Резултати от 1 до 4 от общо 4

Как да постигна такъв ефект върху текст?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    Как да постигна такъв ефект върху текст?

    ...без сянката, само осветлението и илюзията за изпъкналост. Tекстът е прозиволен, шрифта - едър. На какъв продукт и ако може кратичко описание на нужните функции. Много благодаря.


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #2

    Как да постигна такъв ефект върху текст?

    Просто нямах какво да правя и викам си дай да пробвам да помогна. Опитах аз , но не можах ни с една от програмите, дето ползвам. То става лесно, но въпросът ти е как да стане с две щракания простичко от всеки. Срам ме е, но ми отиде 1/2 час общо, от които 20 мин. в търсене на лесното и накрая 10 да си го направя с Macromedia Fireworks. То няма проблем да се проложат ефектите на какъвто искаме текст, но все пак не е като да мога лесно да ти го обясня. Даже във Photoshop-a ми се оказа лесната задачка малко по-тудна.


  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Как да постигна такъв ефект върху текст?

    10x все пак, и това е нещо...ще видя във Fireworks как стоят нещата

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #4

    Как да постигна такъв ефект върху текст?

    Миии, пускаш си PhotoShop или ImageReady. Написваш си тоя твоя текст с подходящият шрифт и размер, поглеждаш палитрата със стиловете и щтракаш с левият бутон върху стила, който ти допада [:D].



    Препоръчвам тея, на които имената им започват с Gel... като "Gel Yellow with Drop" примерно (Image Ready).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интересен ефект при LG 42LM620
    От ex-man във форум LG телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 31-05-14, 19:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 02-12-13, 16:45
  3. Отговори: 11
    Последно: 18-09-10, 11:12
  4. Отговори: 1
    Последно: 16-02-06, 01:32
  5. Отговори: 4
    Последно: 01-12-05, 19:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе