Резултати от 1 до 4 от общо 4

Подобен център?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #1

    Подобен център?

    Здравейте, искам да попитам нещо.
    Преди време 6-7-8 години си събрах домашно кино - Denon X2100W + колони Boston Acoustics А26(предни), А25(задни), които закупих нови от ebay от Англия от един аутлет магазин. Субуфера ASW 250 закупих от олх но беше още в гаранция.

    Нямах пари тогава (400лв) за център и намерих един Pioneer за 70 лв. център + още 2 сателита и от тогава съм с него.

    Сега реших да си закупя центъра от серията, но във Варна в един магазин ми казаха, че фирмата е фалирала преди 10-15 години и вече не се намира никъде. Търсих в цял интернет, ибей, в амазон и къде ли не - навсякъде го дават OUT OF STOCK

    Явно няма да намеря. Някой може ли да ми каже, някакви впечатления от някакъв друг център, който да свири гоооре долу подобно на бостъна. Гледам много филми и този пайнер има коренно различно свирене (много пискливо), та ако мога да намеря някакъв друг център, който горе долу да се доближи до бостъна.

    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #2

    Отговор: Подобен център?

    Трудно ще намериш, еднакво или подобно звучене при друг производител. Затова потърси добре:
    https://alexaudiovideo.eu/e-catalogu...assic-cs-225c/
    Вариант е да смениш цялата предна линия, като продадеш наличните и да се насочиш към по добри ОТ.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #3

    Отговор: Подобен център?

    Колега, много ти благодаря за отговора. Реших да се пробвам с Boston Acoustics cs225c - предполагам ще е най-близко до моята, все пак са от една марка.
    От алекса аудио ме насочиха към топ аудио видео и те по чудо имали една забравена бройка в склада и я поръчах.

    За смяна на предната линия си мислех, то там ще отидат прекалено много пари, а стаята ми е 18 квадрата и то не е чист правоъгълник (14 квадрата + още една като ниша 4 квадрата) и по-сериозни колони едва ли ще могат да се разгърнат тука. Навремето си мислех за Клипш референс, но ще хвърля едни пари и няма да мога да използвам пълния потенциал на колоните.

    Другата седмица като получа центъра, ще пиша впечатления.
    Още веднъж благодаря за отговора

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #4

    Отговор: Подобен център?

    Центъра пристигна и звучи чудесно - също като другите. Явно А серията е нещо като фейслифт на CS серията, не знам с точност, но на мене ми звучат еднакво. Нищо общо с предния пайнер, който бях вързал за център.
    Благодаря още веднъж на колегата tek за отговора и насоката.
    Живи и здрави всички бъдете

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно 50PUS8535 или подобен
    От bogivarna във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-20, 19:02
  2. RAS-SC22Y Shirokuma или подобен
    От integrale във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 21
    Последно: 09-05-19, 22:43
  3. Купувам Сименс с25/35 или подобен
    От nqmapa във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 08-05-16, 01:26
  4. Плеър подобен на VLC?
    От BIZZART във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-05, 00:52
  5. Някой да имал подобен проблем ?
    От DarkRose във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 06-05-03, 06:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе