Резултати от 1 до 5 от общо 5

Външни колони за PHILIPS 37PFL5405

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    158
    #1

    Външни колони за PHILIPS 37PFL5405

    Здравейте,
    Имам такъв ТВ, но каквито и настройки да му правя, звукът му не е хубав, или поне на мен не ми харесва. Струва ми се някак "глух", и за това реших да си сложа някакви външни колонки, или система.Понеже съм абсолютен лаик в тези техники, искам да ми препоръчате някаква система, ако може с линк, за да мога да знам какво търся в магазините .
    Имам цифрова телевизия на СКАТ, ако това е важно и бюджета ми е 100-200 лв. Не съм някакъв маняк на тема звук, но искам малко по добър.

  2.  
     
  3. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #2

    Отговор: Външни колони за PHILIPS 37PFL5405


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #3

    Отговор: Външни колони за PHILIPS 37PFL5405

    Няма такъв вариант! Аз имам същия проблем и почнах със бюджет от 100лв.(колони за РС), после разбрах че изхода за слушалки не е добре да се ползва за колони и реших да си купя система за домашно кино(бюджета стана 250лв.). След продължително ровене разбрах че рано или късно това домашно кино няма да ми задоволява изискванията и евентуално ще искам нещо по-добро(което ще рече изцяло да го подменя, защото и да му смениш колоните ефекта няма да е голям). Тогава реших че искам да взема ресивър 2ра употреба до 150-200лв и тонколони до 200лв = 400лв., но и от този вариант се отказах, защото при покупка на втора употреба ресивър няма гаранция, пък и аз не знам как да го тествам като го получа- аз даже и колони нямам :D. Сега съм решил че ще си взема НОВ РЕСИВЪР за 370лв. и някакви колони до около 200лв. (мисля за фронт и един център). Според мен увеличи малко бюджета и си вземи ресивър и колони.
    Успех!!!

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Външни колони за PHILIPS 37PFL5405

    Колега, понеже четох и предните ти постове бих ти препоръчал следното - харесай си и отиди да ги чуеш. Аз също като теб съм новобранец в областта и чета всичко във форума. И колкото повече четях си вдигах критериите към техниката която желая, но все пак финансите са определящи.
    И аз като теб реших, че сумата е непосилна на куп и затова се спрях на сравнително добър рисийвър и евтини колони (ще давам линкове от Технополис за по-лесно) - PIONEER VSX-527-K, защото има опция да го вържа към домашната мрежа (http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-VSX-527-K) и колони PIONEER S-SP24-QL, като на първо време (http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-S-SP24-QL).

    Да, амам НЕ. Ако отидош в Технополис и ги чуеш тези колони ще си помислиш, че си даваш парите за оня дето духа. И в никакъв случай няма да разбереш с тези колони възможностите на ресийвъра. А той определено иска да работи с далеч по-добри такива.
    В крайна сметка аз реших да спестя 200 лв. от ресийвъра и да ги добавя за колони, защото ако не си някакъв краен саунд-фанатик и чуеш тези 5.1 колони и субуфер (http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ARDON-HKTS-9BQ), няма как да не се пречупиш. И аз това направих, поръчах тези колони с този ресийвър (http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-VSX-322-K), защото ги чух заедно и се влюбих в саунда им. Това са двулентови HARMAN KARDON които за своя клас са страхотни и ще ти вършат страхотна работа за домашното кино, но и цената им не е малка - 650 лв., когато ги поръчах.
    Поръчах ги онлайн и очаквам утре да ми ги донесат, и ще дам още отзиви. Ясно ми е, че за крайните саунд-маниаци това няма да е сериозно оборудване, но за мен е отлично.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    52
    #5

    Отговор: Външни колони за PHILIPS 37PFL5405

    така е ама стават 1000лв близо. аз преди когато имах голям мерак и малко пари естествено си взех един ресивър КОДА за скромните 160лв чисто нов.след това си купих за 200 лв 2 колони тъндар и още 2 трилентови от една стара уредба kenwood,като сложиш и 10-20лв за по здрави кабели и с 400лв приключих.зависи кои какво го устроива всичко опира до парите )))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми някаква система за PHILIPS 37PFL5405
    От LEGAL във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-13, 09:17
  2. Помощ при избор на външни колони за PHILIPS 37PFL5405
    От LEGAL във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 02-01-13, 22:14
  3. Отговори: 4
    Последно: 24-11-12, 19:40
  4. Дайте съвет за звука на PHILIPS 37PFL5405?
    От LEGAL във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 03-01-12, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе