Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос към варненската агитка.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1

    Въпрос към варненската агитка.

    Някой да е получавал във пощенската си кутия (не отваряйте мейл клиентите, имам предвид онова дървено или метално нещо до входната врата) оферта на Мегалан нетуорк? Чета сега една брошура която странно на гърба си ми обяснява колко е голям нетя във ....София. Има само шопски адреси , и туй то. Проверих в сайта им , същата работа. Картата на покритие е само в София.Чичко Гуугъл също нищо ново не ми каза. Интересното е , че и в пощенските кутии на комшиите има по една таквази брошурка. А най-интересното е , че едни кабелаци и кутии на които пише ПОН са цъфнали на 1вият и вторият етаж и не мога да набарам кой ги е турил ... Та ако някой от нашта околия има идея кво става да пише. Ако няма , пак да пише

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #2

    Re:Въпрос към варненската агитка.

    Ами Мтел ги купиха и сделката зависи от тяхното представяне през следващите няколко години. Аз лично ги ползвам от много години за вкъщи преди да ги купят, лошото е че на работа ползвам другите, които пак Mtel ги купиха. Абе какво да ти кажа досега беше добре, ама не знам какво ще стане после.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #3

    Re:Въпрос към варненската агитка.

    Би трябвало да са пуснати от Спектър Нет...
    Последно видях преди около две седмици залепена покана за целия вход, да ни изготвят проект, и да ни подвържат, но само ако има съгласие от входа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Варненската агитка .... Де сте бре?
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 36
    Последно: 02-06-15, 22:37
  2. Варненската агитка ........айде на сбирка!
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 31
    Последно: 09-02-13, 19:22
  3. Алоооо, варненската агитка ! Де сте ва ?
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 30
    Последно: 19-06-11, 21:28
  4. Варненската агитка ......излагате се бре
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 20
    Последно: 03-07-09, 22:40
  5. Отговори: 103
    Последно: 09-02-07, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе