Резултати от 1 до 3 от общо 3

Ремонт на високоговорители на Sony MHC-RX90

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #1

    Ремонт на високоговорители на Sony MHC-RX90

    Здравейте, имам една съраунд уредба Sony MHC-RX90, която хваща прах в нас. Проблемът и е, че след разни пиянски изпълнения 2-та басови високоговорителя бяха скъсани.. Не бяха тотално избушени, а просто външния край на мембраната (това еластичното, мекото - не знам как точно се нарича) е скъсано. Въпросът ми е може ли да се залепи по някакъв начин това с някаква по-еластична гума или трябва да се сменят самите говорители. Ако се наложи смяна, не ми е ясно как ще стане, защото не виждам как може да се отвори кутията без да се реже, или може би разлепва... Сега точно нямам снимки, защото не съм в нас, но ще снимам самите говорители, за да видите за какво става дума и да си кажете мнението. Искам да си я възстановя уредбата, защото съседите ми в общежитието постоянно ми надуват главата, а лаптопа ми хич не свири силно.. :D Някои има ли идея и ако се наложи смяна, откъде мога да купя говорители, които да паснат?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Re:Ремонт на високоговорители на Sony MHC-RX90

    Това което си скъсал се нарича гофра. Има доста сервизи или хора, които могат да ти я сменят. Ако решиш сам да го правиш - пиши в Гугъл "лепене на гофра" и после започваш с Направи си сам .... Успех!!!

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:Ремонт на високоговорители на Sony MHC-RX90

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Това което си скъсал се нарича гофра. Има доста сервизи или хора, които могат да ти я сменят. Ако решиш сам да го правиш - пиши в Гугъл "лепене на гофра" и после започваш с Направи си сам .... Успех!!!
    Moже ли да ми предложиш някой сервиз в Студентски град или някъде близо около него, или човек, който може да свърши тази работа?..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Отговори: 9
    Последно: 12-02-12, 11:42
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Ремонт на високоговорители на Sony MHC-RX90
    От Vanquished във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 25-12-11, 15:29
  4. Ремонт на фотоапарат SONY
    От hecoat във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 29-05-10, 19:22
  5. Ремонт на Sony DSC W30 Варна
    От polaris във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 26-01-10, 11:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе