bs и brotzki харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    640
    #42

    Отговор: Тема за разпускане

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Наскоро гледах някакъв репортаж, че по неофициална статистика за 2 години броят на теслите тук се е увеличил с над 200%, като се предполага, че всъщност са много повече
    ;
    че това е супер - ти да не предпочиташ да виждаш по кръстовищата бумтящи черни облаци сажди от разпадащи се "нафтови печки"
    svetlio1 одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    638
    #43

    Отговор: Тема за разпускане

    Както казах, моето лично мнение за теслата е, че е абсолютен шит. Не съм сигурен какво разбираш под разпадащи се нафтови печки, понеже това може да се тълкува по много начини. Ако ме питаш за лично мнение, естествено, че предпочитам някой добре поддържан и издържан във времето модел на дизел, отколкото електрическата тояга за комплексари. Защото в София предимно такива я карат. Също и такива, които цепят стотинката на две и си мислят, че са тарикати, понеже не плащат за зони, гориво, поддръжка и т.н. Но и това ще свърши, и то много скоро (конкретно за зоните)
    Gena_bs одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,608
    #44

    Отговор: Тема за разпускане

    Скъпичко ми се струва с консумация от 20-25kw/100, при левче киловат.

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #45

    Отговор: Тема за разпускане

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Скъпичко ми се струва с консумация от 20-25kw/100, при левче киловат.
    E... чакай малко .. нали уш за това минават хората към ел автомобили.. по твоите сметки идва по 20 лв на 100 км... не ми се вярва.. по добре да си бръмча със стария москвич тогава..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе