Резултати от 1 до 15 от общо 15

SUBWOOFER KODA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #1

    SUBWOOFER KODA

    Някой знае ли дали и къде се продават актини субуфери KODA - това е някаква куче марка от хонг-конг, имам ресивър 5.1 и колони - бичат яко, да не говорим за цената, та ми се струва, че и субуферите няма да са зле.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #2

    Re: SUBWOOFER KODA

    Погледнах им в сайта - идеално ме устройва SW-1202

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: SUBWOOFER KODA

    Това са от продуктите на Конрад, не са лоши за цената си.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    32
    #4

    Re: SUBWOOFER KODA

    Emmo погледни в магазина /не знам как се казва точно/ който се намира на края на бул "Гоце Делчев", където започва Южния Парк. В подземният етаж на магазина е само hi-fi и имат доста модели на KODA.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: SUBWOOFER KODA

    Това е ялова оферта поне за мен. Самият Усилувател е много зле само 5 канала може да захранва, а баса трябва да е отделен и активен. Освен това е само 5х35W. Най интересното е обозначението на колоните 20-100 W или някъде там. За първи път виждам такова означение на колона . Освен това високите почти никакви ги няма, нямат бас или поне както е при домашните кина, средните ги има някакви. За 360 лева никога, имам на работа една DVD система Самсунг HT-Q22 която го убива от към звук и сила и е само 420 лева. Не за 60 разлика никога няма да си взема такова нещо.
    Emoo, сори че така пиша, но това си е моето мнение. Надявам се да ти вършат добра работа, но просто за мен не стават. Приличен комплект Усилувател + 2 колони е поне 600 лева! Сега като дадеш поне 100 лева за бас, който пак няма да е от най-качествените, цялата работа ще ти стъпи като средно скъпа ДВД система.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #6

    Re: SUBWOOFER KODA

    LUDIA, много добре знам кое е хубаво и колко струва. Ни самсунг, ни панасоник, ни сони, ни ямаха са нещо кой знае какво (може би с изключение на върховите им модели). За другите - не ми се дават толкова пари . Просто помещението, което озвучавам, с целия му шумов фон (вътрешен и външен), с обема, с акустиката и обзавеждането му, не заслужава повече от кода-та (ресивър АV505 и колони АV121), е хайде - + субуфер. Да не говорим за отношението цена/качество, което за мен е най - доброто от това, което съм проверявал.
    И най - важното - субективното ми усещане е, че саунда си е ок (сравнявам с усилвател техникс и руски трилентови големи дървени колони с пасивен говорител)

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re: SUBWOOFER KODA

    И как го измисли това за "пасивен говорител" ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #8

    Re: SUBWOOFER KODA

    CrossBlade, прочети малко книги за озвучителни тела и ще разбереш истината за пасивния говорител. Де да го бях измислил аз ... сега нямаше да пиша тук Вярно, че е малко стара техника, но е доста скъпа и затова не се прилага масово. Накратко - замества фазоинвертора (басрефлекса), но е доста по - ефективен от него. Представлява НЧ говорител, но без бобината. Другото са формули .... Ама ефект има

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Re: SUBWOOFER KODA


    Re: SUBWOOFER KODA
    « Отговор #7 -: Днес в 09:40 »
    Отговори с цитат
    CrossBlade, прочети малко книги за озвучителни тела и ще разбереш истината за пасивния говорител. Де да го бях измислил аз ... сега нямаше да пиша тук :default Вярно, че е малко стара техника, но е доста скъпа и затова не се прилага масово. Накратко - замества фазоинвертора (басрефлекса), но е доста по - ефективен от него. Представлява НЧ говорител, но без бобината. Другото са формули .... Ама ефект има :default
    Вярно, че е малко стара техника, но е доста скъпа и затова не се прилага масово.
    Я почети малко преди да приказваш глупости, моля!

    http://bgaudio.org/modules.php?name=...article&sid=76

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    58
    #10

    Re: SUBWOOFER KODA

    KODА sw3500 или sw10A и двата модела са много добри.цена 145 и 179лв.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #11

    Re: SUBWOOFER KODA

    Първо да отговоря на CrossBlade: Когато си намериш точните пасивни говорители за колоните (най - общо в зависимост от акустиката им, броя и вида на говорителите, честотата на срез и т.н.) и то за по $2 единия, монтираш ги и получиш желания ефект ще имаш моя поздрав Само ти казах, че и по данни, и субективно колоните са перфектни, ТЕЖКИ И ДЕБЕЛОДЪРВЕНИ, нищо повече ... а - и басовият им говорител (активен) е 12".

    После - skalata6290 - ако знаеш, кажи откъде мога да си купя в София кода-та.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #12

    Re: SUBWOOFER KODA

    Във Варна ги видях в "Пегас" - малко под Образцов дом.
    Предполагам в София са в Конрад - Пегас купуват на Тон стока от Конрад Варна и продават с 30 % отгоре- доста нагло !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    58
    #13

    Re: SUBWOOFER KODA

    KODA се продава в Конрад другаде не знам ;моето мнение е че са добри един приятел има SW3500-145лв аз иммам JAMO 1810-379лв сравнявахме ги и KODA за мен има хубав бас малко по меко звучи това е мое мнение

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #14

    Re: SUBWOOFER KODA

    skalata6290, благодаря за информацията, тъкмо "по-меко" звучене ми трябва. Само дето ми се искаше да е SW-1202, защото са 25 херцови, ама и другото сигурно ще ме устрои ... още веднъж благодаря

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    100
    #15

    Re: SUBWOOFER KODA

    Ми каk няма да са 150 лв..като са с 2 броя STK po 18W

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервиз за subwoofer
    От snaily във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-15, 14:25
  2. Продавам единична/централна колона KODA
    От dodo2000 във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 06-12-12, 09:21
  3. продавам усилвател KODA kd255-a 2x100 W или 1X2oo W
    От circle13 във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 15-06-12, 06:00
  4. Продавам 4 бр. тонколони KODA
    От dodo2000 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 06-04-12, 14:23
  5. Davat ni koda na XP...
    От Aquadark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-03, 16:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе