Здравейте! Имам едно питане. В една сграда на 5 етажа съм пуснал нет с три маршрутизатора WRT54GL. Първият е AP, вторият - Repeater bridge, а третият е AP към вторият. Искам да сложа още един и да ги свържа през WDS, но имам няколко чуденки. Искма SSID-то да е също. Сега е също само на първи и втори, като на третият е различно. Дали при WDS ще може да са с едно и също SSID? В сайта на DD-WRT пише, че само при WPA WDS трябва да са едни и същи, но това означава ли, че винаги може да са еднакви незнам. И друго, на вторият рутер gataway-а трябва да е адреса на Хоста, т.е. на първият рутер, но на третият и четвъртият кой адрес трябва да е gateway при положение, че те няма да имат покритие от мрежата на първият, а само на вторият. И в WDS таблицата на всеки трябва ли да се въвеждат адресите на всички или само на тези с които имат покритие?! Благодаря Ви предварително. Почетох повечето теми тука, но отговор на проблемът ми не открих. И моля да не ми предлагате други решения с други устройства, тъй като съм се ориентирал към тази конфигурация.