Резултати от 1 до 11 от общо 11

въпрос за търсачките

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    24
    #1

    въпрос за търсачките

    Как се прави, така че когато търсиш определен сайт, той да ти излиза най-отгоре на страницата?

    ---
    Това става с много труд по създаването на един оптимизиран уеб-сайт, а не с хакване и кракване, така че местя темата в съответния раздел. Ско

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Re: въпрос за търсачките

    По два начина:
    1. С пари.
    2. С качествен сайт.

    Зависи на каква ключова дума искаш да излиза най-отгоре.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #3

    Re: въпрос за търсачките

    Поне за google.com пише , че важна роля играят мета таговете и от там вече нещата дето каза @DeathKnight

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    24
    #4

    Re: въпрос за търсачките

    по въпроса с парите... това, което пише на google.com е как да се появят в дясно. Знете ли как да става така че да са най-отгоре в жълто( или нещо подобно).



    п.с. sorry за грешката със раздела

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Re: въпрос за търсачките

    Цитат Първоначално публикувано от Salvajex
    по въпроса с парите... това, което пише на google.com е как да се появят в дясно. Знете ли как да става така че да са най-отгоре в жълто( или нещо подобно).

    п.с. sorry за грешката със раздела

    Това за в дясно и отгоре с жълто е едно и също (зависи само от парите, които даваш - моите реклами излизат и на двете места ). Прави се с http://adwords.google.com

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    24
    #6

    Re: въпрос за търсачките

    Мерси много за информацията. Ако не е тайна за какви пари става дума? Защотото доколкото аз разбирам май се плаща на показване на сайта или на посещение?
    Плс ако имаш възможност и ако не те затруднявам ми пиши как стоят нещатата точно.

    Благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    Re: въпрос за търсачките

    Salvajex.. плаща се на цъкания (демек посещения).
    За колко пари става дума.. колкото повече толкова по-добре, долна граница няма и зависи как си оптимизираш думите. Аз работя с лимит 1 лв. на ден, това ми носи около 200 клика на месец и 10 000 импресии (показвания на рекламата), и напълно ме устройва защото за мен това е постоянна и поддържаща реклама, а дейноста ми е тясно специализирана. Цената на клик ми варира от 10 ст. до 60 ст. (тези цени варират, все едно са на борса, при 10ст може и да ти струва 6ст, в зависимост от това колко хора наддават за ключовата дума, какво е съотношението импресии/удари). Общи ключови думи могат да струват и по 10 лв./клик. Също така може да си филтрираш региона и езика, за да не ти цъкат танганайците по рекламите и да се набутваш.

    В общи линии е като да играеш на борсата има и известна доза адреналин. []
    Виж не знам точно колко трябва да даваш за да излиза на 1-ри ред както ти искаш, може би трябва да имаш по-големи лимити.. но съм виждал моята реклама да излиза и така.. може и на случаен принцип да е....

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #8

    Re: въпрос за търсачките

    Цитат Първоначално публикувано от Salvajex
    Как се прави, така че когато търсиш определен сайт, той да ти излиза най-отгоре на страницата?
    Првави се с SEO (Search Engine Optimization) или с повечко пари за реклама. В момента има сумати рекламни агенции и фирми занимаващи се с оптимизация на уеб сайтове така, че никак няма да ти е лесно да се пребориш с няколко стотин професионалиста и твоя сайт да излезе най отпред.
    Лично мое мнение. Ако става въпрос за важен бизнес сайт, намери професионалисти които да ти го оптимизират и се наслаждавай на резултата

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    Re: въпрос за търсачките

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Првави се с SEO (Search Engine Optimization)
    Това не е универсално решение! Зависи от предмета му на дейност. Ако продава вилици и лъжици - гарантирам ти само ще му вземат парите. За отимизиция трябва съдържателен сайт (разбирай голям-сайт). Всеки вече се пише, че прави Seach Optimization.. ходи разбери кой наистина знае как се прави...

    От друга страна... Крис постигна доста добри резултати... напиши "Zgorigrad" в Google. (не, че му правя реклама)

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re: въпрос за търсачките

    лесно е да постингнеш топ позиция в google когато няма "конкуренция" (конкуренция при търсене на ключовата дума) примерно Zgorigrad. Иначе за SEO съм сългасен. Това е само един от факторите за популярен сайт, но за да се постигнат добри резултати има още доста работа, и пак ще се съглася с @DeathKnight че всичко зависи от това какво се рекламира и популяризира...
    Затова когато трябва да се популяризира даден (важен) интернет сайт както казах по-горе, най-добрия вариант е човек да се обърне към специалисти в областа. Те ти правят ЦЯЛОСТНА рекламна стратегия и след което резултатите са налице...
    Аз предпочитам да работя така - лесно, бързо и с гарантиран резултат...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    24
    #11

    Re: въпрос за търсачките

    Извнявам се за късния отговор.
    Благодаря на всички, който се включиха. Много ми помогнахте.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся дъно с такъв чип Mobile Intel® 945GSE Express Chipset дори изгоря
    От karolev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 30-04-12, 11:57
  2. Продавам части за компютър и s.А
    От plamen22 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-10, 11:44
  3. Спряна продажбата на 14' CRT телевизор JVC със сто&#
    От Samisam във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 11-12-10, 10:47
  4. Въпрос към профитата за слънчев панел с п.
    От marian1 във форум Други начини за отопление
    Отговори: 3
    Последно: 02-03-10, 22:03
  5. Мобилтел пуска нова търговска марка
    От Araiz във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 14-07-06, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе