Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся фирма за дограма за дребна корекция

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #1

    Търся фирма за дограма за дребна корекция

    Става въпрос за водобрани за 4 крила защото понякога набива силен дъжд и влиза вътре и пробиване на отводнителни отвори и слагане на тапи на същите.На повечето големи фирми им се вижда много дребна поръчката и не им се занимава.Ако някой иска да изкара пари да заповяда.Дограмата е алуминиева,намирам се в София(Борово).

    За контакт(Калоян):
    Icq:199853308
    E-mail: dragozov@gmail.com
    dragozov@dir.bg
    dragozow@kaldata.com
    Може и на ЛС,телефон ще дам като се свържете с мен.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #2

    Re: Търся фирма за дограма за дребна корекция

    Здравей!
    Пробвай ги тези http://www.gradevi.net/, обаче не знам дали правят само корекции. Би трябвало да правят, според мен са сериозни.

  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #3

    Re: Търся фирма за дограма за дребна корекция

    Знам ги братя Градеви,няма да се навият защото си имат работа.Трябва ми някой дограмаджия.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #4

    Re: Търся фирма за дограма за дребна корекция

    и аз ги знам тези от Градеви... както вече съм писал в друга тема, с удоволствие ще се повторя.
    Бягайте далеч от фирма Алскай(Братя градеви) монтират Gealan , до монтажа са супер, НО ако не дай си боже ви се разхерметизира някой от стъклопакетите, нямат никакво намерение да спазват гаранцията, която дават от 5г!!! А след разправии по телефона и съгласие от моя страна да заплатя профила и обещан монтаж след 3-4 дни, ден преди монтажа отказаха дори да го сменят. Казаха "потърсете друга фирма за да ви сменят профила". Много "коректна" фирма, дано някой не е направил същата грешка като мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте фирма за дограма. Варна
    От Zygot във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 11
    Последно: 13-09-15, 18:20
  2. Фирма за дограма/стъклопакет
    От mitakazxc във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-14, 11:47
  3. търся фирма за Пазарджик дограма SCHUCO или Salamander
    От strashnia123 във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 0
    Последно: 20-05-13, 19:30
  4. Търся фирма за ВАКУУМНО ОПАКОВАНЕ
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-06, 14:43
  5. Търся информация за фирма
    От deveca във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 21-03-06, 01:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе