Резултати от 1 до 6 от общо 6

Качествен хост у нас

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    44
    #1

    Качествен хост у нас

    Здравейте, знам че раздела е за уебдизайн и 3Д, но няма къде другаде да попитам и да очаквам компетентен отговор, пък и дизайна з хостването си върват ръка за ръка.

    Ползвам хост на хост.бг обаче при тях може да имаш само един домейн, тоест 1 активен сайт.... аз имам повечко и търся добър хост, позволяващ да се хостват повече от 1 сайт. Иначе от хост.бг съм доволен, свързаността им е добра, но това с 1ния сайт си е пълна излагация за тях.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #2

    Re: Качествен хост у нас

    Цитат Първоначално публикувано от centrino
    Здравейте, знам че раздела е за уебдизайн и 3Д, но няма къде другаде да попитам и да очаквам компетентен отговор, пък и дизайна з хостването си върват ръка за ръка.

    Ползвам хост на хост.бг обаче при тях може да имаш само един домейн, тоест 1 активен сайт.... аз имам повечко и търся добър хост, позволяващ да се хостват повече от 1 сайт. Иначе от хост.бг съм доволен, свързаността им е добра, но това с 1ния сайт си е пълна излагация за тях.
    Недей се занимава с хост.бг
    Superhosting.bg са в момента на върха. Ползвам техни услуги от около година и половина/две и когато е имало проблем е бил разрешаван буквално за минути.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re: Качествен хост у нас

    (оттеглям предложението си)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    Re: Качествен хост у нас

    Код:
    @centrino, бих продължил съвета на Недко и бих ти казал - единственото предимство на българските хостинг провайдери е по-лесното плащане. Намери си някой читав хостинг в щатско и не се занимавай с глупости. И без това незнамсиколко българчета само купуват на едро и препродават.
    Бай дъ уей:
    
    tracert Superhosting.bg
    
    Tracing route to Superhosting.bg [91.196.125.21]
    over a maximum of 30 hops:
    
     4   1 ms   1 ms   1 ms evolink-spnet.evolink.net [194.12.255.18]
     5   1 ms   1 ms   1 ms vl752.pr1.sof2.evolink.net [194.12.255.17]
     6  215 ms   7 ms   1 ms 85.14.2.71
     7   1 ms   1 ms   1 ms host125-21.superhosting.bg [91.196.125.21]
    
    Trace complete.
    Опа тука имаме колокейшън при еволинк (ако не е и тяхна услугата) значително по-добре.
    Тфа да си бачкал няколко години по разни интернет доставчици те прави малко подозрителен. И се замисляш над елементарни неща. Като за начало не за това колко джуджи са наджуджени на един хостинг (щото последната версия далеч не значи най-добрата) а колко ще е достъпен сайта ти.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #5

    Re: Качествен хост у нас

    Цитат Първоначално публикувано от fori
    Код:
    @centrino, бих продължил съвета на Недко и бих ти казал - единственото предимство на българските хостинг провайдери е по-лесното плащане. Намери си някой читав хостинг в щатско и не се занимавай с глупости. И без това незнамсиколко българчета само купуват на едро и препродават.
    Бай дъ уей:
    
    tracert Superhosting.bg
    
    Tracing route to Superhosting.bg [91.196.125.21]
    over a maximum of 30 hops:
    
     4   1 ms   1 ms   1 ms evolink-spnet.evolink.net [194.12.255.18]
     5   1 ms   1 ms   1 ms vl752.pr1.sof2.evolink.net [194.12.255.17]
     6  215 ms   7 ms   1 ms 85.14.2.71
     7   1 ms   1 ms   1 ms host125-21.superhosting.bg [91.196.125.21]
    
    Trace complete.
    Опа тука имаме колокейшън при еволинк (ако не е и тяхна услугата) значително по-добре.
    Тфа да си бачкал няколко години по разни интернет доставчици те прави малко подозрителен. И се замисляш над елементарни неща. Като за начало не за това колко джуджи са наджуджени на един хостинг (щото последната версия далеч не значи най-добрата) а колко ще е достъпен сайта ти.
    Мда Фори. Сървърите на суперхостинг се колокират в сграда на Евролинк.
    За по-горното мнение, че висичките хостинги в БГ са еднакви и разликата е в парите - не е така. Един безкрайно точен пример са недоразумението топхост.бг
    А за САЩ - чувал съм много добри изказвания за сайтграунд примерно но и разбира се лоши такива. Зависи от това ти какво искаш да правиш - дали ще е някакъв супер посещаван сайт или торент, дали ще ползваш цмс или хенд-мейд скрипт... Много са критериите, но чесно да ти кажа най-важното нещо в един доставчик са поддръжката и като им звъннеш, че не ти работи сайта или примерно да направят нещо специфично да го правят.
    От суперхостинг едно време ми инсталираха джумлата, местеха базата с данни от стария хостинг, местеха ми и домейна. Абе голяма работа са. Имам преки наблюдения от 4-5 хостинг провайдъра и суперхостинг държат първото място.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #6

    Re: Качествен хост у нас

    От суперхостинг едно време ми инсталираха джумлата, местеха базата с данни от стария хостинг, местеха ми и домейна. Абе голяма работа са. Имам преки наблюдения от 4-5 хостинг провайдъра и суперхостинг държат първото място.
    Това са елементарни дейности, които всеки един съпорт трябва да може да извърши дори да го дигнат от сън. Това че някой не го могат... Е живеем в условия на пазарна икономика.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Качествен 37" TV - какъв?
    От eleonora във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 21-09-14, 19:28
  2. Отговори: 1
    Последно: 16-10-10, 19:58
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-06, 14:22
  4. Качествен GIF animator
    От ap_pz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-07-03, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе