Резултати от 1 до 14 от общо 14

Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #1

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Абе май преди имах тука някаква тема, в която показвах мои сайтове, но не я намирам нещо. Както и да е, в тая ще публикувам по-интересните сайтове, които правя в момента или вече са направени. Разчитам на коментари и най-вече градивни критики [8D].



    Дарси-73: Агенция за недвижими имоти

    Сайтът беше готов много отдавна, но чак преди седмица беше одобрен и качен на хоста му. Все още няма въведени имоти, но това ще стане във близките дни.

    www.darsy73.com



    Младежки кръг "Нов Свят" гр. Панагюрище

    Последният ми проект, все още е в процес на довършване, но междувременно се попълва с данни.

    www.youthcircle.org



    П.С. Засега слагам само тея двата, като в най-скоро време ще сложа други.

    П.С.С. Актуална информация има и в новините на моят сайт - goldenorbs.curvedspaces.com.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #2

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Оправи си последния линк.



    Инъче страниците биват.





    [^]

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #3

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Супер са...keep going

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #4

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Тоя уикенд започнах работата по дизайна на сайта на "Макет" ООД. Ето можете да видите първите две предложения:

    http://goldenorbs.iservice.bg/preview/Q-Glossy-Red.jpg

    http://goldenorbs.iservice.bg/preview/Q-Yellow.jpg

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #5

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Сайта на "Макет" ООД беше одобре и завършен, можете да го видите на официалната му страница www.qmaket.com.

    Само "Дистрибутори" не е попълнено с финалната информация и има известни проблеми с падащото меню под браузъри различни от IE.



    Веднага след него започнах работата по един сайт за недвижими имоти. Той също е почти завършен, но засега има качен само html template-а му.

    Можете да го видите тук:

    http://templates.goldenorbs.com/blac...alestates.com/.



    Все така очаквам някакви мнения и коментари ;-).

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #6

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    [Wow!][Yeah!] Направо ме разби това последното нещо!

    Признавам го отвсякъде

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    87
    #7

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Наистина последния май е най-добър. Хареса ми!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #8

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Благодаря за ласкавите мнения . Вчера дойде собственика и го одобри без никакви забележки. Най-вероятно между празниците ще можете да видите финалната му версия на официалната му страница.



    Аз самият най-вероятно ще почина по празниците, но следващата ми задача е да си пооправя собствения ми сайт и да го сложа на новият му хост. Затова ще съм благодарен ако го погледнете отново (http://goldenorbs.curvedspaces.com) и споделите проблеми, неща които не ви харесват и неща, които искате да видите в него.



    Благодаря предварително.

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #9

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Яки сайтчета, ама имам 1 въпрос и един коментар ...

    Тоя сайт "Младежки кръг "Нов Свят" гр. Панагюрище" е типичен php nuke ). А за онзи сайт за дограмата защо не си го направил на хтмл ? В него като гледах няма нищо сложно, няма registration или нещо от този сорт. Не е имало смисъл да се измъчваш на пхп. А има ли админ панел сайта за дограмата ? Ако няма, може да сложиш ако за в бъдеще ъпдейтват работите.

  12. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #10

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Аз самият най-вероятно ще почина по празниците, но следващата ми задача е да си пооправя собствения ми сайт и да го сложа на новият му хост. Затова ще съм благодарен ако го погледнете отново (http://goldenorbs.curvedspaces.com) и споделите проблеми, неща които не ви харесват и неща, които искате да видите в него.



    Благодаря предварително.



    <div align="right">Originally posted by Danail Killer*-*21/12/2004*:* 07:16:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Action canceled

    Internet Explorer was unable to link to the Web page you requested. The page might be temporarily unavailable.


  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #11

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Vandal сайта си работи, може би е имало някакъв временен проблем .

    CreatoR, да наистина е възможно да се направи на PHP Nuke, но аз предпочитам сам да си пиша сайтовете, за да нямам проблеми със сигурността... или поне да знам къде е проблема . Хехехех, сайта www.qmaket.com е за изработка на радиатори, а не на дограми. Написан е на PHP по много причини. Едно, че е по-лесно да го напиша на PHP отколкото на HTML, защото все пак е на повече от един език, а има и много други причини. Всички мои сайтове имат административен панел, включително и в тоя. Собствениците могат да променят всички данни, които виждате въведени отделно на двата езика, както и да добавят/трият продукти .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #12

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    Черното море е станало много добре като за начална страница да видим дали ще запазиш добрия изчистен дух и по нататък.

    Сайта на www.qmaket.com. който си направил гледал ли си го под мозила или огнената лисица????

    падащото меню на продукти се появява в другия край чак и с много ама много рязко движение на мишката можеш да го уцелиш докато е отворено ))[:D][^] след което като посочиш върху някой линк на падащото меню текста е с много бял цвят и не се вижда упсссс след търпеливо чакане се появява червеният цвят който явно е снимка и понеже големината на менюто е малко по широко та е започнало да се повтаря по хоризонталата . иначе за дизайна е добре хареса ми има и сътветствие на цветовете добре че клиентите изпозват най-често ИЕ че инак незнам можеха да ти се поскарат :[!]

    Накрая като изкарваш продукта в нов прозорец що не сложиш и едно Close ей тъй де не си дигам мишката чак до "х"-са



    За Дарсито ами нали знаеш че тази хитрина със скролбара не се подържа от Геко енжина да ефективна е и е красива....

    БТВ виждал ли си го сайта на 800х600 под ИЕ мноо са изкефих като DVD e с wide screen.

    Друго на купува като кликнеш ан купува тури една снимка да не седи така грозна сива лента с нищо на нея освен един надпис Купува [?]

    Младежкият кръг е добре да знаш освен като кликнеш на формуляри ти изкача ей тва съобщение Cannot execute query: SELECT * FROM yc_forms WHERE form_lang="bg" ORDER BY form_id.

    ами за сега толкоз кът искаш пак да ги огледам са обади

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #13

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    След като има админ панел добре. Иначе ако беше само информативен сайт, нямаше смисъл да го правиш на пхп ). Ами поздравления за усилията ти и продължавай в същия дух !!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #14

    Ето и малко сайтове от мен: Нови попълнения

    CreatoR благодаря



    Бъга с появяването на менюто под FireFox/Mozilla ми е познат, търся решение все още.

    Ще сложа Close на прозорчетата, мерси .

    Дааа, знам за тоя момент със скролера на Дарси, предвидено е да се вижда нормално и под Mozilla.

    Сайта на "Нов Свят" все още не е довършен, просто не е качена тая база все още .



    Мерси за всичките забележки .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам 3 нови рутера Belkin - Нови цени
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-12, 13:56
  2. Отговори: 5
    Последно: 24-07-12, 12:36
  3. FTXN50K/RXN50K и FTXN60K/RXN60K - новите попълнения на Daikin
    От Aleksandars във форум Климатици Daikin
    Отговори: 190
    Последно: 14-06-11, 10:12
  4. MP4 player SONY - нови - НОВИ ЦЕНИ !!!
    От Ewing във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 17-01-11, 23:33
  5. Нови хардове , нови Windows - стари проблеми
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-04, 15:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе