Резултати от 1 до 3 от общо 3

Съвет за избор на тонколони Monitor Audio BX6 или KEF Q500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    18
    #1

    Съвет за избор на тонколони Monitor Audio BX6 или KEF Q500

    Здравейте,бих желал да получа вашето експертно мнение. Колебая се между тези две марки тонколони. KEF Q500 - AuDio.MyMall.BG# и Monitor Audio Bronze BX6 ресийвъра с който ще ги слушам е Yamaha RX A820 RX-A820 - AVENTAGE - Audio & Visual - Products - Yamaha United States слушах по- ниския модел на Монитор аудио но Кефа не съм го слушал. Иска ми се да знам кои от двата модела си пасват по добре с Ямахата. Ще слушам на тях предимно класика и джаз,латно и фънк, както и домашно кино.Помещението в което ще бъдат е 30кв. Предполагам че тук във форума има хора които са по наясно от мен.Очаквам вашите компетентни отговори.Ще е хубаво да чуя и мнение от хора които ги имат и са ги слушали. Поздрави.
    Този пост е редактиран от winton; 09-12-12 в 10:58.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #2

    Re: Съвет за избор на тонколони Monitor Audio BX6 или KEF Q500

    Здравей winton,
    Ако вече имаш ресийвъра го носи на място и слушай. Без да преслушаш конкретните озвучителни тела не те съветвам да ги купуваш. Конкретно KEF Q500 не съм ги слушал с Yamaha RX-A820, но слушах KEF R300 и резултата беше впечатляващ. KEF Q500 не си заслужават парите, според мен, по-добре ми се сториха KEF Q700 (ако трябва да непременно да избираш от Q серията). R серията на KEF на мен лично повече ми харесва като звучене.
    Monitor Audio не успяха да ме спечелят изобщо. Слушал съм Бронзовата и Сребърната серия, но определено не са моят тип колони. Непременно обаче ги чуй, може да ти харесат. Много хора са страшно впечатлени от тях, а и ревютата са повече от ласкави. Има и къде да се чуят тези колони в София, хората в магазина са много отзивчиви. Предлагат също и Фокал. Ако ходиш там чуй и Фокалите, може да ти допаднат. Аз лично се колебая между ATC и KEF R300.
    Поздрави.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    11
    #3

    Отговор: Re: Съвет за избор на тонколони Monitor Audio BX6 или KEF Q500

    Аз съм със Сребърна серия на Монитор аудио и ги предпочетох

    Ти на какво се спря ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Monitor Audio 5.1 комплект тонколони за домашно кино
    От MMDDMM във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 12-10-11, 09:51
  2. Продавам Тонколони MONITOR AUDIO RX2
    От momchi007 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-02-11, 16:25
  3. Продадени! тонколони Monitor Audio Bronze B2
    От n8852 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-08-10, 18:01
  4. продавам тонколони Monitor Audio RS8
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 12-04-10, 12:33
  5. Съвет за избор на тонколони
    От hristoslav2 във форум Тонколони
    Отговори: 34
    Последно: 05-03-09, 18:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе