Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за Macromedia Flash 2004

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #1

    Въпрос за Macromedia Flash 2004

    Имам един такъв тъп въпрос. Направих си една анимация с определен размер. Сега ми се налага да я вкарам в друга, но трябва да преоразмеря първата до определен размер. Как става това преоразмеряване, за целта като какво да импортвам във втория проект - .swf, compiled clip или друго? Не ме устройва да променям фрейм по фрейм, защото са към 50 ключови - хамалогия. Моля кажете някое по-интелигентно решение.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    Re: Въпрос за Macromedia Flash 2004

    Цитат Първоначално публикувано от Ivo Wolfen
    Имам един такъв тъп въпрос. Направих си една анимация с определен размер. Сега ми се налага да я вкарам в друга, но трябва да преоразмеря първата до определен размер. Как става това преоразмеряване, за целта като какво да импортвам във втория проект - .swf, compiled clip или друго? Не ме устройва да променям фрейм по фрейм, защото са към 50 ключови - хамалогия. Моля кажете някое по-интелигентно решение.
    Ами най-лесния начин - ръчния, без никакъв код:

    Правиш нов файл, създаваш нов обект който да е movie clip, в него даваш import to stage и слагаш вече съществуващия SWF , после се връщаш към руута на сцената, изкарваш клипа който създаде от библиотеката и го мацваш където искаш, и си го намаляш колкото искаш с free transform

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #3

    Re: Въпрос за Macromedia Flash 2004

    Чиста работа! Благодаря много!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешно - помощ в Macromedia Flash
    От Lazar във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 15-05-13, 22:40
  2. алко въпросче относно Macromedia Flash MX
    От travoltino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-02-05, 18:06
  3. Macromedia MX 2004
    От mishle във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-04, 14:58
  4. Macromedia Flash
    От Sitron във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 24-08-04, 00:09
  5. Flash 2004 vapros . . .
    От ap_pz във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 02-10-03, 20:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе