Резултати от 1 до 7 от общо 7

PHP Script базирана система за . . .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #1

    PHP Script базирана система за . . .

    PHP Script базирана система за следното:

    значи скам нещо като интернет магазин, но да не може да се продава от него.

    Да е като галерия по-точно, но в същото време и като http://shans2.com



    Мерси предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #2

    PHP Script базирана система за . . .

    тогава магазин ли ще е? [:D]

    Щом няма да се продават телефоните - защо не си направиш само каталог с наличните телефони на HTML - за всеки телефон отделна страничка - като си направиш 1 бланка после става лесно (само сменяш картинката и информацията за телефона) Така ще ти е по-удобно да си я поддържаш сам.

    За PHP Script не мога да ти помогна - има разни програмки, които ти правят всичко - ти само задаваш какво да показва и как да го показва. После готовата страница се запазва като PHP скрипт.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #3

    PHP Script базирана система за . . .

    @DEKAH приятелю, мислиш ли че не съм мислил за изцяло изградена на HTML страница?

    Сега идва итересния момент:

    Ако прибавя примерно 100-150 имота какво правим?

    Те са динамичени - купуват се, излизат нови . . .

    Аз търся някакъв Online Catalog за тоя фатал, но нещо не мога да намеря. Затова търся помощ от setcom.bg []







    Ако някои може да ми помогне - да не се стенява )))

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    PHP Script базирана система за . . .

    Ми правиш си една базичка, 2-3 таблички на някакъв sql, буташ там текста, ако щеш и картинките и тва е. Толкова ли е сложно?

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #5

    PHP Script базирана система за . . .

    @Fori , за мен е сложно още . . .

    Трябва ми нещо по-семпло да го виде от вътре какво представлява, но не намирам подобно нещо ;((

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #6

    PHP Script базирана система за . . .

    аз от 1 седмица пиша точно такъв саите на PHP за продажба на имоти за едно момче, което иска да продава към 300-400 къщи. Всичко ми е уговорено да взема кам 200лв и той идва ониа ден и ми вика - Защо ми взимаш толкова пари, едно момче ми каза че ще ми го направи за 2 дена и за по-малко пари.... познаите как го "прави"



    На драго сърце бих ти помогнал, ама така сам си ритам камъка.. Вземи почети някои книжка за PHP i MySQL , виж http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs , трябва да ти се поизяснят някои неща .. като прочетеш нещо за ПХП ще разбереш как да си нагаждаш готовите скриптове. Ама от личен опит ще ти кажа че готов няма да намериш, такъв какъвто ти трябва. Или ще е платен или няма да ти върши работа

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #7

    Re: PHP Script базирана система за . . .

    @g_ishkitiev - така е с уеб-а, но споко....след първата поискана промяна в по-тънкия финансово, готов сайт, тия с "copy-paste" знанията гушват букета обикновенно...скоро след това клиента почва да търси други изпълнители...така пазара сам изритва домашните уебдизайнери...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 18-10-13, 10:54
  2. Nokia 6212 базирана на NFC-комуникации
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 03-05-08, 10:49
  3. Php/sql базирана система за следене на трафика
    От Nedko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 03-06-05, 11:00
  4. Препоръчайте ми php/MySql базирана CMS
    От nommo във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 29-08-04, 12:57
  5. Проверка на Web базирана поща
    От sven във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-04, 02:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе