Резултати от 1 до 11 от общо 11

Моля за малко помощ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #1

    Моля за малко помощ...

    Моля всички за малко помощ. Тя се изразява в поставянето на текстова връзка към една страница.
    Ще попитате защо...
    Става дума за едно състезание. Този, който изведе своята страница, съдържаща точно определена фраза до 15 април на първо място в* печели.
    Повече информация можете да намерите на v7ndotcom elursrebmem, както и описание каква връзка да поставите.
    Предварително благодаря на всички.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Моля за малко помощ...

    Аз не разбрах съвсем каква ти е целта - да зададеш ключови думи (в твоя случай - фраза), при търсенето на които Google да показва сайта ти ли?

    Ако е така, просто добави долното в <head>-блока на страницата:

    <META name="keywords" content="дума1, дума2 дума3, дума4 дума5, дума6, дума7 дума8 дума9">
    ...и конкретно за твоя случай:

    <META name="keywords" content="фразата">

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #3

    Re: Моля за малко помощ...

    Идеята е колкото може страници да водят към моята, за да може тя да се покаже по-напред при търсене в Google. И съответно да се пробвам да спечеля.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    2
    #4

    Re: Моля за малко помощ...

    Готово имаш един линк ... успех

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #5

    Re: Моля за малко помощ...

    Мерси много. Дано и други да се присъединят към теб. :Super:

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #6

    Re: Моля за малко помощ...

    Днес сутринта проверих как е класацията в Google. Оказа се, че дори първият сайт, който се появява при търсенето на ключовата фраза все още е с PageRank 0. Това означава, че състезанието е в свое начало. И бих бил невероятно благодарен на всички, които поставят връзка към моята страничка!

    PS: За два дена на страничката има 115 уникални потребители. Не е лошо. Нали?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #7

    Re: Моля за малко помощ...

    115 ?
    Аз по толкова имам на един сайт с 5 обяви на кръст за продажба на коли и камиони

    Сложих ти линк в една тема в харудерБГ - съвсем не с цел да ти вдигна PR-а, а за да видят другите хора, но пък и PR-а ти ще се вдигне

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #8

    Re: Моля за малко помощ...

    @Pa3KaTaH: 115 човека са разгледали страничката за два дена, от когато съществува. Мисля, че това е един доволен резултат.
    Видях връзката в харудерБГ и ти благодаря.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #9

    Re: Моля за малко помощ...

    За нищо, но наистина не съм целял да вдигна конкретно твоя PR

    Искам да кажа какво мисля аз за това състезание,
    като може да ми счетете мнението за спам или излишно, но бих желал да го изкоментирам.

    Това е поредния евтин номер за една толкова масова реклама - колко от вас знаят JohnS, колко са чували за него, преди да обяви тези 4000$ (само да вметна - сайт в САЩ за под 5к$ не съм чул да прави който и да е).
    Колко са чули сега? С колко пъти му се е видгнала тарифата на този "експерт" ?

    Предполагам, че в момента въобще няма тарифа - просто не може да се опише. И с какво е направил това? С 4000$ си е спестил реклама, която, по мои най най скромни средства, би му коствала няколко десетки милиона долара (да, такава е цифрата, почти в цял свят е ИМЕ, което иначе той НЕ МОЖЕ да бъде, защото не е, да речем, 2advanced, а работата му е скрита-покрита, никой не се интересува кой аджеба е направил сайта толкова посещаем)...

    Мисля да направя и аз същото - само че българска версия - знаете ли колко пари ще си спестя и колко ще ми се вдигне рейтинга от подобна масова абсолютно безплатна реклама ?

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #10

    Re: Моля за малко помощ...

    Абсолютно си прав за всичко. Аз дори вече имам идея само си търся пари за финансирането.

    А от цялата работа има и още една печалба. Сайта на v7n.com ще си вдигне PageRank, защото една камара хора ще се надпреварват да слагат връзки към него. Допълнително рекламите, които са на нещо ще се гледат от повече хора. С две думи- даваш 5-6 хилки, а печелиш 10 пъти повече.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #11

    Re: Моля за малко помощ...

    В българия може да стане абсолютно същото с 650$ - 1 000лв
    Аз съвсем сериозно мисля да го направя това, стига да приключа с няколко спешни проекта
    Ако искат плагиат, ако искат идиот, както искат да ме наричат - техен избор
    Но който вземе 1000лв ще му е сладко, другите ще цъкат

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за малко помощ !
    От IceStream във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-09, 16:43
  2. Моля за малко помощ
    От Justice във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 03-12-06, 14:40
  3. Моля за малко помощ
    От Justice във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 16-10-06, 19:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе