Резултати от 1 до 6 от общо 6

Review registerbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. b.a
    b.a е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    1
    #1

    Review registerbg.com

    Здравейте,

    Ако имате малко време, да рзгледате следния сайт. http://www.registerbg.com/rc3/



    Какво е Вашето мнение като визия на сайта, подреждане на информацията, избор на цветове и като цяло за сайт от тази категория.

    Сайта е почти готов и преди да го пусна официялно реших да го пусна за review и да не правя промени после.

    Можете да разгледате и контролния панел за домейн:

    Domain. proba.net

    Password: password

    Очаквам Вашите мнения, препоръки и критики

    p.s сайта работи на тестов сървър и за това несе чудете, че Ви изкарва свободни дадени домейни при търсене



    Благодаря за вниманието

    b.a

    registerbg.com

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #2

    Review registerbg.com

    На мен ми харесва - и като визия, и като подреждане.



    Забелязах една-две малки грешки при въвеждане на информацията (напр. в Контакти I<font color="red">S</font id="red">Q, "Удъл<font color="red">важ</font id="red">ане на срока" и др., но ти ще си го провериш отново.

    Във формуляра Регистрация на домейн "полетата, отбелязани с(ъс) * НЕ са задължителни". Мисля, че потребителят обикновено е свикнал с обратното.



    Зная, че не питаш за това, но в моя Netscape Navigator 7.1 в страницата Начало не се визуализират pop-up прозорците. Вероятната причина може би е, че тагът Acronym, мисля, не поддържа onmouseover и onmouseout в NN. Ако бъркам и се изказвам "неподготвена", моля за извинение []



    Успех!



    <font color="blue">offtopic//

    Доколкото разбирам, ти си разработчикът. Дали не би изказал някакво мнение по темата ми http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=15816. Малко нахално от моя страна, но...</font id="blue">[]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Review registerbg.com

    няма bgcolor...?!?

    "домейн регистрар"...?!?

    "...почти без пари!" - е няма такова словосъчетание...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #4

    Review registerbg.com

    Първо таблицата ти стои отрязана и както казва Шведа сложи bgcolor.Защото сега таблицата ти стои като кръпка или плескуда.Да е с цвета на светло сивото F9F9F9 на таблицата.Горе логото ми стои едно такова смачкано сякаш си го сложил на по малък width или си го freetransforms shrifta в Photoshopa. Може да се иска повече.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #5

    Review registerbg.com

    Абе бива ако целта е била простота, ама сложи едно по-хубуу и запомнящо се лого.



    Освен туй няма ли да има SSL


  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #6

    Review registerbg.com

    На пръв поглед сайта наистина изглежда добре, но при вглеждане има доста неща за дооправяне. Част от тях са ти ги казали вече, но да обобщя:

    - логото - не е лошо семпло, но... може наистина много повече

    - менюто - хехехе, абе човек, вземи да направиш все пак меню. Тея линкове горе просто "висят".

    - позицията ти е сайта (Начало, Регистрация...) ми се струва доста голяма и някак не се забелязва

    - абсолютно същото важи и за мотото - това "Вашето име в интернет, вече почти без пари!" просто не се чете

    - "Проверка за свободен домейн"... хмм... тук хем става, хем не е добре. Първо вземи сложи някакви стилове на тея полета за въвеждане и на бутоните. След това... хехех, странно ми изглежда. Според мен трябва да си пренаправиш цялата структура наново. Тая има пропуски, които май не мога да запълня.

    - сега забелязах друго - имаш преплитане на Arial и Verdana. По-добре си избери само единият шрифт. Или единият използвай за менюто и титулните текстове, а другият за общият текст.

    - текстовете отдолу има мнооого да се подреждат. Така нашарени с разни сини връзки изглеждат много странно :-). А можеш ли да ми обясниш какви са тея оранжевите (най-ниски ...) и червени (безплатно)? Или трябва навсякъде да използваш втори (трети и т.н.) цвят или да не го ползваш. Не може ей-така да си шибнеш оранжево и червено, а всичко останало да е синьо?!?!

    Уффф... няма да имам време да ти напиша всичко. Но дясната част е с още повече грешки дори. Тая табличка с цените е ужасна, логин прозореца... абе по-добре го направи наново.



    Ами надявам се, че разбра нещо от това, което нахвърлях. Ако има нещо питай направо, аз като съм по на кеф мога да ти пусна един template да видиш как може да излежда тоя сайт.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ViewSonic ViewPad 7 Review
    От dongshang във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 27-12-11, 11:37
  2. Luxeon - FAQ/Review
    От perlsite във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 01-03-04, 17:43
  3. ASRock Review
    От Mitko744 във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-02, 19:08
  4. nForce2 vs. KT 400 vs. KT 333 Review
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 06-12-02, 10:59
  5. CDROM review
    От some във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-01, 21:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе