Резултати от 1 до 4 от общо 4

не ми се смейте, на смешния въпрос ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #1

    не ми се смейте, на смешния въпрос ...

    Здравейте приятели, имам едно питане, което мъкар и смешно за Вас, не е лишено от смисъл .
    Оказва се че има програми web билдери, с която помощ човек може да построи, поддържа и ъпдейтва уеб сайт без представа да си има от HTML , JAVA, FLASH и прочее. Вътре програмата работи на принципа на падащи менюта, радио бутони - където човек може да избере кое , как да изглежда.

    пример , още от начало един уизъртд те пита какво ще правиш, заглавна страница, вътрешна страница или статия,
    пита те колко полета / таблици ще имаш на една страница, след това те пита за цветова схема - тук може да избереш от няколко възможности , предлага ти да направиш елементарно флашче от снимка върху която тече текст , или няколко преливащи снимки една в друга , също с помощта на уизърд.
    Накрая има превю на страницата и ако ти хареса резултата има бутон "публикувай", естествено има изтрий , ънду и прочее благинки. Има и темплейти. След работатат с уизърда програмата генерира HTML и записва страницата - това което видях го записваше в ASP.....

    Та мисълта ми е , знае ли някой такава програма - за хора , които не се занимават с уеб дизайн , но все пак искат да направят своя страница.

    Дайте идей, за нещо просто и същевременно да може много .
    Мисля, че ще е полезно за много хора
    Мерси предварително

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #2

    Re: не ми се смейте, на смешния въпрос ...

    Знам, че в очите на експертите ще прозвучи еретично, но една такава програма е MS Publisher - има го в пакета MS Office 2003. Не знам дали е "нещо просто и същевременно да може много", но с негова помощ "човек може да построи, поддържа и ъпдейтва уеб сайт без представа да си има от HTML , JAVA, FLASH и прочее".
    Наскоро една веща съфорумка, в частен разговор тотално ме оплю за този MS Publisher

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #3

    Re: не ми се смейте, на смешния въпрос ...

    Най-добре си намери Macromedia dreamweaver въпреки че в началото може да ти се стори малко страшен, ще видиш че се работи доста лесно с него. А и ако решиш да се задълбочиш в уеба ще продължи да ти върши работа

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #4

    Re: не ми се смейте, на смешния въпрос ...

    front page

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не се смейте!!!
    От king_pin във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-03, 09:39
  2. само не се смейте моля
    От mikk във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 07-08-03, 17:04
  3. Мобифон Максон за части??? Не се смейте:-))
    От Popkaro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 15-03-02, 22:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе