Резултати от 1 до 8 от общо 8

Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1

    Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Хора, моля!
    Дайте някакви идеи, породени от преки впечатления за фирма, която коректно и бързо ще ми монтира 2 ролетни комарника, ще направи профилактика на стара алуминиева дограма, ще подмени панти на едно крило, ще смени панти и отваряне - от едностранно на двустранно на друго крило, ще смени един стъклопакет и ще подмени с нови щори на 6 крила?

    Загубих 2 седмици докато чакам оферта от дадена софийска фирма, няма да я споменавам засега
    За толкова време успяха да изпратят оферта за половината от нещата, които искам и ме мотаят всекидневно още преди да съм им платил. Абсолютно не ги разбирам

    Не търся евтина услуга - искам коректност и добра работа, нищо повече. А се оказва, че не мога да намеря подходящята фирма.
    Та... помагайте моля.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Ти търсиш сервизна фирма, но доколкото познавам тоя бранш - такива в Бг няма. Фирмите печелят от производството, а монтажните групи се поддържат за да върви производството, т.е. монтажът е или безплатен, или колкото да се покрият разходите. Според мен напразно си губиш времето да питаш по фирми - по-скоро нещо "на частно"

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #3

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Непълната оферта, която получих и с радост бих платил ако са коректни и не се мотаят е за 900лв. Пълната ще стане за около 1200 - 1300 предполагам.
    Да, повечето е работа, по-малко материали, но според мен не е толкова малка сума, че да няма фирми, които да запълват подобно търсене
    Мерси де, явно положението наистина е тегаво в този бранш.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Въобще не е тегаво - имат много работа в момента и не им се занимава с такива поръчки. Като се спука пак балона в строителството, ще почнат да обръщат внимание. Не ги оправдавам, но това си е положението - гледат си новите поръчки, щото там е горе долу "ден година храни". Санирането бая ги разглези. Лазар е прав.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #5

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Тегаво за клиентите имах предвид... не за фирмите.

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #6

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Голяма фирма няма да ти свърши работа.
    Търсиш малка, дето собственика участва в работния процес или работници от фирма на частно през почивните дни, които имат желание да си изкарат левчета.
    Материалите ги купуваш ти и плащаш за труда след свършване на работата.
    Измамници има много, така, че не се доверявай предварително , за да не пиеш една студена вода за сериозна сума.
    София е голяма, монтажни групи много, все някъде ще попаднеш на такава, остава само да се разберете.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Не е удачен вариант това.
    Ще си разширя времето за чакане и ще изчакам Пи Ен Системс. Не ги знам малки или големи са, но са фирма със съответните атрибути като плащане по банка и някаква сигурност.
    Ако се мотат повече от очакваното... ще пробвам следващите.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #8

    Отговор: Препоръчайте коректна фирма за Комарници и Ремонт на Дограма София

    Аз съм ползвал преди време Булпрофил, защото тези , които ми монтираха шукото се бяха самофалирали още в гаранционният перид. При мен бяха коректни, спомням си , че имаше някаква малка такса за оглед

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 46
    Последно: 02-12-23, 22:45
  2. Коя фирма да избера за тераса и дограма във Варна
    От buldog във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 2
    Последно: 17-04-17, 03:36
  3. Препоръчайте фирма за дограма. Варна
    От Zygot във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 11
    Последно: 13-09-15, 19:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 07-07-15, 14:02
  5. Фирма за дограма/стъклопакет
    От mitakazxc във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-14, 12:47

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе