Резултати от 1 до 11 от общо 11

ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #1

    ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Двоумя се между 2-та модела вие какво ще кажете по въпроса ?
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09024973
    http://www.electron.bg/product_info....ltax%20Monitor

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Да ти кажа честно скоро чух малките Eltax Monitor III. Един познат си ги е купил за стерео и останах очуден от звука им. Принципно от евтините модели от тази марка не съм чувал нищо свястно, но от тези останах приятно изненадан. Имай предвид, че той е дал близо 400 лева за тях, а ти взимаш 5.0 комплект за 700 лв.
    Не мога да направя пряко сравнение и едва ли ще намериш някой, който го е правил, но и Jamo 606 е добър комплект за тези пари. Може би ако целия комплект е на нивото на Monitor III ще са по-добро предложение.
    Само да ти кажа да не разчиташ, че със Jamo S606 ще минеш без субуфер. Въпреки страничния си басов говорител си трябва подходящ отделен субуфер.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #3

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    То аз не мисля да минавам без басс все пак дъна Drum & Bass в нас то аз мислех дори кулонките където ще са да са си баш за тая работа и буфера да изкарва басс-а мисля ,че така е най-добре , какво ще кажеш по въпроса? Чудно е ,че комплекта е 700 а по отделно излизат много повече... дали има нещо гнило? Елтакс...

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #4

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Отиваш, слушаш и преценяваш. Марката е с доста ниско качество напоследък и е предимно китайски боклук, но тази серия явно е малко по-добре. Нали си наясно, че нищо сериозно не може да очакваш от 5 колони за 700 лева.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #5

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    добре де какви пари ми трябват ? за да знам какви цели да си поставя но със сигурност ще е по добре от logitech-a :Д

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    О, да. Дори и с някой от горните два комплекта звука ще е по-добър от всяка компютърна системка.
    Иначе за парите sky is the limit.
    Колкото повече толкова по-добре.
    Аз лично съм почитател на плавното ъпгрейдване на системата. Ако сега вкараш 5-6 хиляди лева за звук няма да можеш да я оцениш подобаващо.
    Имай предвид, че освен тези 700-800 лева ще ти трябва субуфер за 300-400 и някакъв ресийвър /400-500 лева/.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #7

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от hipopotama
    добре де какви пари ми трябват ?
    Узря най-после
    KEF iQ9 - 1900 лева
    Комплект сараунд за него около 900 лева
    Ресивър 2309 - 2400 лева и со готов ......

    Не ме слушай, това май ми се иска на мен да имам Май Елтакса свирят доста по-добре на стерео, това може да те убеди да вземеш него.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    58
    #8

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE


  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #9

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    hristobotev пичага плашиш ме ебати цифрите ебати нещото толкова ли е добър ресивъра ,че толкова пари олеее до сега никог ане съм пипал в ръцете си да имам да го разгледам и т.н. за това ще взема нещо да имам някакъв старт туко виж като тебе съм започнал : )

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #10

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Цитат Първоначално публикувано от hipopotama
    hristobotev пичага плашиш ме ебати цифрите ебати нещото толкова ли е добър ресивъра ,че толкова пари олеее до сега никог ане съм пипал в ръцете си да имам да го разгледам и т.н. за това ще взема нещо да имам някакъв старт туко виж като тебе съм започнал : )
    Не ме разбра, аз съм със Jamo S606 комплекта, субуфер Елтакс A10.2 и ресивър Ямаха 563.
    Казвам просто, че винаги има и по-добри неща от това което имаш. Винаги си повтаряй, че твоити уши са най-важните при избора. Помня когото ходихме да слушаме колони PMC моделите за 12 000, 21000 и 77000 лева и осъзнах, че не усещам разлика 10 или 20 пъти от старите ми колони(по онова време). Има си за всяка техника хора, аз лично съм краен потребител и гледам филмчета, слушам музика или гледам концерти с DTS и на този етап съм доволен. Слушах как свирят хорни с лампов усилвател и как свири 1 говорител в стъклена колона на същия усилвател .... е много съм далече в къщи от това качество. Но като се напием вечер ще ми е трудно да пусна Весна на маск и да ни надпява с тази техника. Тук е моента да кажа на CrossBlade, че с удоволствие ще дойда лятото да чуя колоните му защото и аз почти узрях за това

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Re: ELTAX Monitor 5 pack/BCH Или JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE

    Щом си слушал Бафълите на Гого, значи знаеш за какво говоря Радвам се че не е било излишна ирония. Заповядай, тогажа може и да ми свири бюджетното кино

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. JAMO S-606 HCS или ELTAX Evolution 5.2
    От briton във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-12, 14:17
  2. Продавам Macbook Pro/Air + Apple iPad 2 + Apple TV2 - запечатани и с гаранция!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-11, 21:16
  3. Продавам Macbook Pro/Air + Apple iPad 2 + Apple TV2 - запечатани и с гаранция!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-11, 23:41
  4. Събирам мнения за Eltax Monitor 5 pack
    От memory_of_music във форум Тонколони
    Отговори: 11
    Последно: 08-05-10, 20:53
  5. ЧРД Dark
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 07-05-05, 01:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе