Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    23
    #1

    Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

    Здравейте,някой може ли да помогне?
    Гледам основно телевизия чрез Android приложение. Имам 32PFS6412. Когато спра телевизора и след това като го пусна той винаги тръгва на програма от кабелния тунер. И за да гледам аз винаги трябва:
    1-да влеза с менюто с Android приложенията
    2-да избера приложението
    3-да го стартирам
    И чак тогава мога да гледам.
    Харесал съм си 50PUS8535.Отидох до Технополис с молба да пробваме дали при спиране на телевизора и ново пускане този по-нов модел ще тръгне от където е спрян (т.е. при тръгване ще отвори директно приложението,а не от тунерен канал).Извадиха ми от 100 кладенеца вода че няма как да пробват (слаб бил нета,не знаели къде е дистанционното и т.н.).Та молбата ми е - някой от вас с такъв или подобен може ли да направи такава проба - дали телевизора след спиране и ново пускане ще тръгне на приложението от което е бил спрян?Благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #2

    Отговор: Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

    Пробвах преди малко и тръгва от приложението от което си го спрял и от същия канал.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #3

    Отговор: Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

    На 43PUS8535, ако съм гледал HBO Go и спра ТВ, при пускане тръгват HBO Go и филмът се зарежда, но не тръгва автоматично да го плейва. Но е същият филм.
    Нямам IPTV приложение. Мисля, че ако не е спирал тока, изключването на телевизора от дистанционното само го suspend-ва и после продължава от там.
    Интерсно, защо на 32PFS6412 не прави така, той е с Android 5.1 оригинално, може от там да е или да е няква настройка (едва ли е последното).

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    23
    #4

    Отговор: Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

    Благодаря nikineo и enkov.
    @nikineo - телевизора Ви точно 50PUS8535 ли е?С IPTV приложение ли е пробата?
    @enkov - къде ли не рових,какво ли не бутах в менютата - няма промяна,тръгва от програма на тунера...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    19
    #5

    Отговор: Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

    Аз съм с 55pus7363 и ползвам само iptv на което и от двете приложения го оставя ако го спра и го пусна примерно след 1-2 часа си тръгва от където съм го спрял, но мине ли цял ден или денонощие като го пусна ми тръгва от Hdmi3 него съм го оставил да ми е default защото няма нищо вързано там.
    Четох в нета дали неможе да се настрой като го пускам и да отива на HOME където са ми приложенията това което четох е, че HOME и приложенията буутват по бавно и за това винаги тръгва от някой от входовете (default се смята този на който си го сложил последно и си спрял тв-то) когато е минало повече време като е бил спрян.

    Малък ъпдейт пробвах значи само като съм го оставил на HOME и минат повече часове като е изключен се стартира от хдми3, но ако съм го оставил на IPTV приложението си тръгва от там независимо колко време е стоял изключен.


    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Този пост е редактиран от slavimaster; 11-11-20 в 10:53.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    23
    #6

    Отговор: Въпрос относно 50PUS8535 или подобен

    Благодаря slavimaster за инфото.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #7
    Цитат Първоначално публикувано от bogivarna Виж публикацията
    Благодаря nikineo и enkov.
    @nikineo - телевизора Ви точно 50PUS8535 ли е?С IPTV приложение ли е пробата?
    @enkov - къде ли не рових,какво ли не бутах в менютата - няма промяна,тръгва от програма на тунера...
    Привет,

    6402 може да го ъпдейтнеш до андройд 7, ако все още не си, но ако не ти излиза автоматично влез в сайта на Philips и си го изтегли. Изключи си и easylink някой път прави мизерии. Новите модели с 9 ка нагоре опоменатото, което искаш с приложението няма да има проблеми стига да не ти е
    изключен повече от 6 часа. Колкото до 85 серията телевизора е Ок и си имаш клавиатура на дистанционното (само Технополис го работят с qwerty)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос към имащите подобен климатик Mitsubishi MSZ-WX36J
    От didoto84 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 16-04-14, 11:31
  2. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 18:12
  3. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-06, 23:32
  4. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе