Резултати от 1 до 5 от общо 5

Сайт с парола?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #1

    Сайт с парола?

    Така някой може ли да ми каже как мога предварителна да задам user-и pass-ове различните usser-и да ги праща към различни страници.
    Ако може да е java защото ще качвам в data.bg

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    Re: Сайт с парола?

    На мен лично не ми е ясно какво искаш да постигнеш, но ще ти кажа веднага, че ако ще крием някаква супер секретна информация на дата-та, тая нема а стане. тц. Ако искаш може да се направи едно аплетче, което да има въпросната функционалност, но какъв точно е смисъла да се опитваш да ограничаваш достъпа до информация, която каваш на FREE сървър ? i don't get it ....
    Отделно, че ако ще е за сериозно проектче, без сървър сайд скриптинг няма да минеш. Един вид вземи си място някъде и псоле пускай що юзър искаш. дата-та е отживелица и ужасно порочно място според мен. прекалено глези хората и то излишно.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #3

    Re: Сайт с парола?

    подкрепям, че смисъла от аплетче е близък до нулев особено на "фрее" сървър, който индексира всичко. по-добре скочи на някой пхп фрее хостинг и се радвай на живота.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #4

    Re: Сайт с парола?

    Ако наистина искаш да скриеш нещо като хората може и да стане в датата сменяш разширение име и тн...ама хората дето ще ги ползват нещата ще трябва да знаят...имай предвид обаче че аплета може да се дръпне и да се види какво пише в него....което е малко куцо...иначе ако много искаш кажи ще дадем насоки какво да направиш....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    59
    #5

    Re: Сайт с парола?

    Ми то не става дума за нещо свръх секретно.Просто си правя един аматьорски сайт кадето има ВИП страница и искам да има 2 групи ВИП и ПО-ВИП едните ще виждат всичко другите части.Разбирасе предварително в аплета ще запиша изери и пассове нема да си кривя душата с ПХП.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Парола
    От reaper във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-06-14, 17:57
  2. парола DVR
    От Николай Дончев във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 04-12-13, 11:11
  3. парола на рутер
    От drrag-citroen във форум Мрежи
    Отговори: 15
    Последно: 31-07-09, 18:22
  4. ICQ парола
    От ru4kata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 29-07-05, 09:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе